58
  • 58 57:23
    2

FBC Intevo Třinec - SK Domaslavice 9:4
branky: 5. Šimon Czernek, 10. Ondřej Bajtek, 15. Šimon Czernek, 26. Ondřej Bajtek, 30. Šimon Czernek, 40. Michał Martynek, 45. Filip Turoň, 51. Lukáš Tomiczek, 56. Michał Martynek - 21. Vojtěch Peterek, 25. Martin Návrat, 38. Adam Langer, 46. Adam Langer; rozhodčí: Martin Müller - Michal Nehera; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Šimon Laštůvka 49 - Jakub Jirgl 12; po třetinách: 3:0, 3:3, 3:1
60:00 Komentář domácích Kajfosz Jiří (Trenér): Úplně nejkrásnější výkon to z naší strany nebyl, ale důležité jsou teď 3 body. Jsem hrozně rád za to, že se fanoušci v Třinci naučili chodit na florbal a dnes přišla opět nádherná návštěva. Všechny zvu na příští neděli na zápas o všechno. Věřím, že se nám podaří udělat poslední krok. Vencovi gratuluji k jeho kariéře a přeji mu, ať je ten nejlepší táta. Děkuji soupeři za zápas a zdravím ženy na cestě ze Znojma.
60:00 Komentář hostů Fikoczek Petr (Vedoucí): Zítra opět pracovní týden, bylo fajn uvolnit trochu adrenalinu. Domácím blahopřeji a věřím, že se jim podaří reprezentovat náš okres v Národní lize. Letošní sezóna měla minimálně 5 výborných týmů, takže už jen projít do nadstavby je dobrou přípravou. Tudíž Hornets by neměli být pro Třinec překážkou. Snad se ještě příští týden podaří nanominovat rozhodčí, kteří zvládnou i poslední zápas ke spokojenosti.
60:00 Počet střel 53:22
60:00 Počet diváků 154
58:50 Oslabení pro Třinec je celkem v pohodě
57:23 Vyloučen hráč #23 Michał Martynek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za špatné střídání
56:55 Třinec v 6
56:38 Timeout FBC Intevo Třinec
56:38 Odechovy čas pro Třinec
55:22 GÓL FBC Intevo Třinec ! 9:4
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #23 Michał Martynek, asistoval #32 Ondřej Drong (9:4)
55:22 Jednoduchá standardtka končí gólem.
55:21 Czernek podělal hrače následně netrefuje branu
52:20 Pišo vzkazuje že na večeři je pizza.
51:55 Hra se hodně přerušuje.
50:50 Šikovná souhra kluku Tomiczek a Janáče končí v brance
50:15 GÓL FBC Intevo Třinec ! 8:4
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #7 Lukáš Tomiczek, asistoval #47 Jan Janáč (8:4)
48:22 Třinec drží v tlaku Domaslavice, ale golman zatím chytá vše
46:44 Hra nahoru dolů nic jineho vám nenapíšu.
45:21 GÓL SK Domaslavice! 7:4
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #7 Adam Langer, asistoval #14 Petr Fojtík (7:4)
45:21 Pohotová střela Langera končí nad nohou Laštuvky.
44:55 GÓL FBC Intevo Třinec ! 7:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #17 Filip Turoň, asistoval #35 Jan Mieszek (7:3)
44:22 O.Bajtek ten kopl golmana Domaslavic, ale věříme že bude v pohodě
43:46 Některé střely Domaslavic vypadají jako golfové údery.
42:55 Czernek dobrou střelou trefuje boční síťku.
42:19 Vyloučen hráč #66 Lukáš Křivánek družstva SK Domaslavice na 2 minuty za sekání
42:19 Další neposlušná hokejka Křivanka a ten si spočne
41:26 V zápase jsou drobné fauly
41:02 Začatek třetiny zatím více Třinec na míčku.
40:01 Uvodní buly v 3.třetině  vyhravá Třinec.
40:00 Počet střel po 3.třetinách je D:53/H:21
39:48 GÓL FBC Intevo Třinec ! 6:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #23 Michał Martynek, asistoval #87 Filip Sikora (6:3)
39:48 F.Sikora dobrou střelou nahodil na bránu a Martynek doraží po tyčkách do branky.
39:00 1.minuta do konce třetiny Třinec tlačí Domaslavice v pásmu.
38:45 Hra se stopla a J.Fiedor odcházi na střidačku s bolestí kotníku snad bude ok :/
37:55 GÓL SK Domaslavice! 5:3
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #7 Adam Langer bez asistence (5:3)
37:55 Langer zkušeně trefuje vedle masky.
35:18 Konec přesilovky pár pokusu na gól bylo, ale Domaslavice ubránili.
34:00 Třinec v přesilovce zatím nic moc  nevymyslel.
33:18 Vyloučen hráč #27 Vojtěch Peterek družstva SK Domaslavice na 2 minuty za sekání
33:18 Neposlušná florbalka Peterka,tak si spočne na 2 minuty.
30:15 Peterek proti Laštůvkovi, ale Laštůvka vychytal.
29:31 GÓL FBC Intevo Třinec ! 5:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #16 Šimon Czernek, asistoval #17 Filip Turoň (5:2)
29:31 Dnešní útkaní řidí juniorší střelci.
28:55 O.Bajtek podělal branu Domaslavic a pak trefil helmu golmana.
28:20 Peterek od půlky střílí, ale Laštůvka vyrazil.
27:45 Janač přehodil golmana Domaslavic kde stál M.Martynek, ale ten jen sekl hostujicího hráče.
26:35 O.Bajtek si udělal pěkný výlet na golmana Domaslavic, ale ten mu to chytl.
25:37 Vyloučen hráč #87 Filip Sikora družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za nedovolené vrážení
25:33 GÓL FBC Intevo Třinec ! 4:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #5 Ondřej Bajtek, asistoval #21 Tomáš Sikora (4:2)
25:33 Opět juniorská kategorie zvyšuje skóre zápasu.
25:15 O.Bajtek dava cross na Turoně a ten trefuje nohu ve vzduchu
24:13 GÓL SK Domaslavice! 3:2
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #29 Martin Návrat, asistoval #91 Václav Tomiczek (3:2)
24:13 F.Tomiczek trefil Laštůvku do hrudi a míček se odrazil na čepel Navráta a ten dáva do prazdné brány.
22:44 Czernek od mantinelu dava na střed na Turoně a ten trefuje blok.
22:01 Začatek 2.třetiny není moc zajimavý jen gól Domaslavic.
21:06 M.Hecl ten se ocitl před branou sám, ale trefil tyčku a pak vedle škoda
20:32 GÓL SK Domaslavice! 3:1
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #27 Vojtěch Peterek, asistoval #7 Adam Langer (3:1)
20:32 Domaslavice ze standardtní situace a  trefuje pod horní tyč.
20:01 Máme tady uvodní buly které vyhravá Domaslavice
20:00 V 1.třetině se už nic nestalo týmy odešli do šatny a máme tady přestavku kde si hodně děti hraje florbalové přatelské útkaní.
19:00 1 minuta do konce třetiny.
18:55 Golman Domaslavic vytahuje slušné zákroky
18:33 Domaslavice 2na0, ale trefuje horní tyč Laštuvka má velké štěstí.
17:33 Drong z levého rohu na Fiedora, ale ten trefuje veverky na stromě.
17:05 Domaslavice netrefuji bránu.
17:02 Domaslavice mají standartku na velké brankovišti.
15:30 Neskončila ani 1.třetina a z Domaslavické střídačky se ozýva "to mrd*m"
14:03 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:0
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #16 Šimon Czernek, asistoval #35 Jan Mieszek (3:0)
14:03 Dnešní zápas korigují juniorští střelci.
12:20 J.Martynek dava cross na Stebla, ale ten trefuje levou ruku golmana.
12:02 Mieszo dava nahrávku na Turoně, ale další trefený blok.
11:30 Bajtek dava na Czerneka, ale ten trefuje nad.
10:16 Chmeil střelou zapěstím trefuje Fiedora.
09:11 GÓL FBC Intevo Třinec ! 2:0
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #5 Ondřej Bajtek, asistoval #35 Jan Mieszek (2:0)
09:11 O.Bajtek dostava skvělou nahrávku od Mieszka a ten trefuje teploměr
08:00 Dnešní derby sleduje 118 děkujeme!
07:15 M.Martynek ukazál skvělý bekhend.
06:20 F.Turoň se snažil za branou něco vymyslet, ale spoluhráči mu moc nepomohli a poté hráči Domaslavic faulujou.
05:20 J.Martynek se snaží ohorozit bránu hostů
04:06 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:0
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #16 Šimon Czernek, asistoval #5 Ondřej Bajtek (1:0)
04:06 Dnešní juniorské dvojce nestačil dvojzápas a přidaváji další body v mužské kategorii skvělé kluci <3
03:55 Laštuvka ma druhý zákrok poté Langer trefil tyčku.
03:44 Drong střelou od mantinelu ze středu trefuje nad.
03:18 J.Stebel v gólové šanci trefuje golmana.
02:55 Tomiczek se snažil přehodit golmana Domaslavic pak M.Martyn na 3krát dorážel, ale golman chytá
02:01 Martyn nahráva do středu Janačovi a ten trefuje prvního hrače
01:20 Třinec se usadil v pásmu Domaslavic
00:30 J.Fiedor dostváva do citlivého místa.
00:15 Domaslavice hned ohrozili Laštůvku v bráně.
00:01 Uvodní buly pro Domaslavice