• 60 59:46
    7:5
    Markéta CHÁBEROVÁ

SK BIVOJKY LITVÍNOV - FBC Česká Lípa 7:5
branky: 10. Laura Vytrhlíková, 16. Nela Havlínová, 17. Karolína Slavíková, 35. Laura Vytrhlíková, 38. Nela Havlínová, 44. Laura Vytrhlíková, 52. Karolína Slavíková - 6. Lenka Ševčíková, 13. Tereza Seifrtová, 23. Lucie Šmídová, 33. Tereza Seifrtová, 60. Markéta Cháberová; rozhodčí: Ondřej Lovacký - Lukáš Čech; vyloučení: 0:3; využití: 2:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Aneta Švátorová 28 - Nikola Soukupová 23; po třetinách: 3:2, 2:2, 2:1
60:00 Komentář hostujícího týmu: Dneska rozhodlo pár drobných detailů, musíme se vyvarovat zbytečných chyb do příště. Bohužel nejsme schopni zatím udržet koncentraci celých 60 minut. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Komentář domácího týmu: Přišli jsme, viděli jsme, zvítězili jsme. Překvapivě těžké utkání, jelikož se Lípě hodně zlepšila obrana i golmanka. Od druhé periody to bylo obléhaní a titikaka, jenže góly jsme dostávali my. Naštěstí katapulty pomohly a síla soupeři také došla.Hezkou cestu dom. Pěkné modré drezy.
60:00 Střely ve třetí části Litvínov 11 Česká lípa 14
59:46 GÓL FBC Česká Lípa! 7:5
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #10 Markéta Cháberová, asistoval #36 Martina Gembecová (7:5)
51:26 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 7:4
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #33 Karolína Slavíková, asistoval #16 Michaela Poštová (7:4)
49:15 Weisssová posílá z hostující strany míček zpět na domácí polovinu Slavíkové
48:52 Pavlíková se probojovává obranou Litvínova
47:34 Švátorová i přes nepříznivý výhled přes protihráčku blokuje střelu Šmídové
45:23 Šmídová vyjíždí zpoza branky Litvínová a střílí míček Švátorové přímo na hruď
43:10 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 6:4
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #77 Laura Vytrhlíková bez asistence (6:4)
37:49 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 5:4
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #41 Nela Havlínová, asistoval #73 Sára Bartschová (5:4)
34:29 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 4:4
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #77 Laura Vytrhlíková, asistoval #3 Jana Arazimová (4:4)
32:20 GÓL FBC Česká Lípa! 3:4
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #29 Tereza Seifrtová, asistoval #36 Martina Gembecová (3:4)
31:34 Soukupová zabraňuje střele Bartschové, tak že jí skáče po míčku
28:39 Slavíková stahuje míček zpět na domácí polovinu a přihrává Arazimové míček aby zbytek týmu mohl vystřídat
27:04 Poštová střílí tyčku
26:22 Arazimová využívá šance a střílí na braná
24:27 Pokorná vyhlíží spoluhráčky když v tom se jí na záda nalepí Panochová bojující o míček
23:12 Smrčková stahuje míček na hostujícíc polovinu a vyčkává na spoluhráčky
22:41 GÓL FBC Česká Lípa! 3:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #17 Lucie Šmídová, asistoval #14 Lenka Ševčíková (3:3)
22:37 Ševčíková posílá Cháberové přihrávku ale té se zapletl míček pod nohy
20:01 Úvodní buly vyhrál domácí tým
20:00 Střely v první části Litvínov  9 Česká Lípa 10
19:10 Vyloučen hráč #37 Jana Svobodová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za špatné střídání
19:00 Probíha poslední minuta první třetiny
18:28 Prosná nenechává nic nahodě a zamezuje dalšímu náběhu na branu od protihráčky
17:36 Poštová vybíha proti Ševčíkové na mantinel a tam probíhá souboj o míček
16:33 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 3:2
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #33 Karolína Slavíková, asistoval #77 Laura Vytrhlíková (3:2)
16:04 Vyloučen hráč #37 Jana Svobodová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
15:27 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 2:2
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #41 Nela Havlínová, asistoval #63 Anna Rumlová (2:2)
15:14 Hra je jak na kolotoči a ani jeden tým nedaruje nikomu nic zadarmo
13:55 Soukupová má hzeký výhled a i přes tvrdou střelu od Havlínové ji chytá
12:22 GÓL FBC Česká Lípa! 1:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #29 Tereza Seifrtová bez asistence (1:2)
11:52 Pavlíková zabraňuje Weissové průniku na hostující polovinu
10:40 Rumlová vybojovává míček od Ševčíkové a zajíždí za bránu
09:49 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 1:1
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #77 Laura Vytrhlíková, asistoval #41 Nela Havlínová (1:1)
08:38 Vyloučen hráč #7 Lucie Smrčková družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
06:50 Bartschová využívá příležitosti a střílí na Soukupovou, ale střela jí jde nad bránu
06:40 Litvínov zatlačil Českou lípu na jejich půdu a tlačí na ně
05:43 GÓL FBC Česká Lípa! 0:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #14 Lenka Ševčíková bez asistence (0:1)
03:26 Havlinová přebírá kontrolu nad míčkem a stříli z otočky na Soukupovou
02:12 Seifrtová vybíhá po mantinelu na domácí polovinu
00:01 Úvodní buly vyhrál hostující tým