• 60 59:09
    6:3
    ()

Asper Šumperk - FBC Intevo Třinec  6:3
branky: 5. Ondřej Mrázek, 8. Petr Matěj, 10. Jan Mannl, 41. Daniel Venouš, 45. Daniel Venouš, 60. Daniel Venouš - 6. Michał Martynek, 33. Šimon Czernek, 59. Jan Fiedor; rozhodčí: Lukáš Axmann - Radek Šiška; vyloučení: 2:5; využití: 0:0; diváků: 70; zásahy brankářů: Martin Malínek 22 - Jan Gawryš Piško 28; po třetinách: 3:1, 0:1, 3:1
60:00 Komentář hostů Kajfosz Jiří (Trenér): Bohužel jsme se nedokázali prosadit dopředu a to rozhodlo o výsledku zápasu. Šumperk dnes předvedl výkon na jaký jsme u něj bývali zvyklí a po slabším začátku sezóny určitě opět patří k favoritům soutěže. Gratuluji soupeři k výhře.
60:00 Komentář domácích Matěj Petr (Vedoucí): Dnes budu stručný - tohle je vítězství srdce a smekám před všemi. Děkuji soupeři i rozhodčím za zápas i podpoře diváků na hale.
60:00 Střely celkem: Šumperk - 33, Třinec - 25
60:00 Střely ve 3. části: 9:12
59:48 Mondek drží míček z bránou hostů a nepouští je tak k ničemu
59:09 GÓL Asper Šumperk! 6:3
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #88 Daniel Venouš bez asistence (6:3)
59:09 Venouš vystihl rozehrávku a míří sám na bránu hostí...
58:44 Matěj předvedl důležitý blok proti střele jednoho z třineckých
58:32 Mannl z Venoušem teď ale zdržují třinecké a jejich rozehrávku
58:12 Třinec znovu zkoší své štěstí v šesti hráčích
58:02 Timeout FBC Intevo Třinec
58:02 GÓL FBC Intevo Třinec ! 5:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #27 Jan Fiedor, asistoval #21 Tomáš Sikora (5:3)
57:41 Třinec opět v šesti
57:23 Asper se ale zmocnil míčku, a tak jsou hosté nuceni jít zpátky do pěti
57:00 Třinec v šesti hráčích na hřišti
56:43 Mrázek po souboji v rohu ukázal, jak mu jde rozštěp, je na slušné cestě, ale na gymnastu má ještě daleko
55:21 Malínek spolehlivě čapl Drongovu střelu a vyslal na výlet Venouše, tomu ale klička na Piška nevyšla
54:25 Dobrý Matějův náběh a také Vlčkova přihrávka, která mířila na šumperského pamětníka, tan ji však nedokázal zkrotit
53:34 Malínek zavřel svou kasu proti Turoňově bombě
52:56 Třinec rychle kombinoval po obvodu obranného pásma Asperu, žádná střela z toho ale nebyla
51:56 Vyloučen hráč #88 Daniel Venouš družstva Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost
51:56 Přesilovka ve třetí třetině i pro hosty
51:12 Mannl si našel odražený míček a prozkoušel pozornost brankáře ze Slezka
50:17 Trávníčkova zblokovaná bomba musela Dronga určitě bolet, ale zároveň ho určitě i zahřála u srdíčka, protože se jednalo o cenný blok
49:34 Mannl po vzdušné Šímově přihrávce zkoušel z voleje překonat Piška, míček ale nedokázal ze vzduchu trefit
48:29 Už pátá přesilovka v tomto utkání pro Asper se právě rozbíhá
48:28 Vyloučen hráč #7 Lukáš Tomiczek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za nedovolené vrážení
48:11 Mrázek vystihl krosovou přihrávku hostů a vyslal Venoše do protiútoku, ten správně vycítil, že jeho prúnik by vedl ke ztrátě, a tak raději otočil směr běhu a uklidnil tak hru
46:42 Kamler si opět postavil dráho na slalom, předložil míček Mannlovi, ten mu ho vrátil, domácí rychlík ale nestřílel přesně
45:46 Velká šance hostí, Sikora se však z dvojnásobného zakončení nedokázal prosadit
45:23 Mannl zdržuje svým blokem přihrávky rozehrávku hostí
44:25 GÓL Asper Šumperk! 5:2
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #88 Daniel Venouš, asistoval #69 Petr Matěj (5:2)
44:25 Blok Vařeky zastavil akci hostí a naopak Asper se řítil do útoku a Venouš obdobně jako při předchozím gólu zavěšuje
41:43 Až teď se dostali domáci do většího tlaku, plynula z něj táhlá střela Mrázka, Piško ji však viděl a lapil
41:02 Asper si zatím moc šancí z přesilovky nevytvořil, hráli spíše hosté
40:33 Vyloučen hráč #87 Filip Sikora družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hrubost
40:33 První minuta a hned takový sled událostí, to se jen tak nevidí
40:04 GÓL Asper Šumperk! 4:2
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #88 Daniel Venouš bez asistence (4:2)
40:04 Venouš po buly ihned pelášil s míčkem k Piškově bráně, a přesně zavěsil
40:01 Úvodní buly třetí třetiny pro domácí
40:00 Druhá třetina nabídla vyhrocený děj, oproti první části ubylo na střelách, hra je však stále koukatelná. Lze vidět mnoho vyložených šancí na obou stranách a nechybí také hezké florbalové momenty, jako je například pohlený pas nebo třeba přechod přes soupeře postupným či rychlým útokem - těmito vlastnostmi hry oplývají oba týmy.
40:00 Střely ve 2. části: 10:7
39:38 Mondekova táhlá střela končí na helmě Piška
38:32 Venouš se zjevil úplně sám před Piškem, ale trefuje tyč
37:21 Kamler v pohodě prošel jako přes turniket v místním akvaparku s permanentkou přes domácí obranu
36:12 Diskutabilní mlčení píšťalky rozhodčího po průniku Martynka středem hřiště
35:21 Třinec v plém počtu
35:07 Mannl promáchnul na ose po přihrávce Šímy
34:35 Šumperk zatím kombinuje bez většího ohrožení Piškovy branky
33:21 Vyloučen hráč #47 Jan Janáč družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hrubost
33:09 Odložené vyloučení na straně Třince a Trávníček už vysvléká svou warm-up mikinku
32:24 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #16 Šimon Czernek, asistoval #21 Tomáš Sikora (3:2)
32:24 Třinec se dostává na dostřel zásluhou Czernekovy bomby z výběhu, se kterou si domácí kasař Malínek neporadil
32:01 Matějův dobrý obranný zákrok, Vařeka však nepřečetl dobře situaci a v přehledné situaci vyhazuje
30:43 Matěj vystihl rozehrávku soupeře a řítil se společně s Mondekem do přečíslení, třinečtí ale rychle aktivovali obrannou fázi a vrátili se do obrfanných pozic
29:31 Třinec v plném počtu
29:05 Vařekova pumelice skoro od poloviny hřiště vyděsila Piška, ten ale na poslední chvlíli vytáhl pěkný zákrok
27:31 Vyloučen hráč #7 Lukáš Tomiczek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání
27:21 Venouš v útočné fázi hrál až moc důrazně, a tak se musí spokojit s přerušením ataku
26:46 Kováč a jeho výpad po pravém mantinelu zakončený střelou mimo moc problémů Malínkovi nenadělal
26:26 Kováč vystihl přesilovkovou rozehrávku Mrázka z "hrušky"
25:32 Vařeka dobře na poslední chvíli zaterasil cestu kolmici na úplně volného Baduru
25:01 Rychlý přechod do útoku domácí druhé pětici nevyšel podle jejich představ, Šíma rozdal balonek nepřesně
23:43 Další z libovek Šímy - natlačení se na střed ze soupeřova rohu a pokus o střelu - to mu teď ale nevyšlo, Piško lape
22:23 Nedůslednost bránicích hráčů Šumperka vedla k nepřesné střele Turoně
21:45 Mrázek se pokoušel o zátah, míček mu ale sjel z čepele a jeho hůl byla na hranici vysoké
20:21 Další přesilovková střela Trávníčka a rovněž zblokovaná
20:01 Úvodní buly druhé třetiny pro Asper
20:00 V první třetině jsme viděli kvalitní florbal z obou stran doprovázený jedním faulem na dvě minuty na každé z nich. Šumperk je po zásluze ve dvoubrakovém vedení, ktré mu zajistily góly dvou mazáků - Matěje a Mrázka - a třetí jmenovaný spadá do kategorie mladých pušek. Těšme se, co přinese druhá perioda...
20:00 Střely v 1. části: 14:10
19:59 Trávníček v posledních vteřinách pálil z rychlé kombinace jen do bloku
19:17 Do hry zasahuje také "jen na přesilovky hrající" kapitán domácích Jiří Trávníček
18:53 Vyloučen hráč #27 Jan Fiedor družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hrubost
18:53 Na konci první periody shlédneme také přesilovku domácích
17:47 Janáč z brejku ješte vracel na lépe postaveného Martyneka, ten se ale k zakončení přes důraz domácích beků nedostal
16:54 Kamlerova kouzla na středu hřiště skočila jeho střelou o dobrých parametrech, kterou Piško sice vyrazil, ale jen k před ním čekajícímu Venoušovi, který ale branku slezanů z dorážky minul
16:02 Šumperská druhá formace pomalu ale jistě zavírá hosty na vlastní polovině
14:01 Vařeka nám ukázal, jak by asi měla vypadat základní florbalová dovednost - "hoď a běž", s následnou střelou si ale Piško poradil
13:32 Šímův výpad z útočného rohu vychytává Piško
11:09 Další blok, tentokrát si ho připisuje domácí šéftrenér mládeže Mrázek, a rovněž nám pomalu končí přesilovka Třince
10:41 Vařekův solidní blok po výpadu Fiedora
09:51 Mannl na jistotu zavěsil do šibenice po bekhendové kličce, přesilovka hostí však nadále pokračuje
09:50 GÓL Asper Šumperk! 3:1
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #7 Jan Mannl z trestného střílení (3:1)
09:50 A uvidíme trestné střílení...
09:12 Vyloučen hráč #69 Petr Matěj družstva Asper Šumperk na 2 minuty za sekání
09:12 Matěj usedá na lavici pro vyloučené a bude tak sledovat dobývání Malínkovy branky hosty
07:47 GÓL Asper Šumperk! 2:1
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #69 Petr Matěj, asistoval #14 Matěj Mondek (2:1)
07:47 Matěj po Mondekově nahrávce vykroužil oblouk ze soupeřova rohu podél mantinelu a trefil místo v Piškově brance
06:12 Vlček se pokoušel o střelu z výběhu, to se mu ale nepovedlo tak, jak by si asi představoval
05:09 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #23 Michał Martynek bez asistence (1:1)
05:09 V bezprozstřední blízkosti před domácím Malínkem se zjevil doklepávající Martynek, který si s dorážkou do odkryté brány poradil
04:45 GÓL Asper Šumperk! 1:0
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #13 Ondřej Mrázek, asistoval #88 Daniel Venouš (1:0)
04:45 Dobré Venoušovo navrácení se do obrany vyústilo v rychlý brejk domácích, jež byl Mrázkovými zlatými ručičkami uklizen do kasy Piška
03:21 Kamlerova střela z výběhu udělala jen berušku na blokujícím hostovi z Třince
02:32 Šíma vyprodukoval pěknou průnikovku na volného Mondeka před brankou, jenž ale nezpracoval míček dobře
01:33 Venoušovo vykroužení ze soupeřova rohu bylo zakončeno jeho střelou, která však mířila těsně nad
00:19 První pokus o střelu na branku je z holí třineckých, ovšem nejednalo se o nic, co by zásadně ohrozilo Malínkovu kasu
00:01 Úvodní buly pro hosty
00:00 Dobrý večer, vítám Vás u podvečerního utkání mezi domácím Asperem, který se bude snažit prodloužit svou sérii vítězství, a hosty ze slezského Třince, kteří se tomuto počinu budou snažit zabránit