• 60 59:20
    9:6
    (Turoň)

FBC Intevo Třinec - FBC ORCA KRNOV 9:6
branky: 13. Filip Turoň, 19. Ondřej Drong, 19. Jan Fiedor, 19. Michal Badura, 35. Ondřej Drong, 48. Šimon Czernek, 54. Filip Turoň, 57. Jan Mieszek, 60. Michal Badura - 28. Dominik Fňukal, 39. Štěpán Lhoťan, 42. Tomáš Zakopčan, 50. Filip Fňukal, 57. Dominik Menzel, 57. Dominik Fňukal; rozhodčí: Patrik Mik - Viktor Kubala; vyloučení: 6:4; využití: 1:2; diváků: 85; zásahy brankářů: Jan Gawryš Piško ? - René Frydrych ?; po třetinách: 4:0, 1:2, 4:4
60:00 Komentář domácích Kajfosz Jiří (Trenér): Nemám chuť komentovat dnešní zápas... Rozhodně to v žádném ohledu nevypadalo jako diviziní zápas, spíš jako nějaký nižší region. Pozitivní je výhra za 3 body, ale to je asi tak všechno. Dneska mě to nebavilo a divím se, že tady zůstali nějací diváci. Slibuji, že příště předvedeme rozhodně koukatelnější florbal. Díky soupeři, že nás takhle potrápil a přeji hodně zdraví do zbytku sezóny.
60:00 Komentář hostů Lhoťan Štěpán (Trenér): Kloubouk dolů před naším týmem horko težko jsme to skládali, ale přijeli jsme máme charakter který jsme ukazali na hřišti. Soupeř na 3.lajny my v 10 po polovině zápasu v 9 jsme vítězové. Děkujeme soupeřovi za utkaní a hodně štěstí.
60:00 Střely ve 3. části: 8:12
59:59 Gól do prázdné brany ukončil tenhle drsný zápas.
59:20 GÓL FBC Intevo Třinec ! 9:6
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #74 Michal Badura, asistoval #17 Filip Turoň (9:6)
59:00 Rozhodčí jsou zmatení jak lesní včely.
58:38 Timeout FBC ORCA KRNOV
57:35 DJ Lukin má teď nějaké problémy takže v hale bylo ticho.
56:46 Klasický nájezd J.Mieszka končí v brance Krnova.
56:45 GÓL FBC Intevo Třinec ! 8:6
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #35 Jan Mieszek z trestného střílení (8:6)
56:44 Miezsek vybojoval trestné střílení.
56:02 GÓL FBC ORCA KRNOV! 7:6
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #82 Dominik Fňukal bez asistence (7:6)
56:02 Třinec inkasoval rychlé 2 góly a zápas bude ještě zajimavý.
56:00 GÓL FBC ORCA KRNOV! 7:5
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #81 Dominik Menzel, asistoval #82 Dominik Fňukal (7:5)
55:15 Hecl teď trvdě odehral hrače Krnova a ten se vyválel v rohu hřiště.
53:46 GÓL FBC Intevo Třinec ! 7:4
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #17 Filip Turoň, asistoval #21 Tomáš Sikora (7:4)
53:46 F.Turoň vymetl pravý růžek branky.
53:15 Piško zase vychytal tutovou šanci Krnova
52:50 Bajtek v dobré šanci trefuje boční síťku.
52:05 Lhoťan v šanci 3 na 2 netrefil vůbec bránu.
50:24 Hra se začína hodně přerušovat malýma faulama.
49:42 GÓL FBC ORCA KRNOV! 6:4
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #14 Filip Fňukal, asistoval #20 Štěpán Lhoťan (6:4)
49:42 F.Fňukal teď stal na dobrém místě a tenčnul míček za záda Piška.
48:15 Vyloučen hráč #22 Dominik Kupczak družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání
48:15 Janáč v šanci 2 na 1, ale dopustil se faulu vysoké hokejky.
47:46 Piško znervoznil v samostantné úniku Svobodu a ten netrefil bránu.
47:24 GÓL FBC Intevo Třinec ! 6:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #16 Šimon Czernek, asistoval #17 Filip Turoň (6:3)
47:24 Š.Czernek vymetl levý roh branky.
46:52 Vyloučen hráč #22 Ondřej Miškov družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání
46:16 Třinec v 6
45:15 Matušinský dával nahoz na F.Fňukala, ale ten odkopl míček za manťak.
44:19 Fiedor trefil blok a následně netrefuje branku.
43:20 M.Hecl předvedl dobrou střelu, ale golman chytá.
43:15 O.Bajtek teď dva pokusy jeden vyrazil golman a ten druhý byl vedle branky.
41:46 GÓL FBC ORCA KRNOV! 5:3
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #52 Tomáš Zakopčan, asistoval #20 Štěpán Lhoťan (5:3)
41:20 Střela Sikory od půlky, ale golman pozorný poté hned špatný vyhoz golmana následuje rozehrávka Třince.
41:02 Krnov začal nahazovat do pásma Třince, ale ten zatím nemá problém zbírat tyhle míčky.
40:01 Uvodní buly v 3.třetině pro Krnov
40:00 F.Fňukal pozdravuje svoji přitelkýni Kamču zatím žije a posílá pusu.
40:00 Střely ve 2. části: 11:12
39:59 Konec třetiny už nebyl nějak moc zajimavý takže stav po 2.třetinách je 5:2 a za 10 minut uvidíme další třetinu.
38:44 GÓL FBC ORCA KRNOV! 5:2
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #20 Štěpán Lhoťan, asistoval #97 Filip Svoboda (5:2)
38:34 Mieszek našel volného Turoňe, ale ten trefuje boční síťku
37:45 Hra se přelivá na obě strany teď nic nevidíme.
35:15 M.Martynek blokuje střelu.Zakopčana.
34:07 GÓL FBC Intevo Třinec ! 5:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #32 Ondřej Drong, asistoval #87 Filip Sikora (5:1)
34:07 Drong vyslal střelu z půlky, kterou hostujicí golman neviděl a ta končí v bráně
32:24 Přesilovka Krnova nebyla využita.
30:24 Vyloučen hráč #97 Filip Svoboda družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání
30:20 Miškov v souboji špatně došlapl teď za manťakem snad bude v pohodě.
29:20 Drong teď dával dobrou nahrávku Heclovi do poloprazdné brány, ale ten netrefuje.
28:48 Zakopčan teď první střelu promáchl poté přehodil bránu Piška.
27:17 GÓL FBC ORCA KRNOV! 4:1
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #82 Dominik Fňukal, asistoval #22 Ondřej Miškov (4:1)
27:17 Rozehrávka na půlce poté střela D.Fňukala a ten trefuje teploměr Piškovi.
26:55 Krnov teď trefil tyč
26:16 Piško teď vytahuje další famozní zákrok.
25:34 Vyloučen hráč #19 Matěj Hecl družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hrubost
24:47 Vyloučen hráč #35 Jan Mieszek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
24:18 Sikora teď střílel na odkrytou bránu, ale golman to viděl hodně dobře.
22:55 Miškov nahrál do prazdné brany Svobodovi, ale ten trefuje ruku neskutečného Piška <3.
22:22 Standardka Třinec před branou končí střelou Hecla na golmanovi hostí.
21:22 M.Martynek teď dobrým krosem chtěl najít Baduru, ale nahrávku zblokoval Fiedor.
21:01 Třinec si vytvořil nějaké šance v prvních minutách,ale bez gólu.
20:01 Uvodní buly druhé třetiny pro Krnov.
20:00 F.Fňukal pozdravuje svojí přitelkyni Kamču a zatím žije a posílá pusu.
20:00 Střely v 1. části: 12:6
19:59 Konec třetiny byl před brankou hodně tvrdý, rozhodčí ještě s kapitány prohodili pár slov a máme tady přestavku.
18:55 GÓL FBC Intevo Třinec ! 4:0
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #74 Michal Badura, asistoval #27 Jan Fiedor (4:0)
18:55 Badura trefuje prazdnou bránu po nahrávce Fiedora.
18:25 2 rychlé branky Třince poslaji do vedení.
18:24 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:0
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #27 Jan Fiedor, asistoval #74 Michal Badura (3:0)
18:03 GÓL FBC Intevo Třinec ! 2:0
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #32 Ondřej Drong, asistoval #7 Lukáš Tomiczek (2:0)
17:23 Krnovská přesilovka zatím začína nahozem do rohu poté usazení v obraném pásmu Třince.
16:53 Fauly na obou stranách a hrajeme 4 na 4
16:31 Vyloučen hráč #22 Ondřej Miškov družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hrubost
16:31 Czernek dobrým obraným zákrokem přerušuje hru.
15:22 Oba týmy začinají být agresivní na hřišti i mimo něj.
14:30 Dobrý zákrok Piška.
13:25 M.Hecl byl v dobré pozici, ale sjíždimu střela.
12:58 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:0
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #17 Filip Turoň bez asistence (1:0)
12:58 F.Turoň pohotový v situaci 2 na 1 trefuje prazdnou bránu.
12:45 D.Kupczak v šanci 2na1 střílí nad.
12:30 Piško v oslabení teď chytá střelu za střelou.
11:58 Hra je teď hodně nervozní.
10:58 Vyloučen hráč #32 Ondřej Drong družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za nedovolené vrážení
10:58 Rychlý faul na domací straně.
09:46 Vyloučen hráč #22 Ondřej Miškov družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
09:46 J.Kováč vybojoval faul v rohu.
08:45 Krnov zaparkoval na obraném půlce a Třinec se snaží dát uvodní branku, ale všechny pokusy končí mimo...
07:44 F.Turoň se ocitl sám na středu,ale trefuje golmana.
06:55 Třinec uzavřel Krnov v utočném, ale bez šance na gól
06:25 J.Fiedor ukazuje svojí technickou zdatnos na středu t v oslabení poté z otočky netrefuje bránu.
05:22 Svoboda v situaci 2 na 1 netrefuje vůbec bránu.
04:40 Zmatení rozhodčí vylučují D.Kupczaka
03:55 Janáč od levého manťaku stříli po zemi.
03:16 Heclova střela ze středu mu sjela, ale pohotový Janáč před brankou doraží na levou tyčku.
02:55 Oba týmy v prvních minutách ukazují svižný florbal.
01:20 Piško vyráži střelu Menzela nad tyč.
00:15 Kováč nahráva do dobré situace Turoňovi a ten trefuje nad.
00:01 Uvodní buly první třetiny pro Krnov.
00:00 Dnes v hale Stars v rámci 18. kola Divize můžu  přivítáme hostující tým FBC Orca Krnov v krásných zelených dresech.