49
  • 49 48:49
    Nové Strašecí

Banes Florbal Soběslav - TJ Sokol Nové Strašecí 4:3
branky: 17. Šárka Drunecká, 39. Adéla Kubátová, 42. Adéla Kubátová, 46. Andrea Dostálová - 10. Eliška Matějková, 10. Lucie Jandová, 19. Lucie Jandová; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Jaroslav Němeček; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Eliška Hnojnová 25 - Vendula Lisá 20; po třetinách: 1:3, 1:0, 2:0
60:00 komentář trenéra domácích Tomáše Mendla: Velmi vyrovnané utkání, které se nám podařilo v poslední třetině otočit. Děkuji holkám za nasazení, divákům za podporu, soupeřům přejeme hodně štěstí v dalších utkáních.
60:00 komentář trenéra hostů Michala Müllera: Velice vyrovnané utkání plné chyb na obou stranách . O vysledku rozhodlo větší strelecké štěstí domácích a naše klasické střelecké trápení. děkujeme soupeři za za fajn utkáni.
59:59 střely: domácí 9, hosté 11
48:49 Timeout TJ Sokol Nové Strašecí
45:22 GÓL Banes Florbal Soběslav! 4:3
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #6 Andrea Dostálová, asistoval #22 Adéla Kubátová (4:3)
41:15 GÓL Banes Florbal Soběslav! 3:3
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #22 Adéla Kubátová, asistoval #40 Eliška Juhaňáková (3:3)
39:59 střely: domácí 13, hosté 11
38:39 GÓL Banes Florbal Soběslav! 2:3
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #22 Adéla Kubátová bez asistence (2:3)
37:49 Trestné střílení družstva TJ Sokol Nové Strašecí neproměnil #7 Zuzana Tučková.
32:03 Vyloučen hráč #7 Zuzana Tučková družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za nesportovní chování
29:12 Vyloučen hráč #20 Valentýna Stachová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
19:59 počet střel: domácí 12, hosté 6
18:45 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 1:3
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #16 Lucie Jandová, asistoval #7 Zuzana Tučková (1:3)
16:32 GÓL Banes Florbal Soběslav! 1:2
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #3 Šárka Drunecká, asistoval #9 Lucie Vacková (1:2)
10:24 Vyloučen hráč #13 Markéta Kabešová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za blokování florbalky
09:44 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 0:2
09:10 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #9 Eliška Matějková, asistoval #10 Karolína Bulvová (0:1)
06:50 Vyloučen hráč #16 Lucie Jandová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za vysoká florbalka