• 59 58:46
    19:5
    (Knížová)

FBC Kutná Hora - Banes Florbal Soběslav 19:5
branky: 7. Melánie Dubská, 11. Sabina Labudová, 11. Natálie Trpišovská, 14. Dominika Výborná, 15. Sabina Labudová, 21. Sabina Ašenbrennerová, 27. Nikol Němcová, 28. Andrea Doležalová, 32. Lucie Vašíčková, 33. Natálie Trpišovská, 40. Nikol Němcová, 40. Sabina Ašenbrennerová, 41. Sabina Labudová, 45. Natálie Trpišovská, 46. Michaela Špulková, 47. Lenka Tlapáková, 54. Andrea Doležalová, 58. Nikola Knížová, 59. Sabina Labudová - 2. Andrea Dostálová, 15. Monika Hrnečková, 35. Monika Hrnečková, 36. Monika Hrnečková, 38. Monika Hrnečková; rozhodčí: Petr Jindra - Jindřich Kratochvíl; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 61; zásahy brankářů: Martina Miksová 10 - Eliška Hnojnová 42; po třetinách: 5:2, 7:3, 7:0
60:00 Komentář BANES FLORBAL SOBĚSLAV: Děkujeme soupeřkám. Těšíme se na příště
60:00 Komentář FBC Kutná Hora: Agresivní a nátlakovou hrou jsme dostali soupeře v první třetině pod tlak a zápas jsme kontrolovali až do konce hry.
60:00 Střely na branku celkem: FBC Kutná Hora 61, Florbal Soběslav 15
60:00 Střely na branku ve 3. třetině: FBC Kutná Hora 15, Florbal Soběslav 5
58:46 GÓL FBC Kutná Hora! 19:5
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #33 Sabina Labudová, asistoval #47 Nikola Knížová (19:5)
57:26 GÓL FBC Kutná Hora! 18:5
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #47 Nikola Knížová, asistoval #48 Sabina Ašenbrennerová (18:5)
56:46 Vyloučen hráč #81 Terezie Jireková družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
54:37 Ze strany hostů dochází ke špatné rozehrávce a nyní rozehrává tým domácích.
53:43 GÓL FBC Kutná Hora! 17:5
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #9 Andrea Doležalová, asistoval #47 Nikola Knížová (17:5)
52:48 Hráčky Soběslavy stále neztrácí chuť hrát a zkoušet pozornost domácí gólmanky.
51:30 Na domácí straně zvoní tyč.
50:45 Gólmanka domácích předvádí neuvěřitelný zákrok.
50:00 Dnešní utkání sleduje 61 diváků.
46:19 GÓL FBC Kutná Hora! 16:5
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #2 Lenka Tlapáková, asistoval #21 Denisa Drahokoupilová (16:5)
45:40 Domácí hráčka s číslem 9 Andrea Doležalová odchází na střídačku s kulhavou nohou ale úsměvem na tváři tak doufejme že to nebude nic vážného.
45:03 GÓL FBC Kutná Hora! 15:5
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #4 Michaela Špulková bez asistence (15:5)
44:41 GÓL FBC Kutná Hora! 14:5
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #91 Natálie Trpišovská, asistoval #21 Denisa Drahokoupilová (14:5)
43:54 Domácí hráčky nepouští hostující hráčky k zakončení.
42:45 Zatím sledujeme utkání bez větších faulů nebo zbytečných přerušení.
41:00 Domácí hráčky jsou dnes velmi dobře připraveny.
40:24 GÓL FBC Kutná Hora! 13:5
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #33 Sabina Labudová, asistoval #9 Andrea Doležalová (13:5)
40:00 Střely na branku v 2. třetině: FBC Kutná Hora 18, Florbal Soběslav 6
39:25 GÓL FBC Kutná Hora! 12:5
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #48 Sabina Ašenbrennerová, asistoval #9 Andrea Doležalová (12:5)
39:08 GÓL FBC Kutná Hora! 11:5
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #15 Nikol Němcová, asistoval #91 Natálie Trpišovská (11:5)
38:35 Hráčky Soběslavy chytili druhý dech. Pokud tempo udrží uvidíme velmi zajímavou třetí třetinu.
37:43 GÓL Banes Florbal Soběslav! 10:5
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #8 Monika Hrnečková, asistoval #81 Terezie Jireková (10:5)
35:29 GÓL Banes Florbal Soběslav! 10:4
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #8 Monika Hrnečková, asistoval #6 Andrea Dostálová (10:4)
34:30 Gólmanka hostů má dnes plné ruce práce.
34:15 GÓL Banes Florbal Soběslav! 10:3
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #8 Monika Hrnečková, asistoval #44 Amálie Šťastná (10:3)
32:20 GÓL FBC Kutná Hora! 10:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #91 Natálie Trpišovská, asistoval #2 Lenka Tlapáková (10:2)
31:35 GÓL FBC Kutná Hora! 9:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #98 Lucie Vašíčková, asistoval #48 Sabina Ašenbrennerová (9:2)
30:15 Hráčky domácího týmu tlačí soupeřky v útoku. Hráčky Soběslavy se nevzdávají a gólmanku domácích občas prověří.
27:35 GÓL FBC Kutná Hora! 8:2
26:13 GÓL FBC Kutná Hora! 7:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #15 Nikol Němcová, asistoval #21 Denisa Drahokoupilová (7:2)
23:30 Golmanka hostů předvádí excelentní zákrok a drž stav utákní stejný.
21:00 Vstup do 2. třetiny lépe zvládají domácí hráčky.
20:53 GÓL FBC Kutná Hora! 6:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #48 Sabina Ašenbrennerová, asistoval #98 Lucie Vašíčková (6:2)
20:00 Střely na branku v 1. třetině: FBC Kutná Hora 28, Florbal Soběslav 4
19:00 Skóre je sice příznivější pro domácí, ale hráčky Soběslavi se nevzdávají.
14:45 Domácím akce vychází ale hosté se stále nevzdávají.
14:29 GÓL Banes Florbal Soběslav! 5:2
14:11 GÓL FBC Kutná Hora! 5:1
13:56 GÓL FBC Kutná Hora! 4:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #6 Dominika Výborná, asistoval #12 Melánie Dubská (4:1)
10:50 Vypadá to že domácím se zápas zatím daří ale soupeřky se nevzdávají.
10:39 GÓL FBC Kutná Hora! 3:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #91 Natálie Trpišovská, asistoval #15 Nikol Němcová (3:1)
10:16 GÓL FBC Kutná Hora! 2:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #33 Sabina Labudová, asistoval #48 Sabina Ašenbrennerová (2:1)
08:55 Skvělá individuální akce Trpišovské a ještě hezčí zákrok hostující brankářky.
08:05 Zatím vidíme velmi vyrovnaný florbal.
06:06 GÓL FBC Kutná Hora! 1:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #12 Melánie Dubská, asistoval #6 Dominika Výborná (1:1)
05:30 Pumelice do horní tyčky a vzápětí druhá. Domácí se nevzdávají.
04:05 Domácí se stále tlačí před branku hostů.
01:55 GÓL Banes Florbal Soběslav! 0:1
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #6 Andrea Dostálová, asistoval #8 Monika Hrnečková (0:1)
01:55 Soběslav šla do vedení z prvního útoku.
01:35 Domáci začali z ostra