• 58 57:15
    2
    Jan FIEDOR

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. - FBC Intevo Třinec  5:11
branky: 31. Petr Káňa, 33. Petr Káňa, 46. Dušan Pícha, 53. Jakub Zeman, 56. David Svoboda - 5. Šimon Czernek, 9. Dominik Kupczak, 13. Filip Turoň, 23. Jan Fiedor, 33. Jan Fiedor, 43. Jan Fiedor, 43. Šimon Czernek, 49. Jan Fiedor, 51. Lukáš Tomiczek, 51. Michał Martynek, 54. Ondřej Bajtek; rozhodčí: Radek Vybíhal - Jiří Večerek; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Jakub Kutěj 49, Marek Rusev 5 - Šimon Laštůvka 40; po třetinách: 0:3, 2:2, 3:6
60:00 Komentář hostů Kajfosz Jiří (Trenér): První a třetí třetinu musela naše hra bavit. Hezkým kombinacím chybělo jen o něco více gólů, ale i tak jsme s předvedenou hrou spokojeni. Teď nás čeká série těžkých zápasů a  my uděláme maximum, abychom byli připraveni. Na dálku zdravím zbytek týmu a gratuluji k 6 bodům za béčko a držím pěsti ženám. Děkuji soupeři za zápas a přeji úspěšenou druhou polovinu sezóny.
60:00 Komentář domácích Polách Zdeněk (Trenér): Dneska super výkon, maximální spokojenost s výkonem 11 hráčů statečných v poli a dvou brankářů, zvládli jsme to herně i jinak, děkujeme soupeři za zápas a těšíme se na příště.
60:00 Střely ve 3. části: 18:18
57:15 Vyloučen hráč #86 Vojtěch Syrovatka družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za hrubost
57:15 Vyloučen hráč #27 Jan Fiedor družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hrubost
56:50 Vyloučen hráč #47 Jan Janáč družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání
55:51 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R.! 5:11
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #97 David Svoboda bez asistence (5:11)
53:20 GÓL FBC Intevo Třinec ! 4:11
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #5 Ondřej Bajtek, asistoval #35 Jan Mieszek (4:11)
52:44 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R.! 4:10
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #31 Jakub Zeman, asistoval #61 Petr Káňa (4:10)
50:49 Timeout FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
50:49 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:10
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #23 Michał Martynek, asistoval #27 Jan Fiedor (3:10)
50:49 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Marek Rusev družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
50:12 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:9
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #7 Lukáš Tomiczek, asistoval #32 Ondřej Drong (3:9)
48:56 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:8
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #27 Jan Fiedor, asistoval #23 Michał Martynek (3:8)
46:39 Vyloučen hráč #10 Adam Polách družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za sekání
45:33 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R.! 3:7
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #42 Dušan Pícha, asistoval #97 David Svoboda (3:7)
42:57 GÓL FBC Intevo Třinec ! 2:7
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #16 Šimon Czernek, asistoval #35 Jan Mieszek (2:7)
42:17 GÓL FBC Intevo Třinec ! 2:6
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #27 Jan Fiedor, asistoval #22 Dominik Kupczak (2:6)
40:00 Střely ve 2. části: 12:19
32:36 GÓL FBC Intevo Třinec ! 2:5
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #27 Jan Fiedor bez asistence (2:5)
32:04 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R.! 2:4
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #61 Petr Káňa, asistoval #31 Jakub Zeman (2:4)
30:59 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R.! 1:4
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #61 Petr Káňa, asistoval #10 Adam Polách (1:4)
22:03 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:4
20:00 Střely v 1. části: 15:28
12:48 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #17 Filip Turoň, asistoval #35 Jan Mieszek (0:3)
08:44 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #22 Dominik Kupczak, asistoval #30 Šimon Laštůvka (0:2)
04:59 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #16 Šimon Czernek, asistoval #17 Filip Turoň (0:1)
03:45 Hra se pohybuje ze strany na stranu