Mladých Nadějí
  • 58 57:29
    2

Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn - TJ Sokol Nové Strašecí 5:6
branky: 6. Martina Hrdličková, 27. Karolína Hašlová, 44. Martina Hrdličková, 46. Nella Stašková, 49. Michaela Bezpalcová - 10. Lucie Kalinová, 17. Eliška Malíková, 19. Nina Schumannová, 24. Karolína Bulvová, 30. Lucie Jandová, 49. Veronika Kučerová; rozhodčí: Martin Hrubec - Jan Koutník; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Veronika Podlahová 27 - Nikola Siskosová 34; po třetinách: 1:3, 1:2, 3:1
60:00 Komentář trenéra domácích: Včera jsme vyhořeli ve třetí třetině, dnes jsme začali hrát až ve třetí třetině. To na soupeře samozřejmě nemůže stačit.
60:00 Komentář trenéra hostí: Ve velice vyrovnaném utkání , plném střel a útočných akcí jsme měli konečně více štestí. Děkujeme soupeři za parádní hru. přejeme hodně štěsi.
57:29 Timeout Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn
57:29 Vyloučen hráč #10 Karolína Bulvová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za bránění ve hře
54:40 Vyloučen hráč #16 Lucie Jandová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání
48:46 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 5:6
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #22 Michaela Bezpalcová, asistoval #33 Tereza Bočková (5:6)
48:09 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 4:6
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #14 Veronika Kučerová bez asistence (4:6)
45:09 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 4:5
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #10 Nella Stašková, asistoval #28 Aneta Paďourková (4:5)
43:48 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 3:5
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #15 Martina Hrdličková, asistoval #38 Kristýna Minářová (3:5)
34:10 Vyloučen hráč #11 Petra Šteklová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání
29:55 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 2:5
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #16 Lucie Jandová, asistoval #17 Lucie Kalinová (2:5)
26:26 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 2:4
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #21 Karolína Hašlová, asistoval #33 Tereza Bočková (2:4)
23:15 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 1:4
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #10 Karolína Bulvová, asistoval #16 Lucie Jandová (1:4)
18:50 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 1:3
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #18 Nina Schumannová, asistoval #27 Klára Šarochová (1:3)
16:57 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #13 Eliška Malíková, asistoval #14 Veronika Kučerová (1:2)
10:05 Vyloučen hráč #38 Kristýna Minářová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za blokování florbalky
09:35 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #17 Lucie Kalinová bez asistence (1:1)
05:30 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 1:0