17:5
    Filip GÓRNY
    (Peterek)

FBC MSEM Přerov - SK Domaslavice 17:5
branky: 3. Tobiáš Pavliš, 5. Petr Kavka, 6. Lukáš Chuděj, 10. Lukáš Chuděj, 11. Ondřej Kowalik, 19. Tobiáš Pavliš, 25. Filip Máčala, 30. Ondřej Kowalik, 34. Matěj Ševčík, 35. Michal Bělaška, 38. Lukáš Chuděj, 38. Petr Kavka, 43. Filip Máčala, 44. Jakub Zavadil, 46. Lukáš Chuděj, 47. Petr Kavka, 57. Michal Bělaška - 16. Vojtěch Peterek, 49. Adam Langer, 52. Martin Habr, 54. Vojtěch Peterek, 58. Filip Górny; rozhodčí: Lukáš Axmann - Radek Šiška; vyloučení: 1:2; využití: 2:1; diváků: 69; zásahy brankářů: Filip Lanča 11 - Jakub Jirgl 42; po třetinách: 6:1, 6:0, 5:4
60:00 Komentář domácích Malina Petr (Vedoucí): Bereme body. Díky fanouškům, že dorazili, díky našim organizátorům. Jsem rád, že se zápas obešel bez zranění, hrálo se fér. Zdravíme Páju, Lukáše a Adama do společné karantény. Teď jdeme na dvanáckrát po sobě neporažený Šumperk.
60:00 Komentář hostů: Komentář hostů Adama Langera: Další z nedělních výletů a další debakl. Bohužel nás trápí velká marodka, omikron, delta,apod. V osmi lidech se divize hrát nedá. Třetí třetinou jsme si alespoň lehce zpravili chuť. Už se těšíme do regionu až budeme konečně vyhrávat a např. na Těšínu si smlsneme. Děkujeme soupeři za zápas a popřejeme si štastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 22:10
59:59 Oboum týmům děkujeme za divácky zajímavé utkání a všem divákům za neuvěřitelnou účast v počtu 69 diváků
57:30 GÓL SK Domaslavice! 17:5
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #44 Filip Górny, asistoval #27 Vojtěch Peterek (17:5)
56:39 GÓL FBC MSEM Přerov! 17:4
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #87 Michal Bělaška, asistoval #7 Lukáš Chuděj (17:4)
53:23 GÓL SK Domaslavice! 16:4
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #27 Vojtěch Peterek, asistoval #44 Filip Górny (16:4)
53:23 Domaslavice ukazují v poslední třetině hlad po gólech a snižují náskok domácích rychlou střelou po zemi
51:47 GÓL SK Domaslavice! 16:3
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #23 Martin Habr, asistoval #44 Filip Górny (16:3)
51:47 Domaslavice se ukázaly s krásnou akcí a zakončením do odkryté brány domácích, čímž stahují vedení
48:54 GÓL SK Domaslavice! 16:2
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #7 Adam Langer, asistoval #27 Vojtěch Peterek (16:2)
47:03 Mladý talent Matěj Ševčík předvedl pád ve stylu ve formě trojité otočky na zádech a následného elegantního vztyku. Za tuto sestavu všichni děkujeme
46:20 GÓL FBC MSEM Přerov! 16:1
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #18 Petr Kavka, asistoval #24 Michal Hrabica (16:1)
45:32 GÓL FBC MSEM Přerov! 15:1
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #7 Lukáš Chuděj, asistoval #69 Tobiáš Pavliš (15:1)
43:53 GÓL FBC MSEM Přerov! 14:1
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #4 Jakub Zavadil, asistoval #71 Martin Kubalík (14:1)
42:47 GÓL FBC MSEM Přerov! 13:1
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #11 Filip Máčala, asistoval #7 Lukáš Chuděj (13:1)
40:00 Střely ve 2. části: 15:4
37:50 GÓL FBC MSEM Přerov! 12:1
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #18 Petr Kavka, asistoval #71 Martin Kubalík (12:1)
37:50 Petr Kavka opět vymetl šibenici soupeřova týmu z půlky hřiště
37:00 GÓL FBC MSEM Přerov! 11:1
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #7 Lukáš Chuděj, asistoval #86 Maxim Šefčík (11:1)
35:13 Vyloučen hráč #23 Martin Habr družstva SK Domaslavice na 2 minuty za hrubost
34:00 GÓL FBC MSEM Přerov! 10:1
34:00 V rychlém časovém sledu byly vstřeleny 2 góly domácím celkem
33:34 GÓL FBC MSEM Přerov! 9:1
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #14 Matěj Ševčík, asistoval #61 Noel Gavaller (9:1)
32:50 Opět jsme svědky nádherných kombinací a střel, které tvoří oba celky.
29:54 GÓL FBC MSEM Přerov! 8:1
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #10 Ondřej Kowalik, asistoval #61 Noel Gavaller (8:1)
28:30 Zápas se hraje na obě strany a i Domaslavice se dostávají do slušných šancí, zatím bez výsledku
25:35 Hosté byli potrestáni za nepozornost, kdy si nevšimli, že míček je opět v poli. Gólově se opět prosazuje Lukáš Chuděj, který hostuje v Přerově z Uničova.
24:14 GÓL FBC MSEM Přerov! 7:1
23:11 Vyloučen hráč #56 Roman Poncza družstva SK Domaslavice na 2 minuty za hrubost
20:00 Střely v 1. části: 22:2
18:58 GÓL FBC MSEM Přerov! 6:1
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #69 Tobiáš Pavliš bez asistence (6:1)
18:58 Tobiáš Pavliš zakončuje do poloprázdné brány a navyšuje vedení domácích
15:31 GÓL SK Domaslavice! 5:1
15:31 Domaslavice proměnily přesilovou hru a stejně tak jejich první střelu
14:22 Vyloučen hráč #61 Noel Gavaller družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za špatné střídání
14:00 Domaslavice stále pod tlakem a stále bez střely na bránu
10:54 Přerov rychle navyšuje skóre a stále drží hosty pod tlakem
10:46 GÓL FBC MSEM Přerov! 5:0
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #10 Ondřej Kowalik, asistoval #14 Matěj Ševčík (5:0)
09:59 GÓL FBC MSEM Přerov! 4:0
09:43 Přerov je stále střelecky velmi aktivní, Domaslavice zatím bez jediné střely na bránu
05:06 GÓL FBC MSEM Přerov! 3:0
05:06 Krásnou střelou Lukáše Chuděje byl stav opět navýšen
04:03 GÓL FBC MSEM Přerov! 2:0
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #18 Petr Kavka, asistoval #88 Adam Budník (2:0)
04:03 Střelou z půlky hřiště navyšuje Přerov vedení na 2:0
02:57 GÓL FBC MSEM Přerov! 1:0
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #69 Tobiáš Pavliš, asistoval #86 Maxim Šefčík (1:0)
02:57 Po akci hráčů z Přerova padá první gól do sítě hostů
02:20 Zápas byl zahájen ve vysokém tempu a oba celky se dostávají do několika šancí