• 57 56:02
    10:6
    (Lišková)

ACEMA Sparta Praha UNYP - SK BIVOJKY LITVÍNOV 10:6
branky: 6. Markéta Šťástková, 8. Aneta Navrátilová, 10. Kristýna Střihavková, 18. Berenika Vrzalová, 28. Eliška Vrzalová, 36. Eliška Vrzalová, 40. Markéta Šťástková, 40. Michaela Doležalová Hrubá, 54. Pavla Lišková, 57. Berenika Vrzalová - 15. Karolína Slavíková, 22. Laura Vytrhlíková, 29. Laura Vytrhlíková, 31. Sára Bartschová, 44. Kristýna Střihavková, 55. Michaela Poštová; rozhodčí: Filip Bollardt - Marek Jeřábek; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 14; zásahy brankářů: Kateřina Pokorná 23 - Aneta Švátorová 21; po třetinách: 4:1, 4:3, 2:2
60:00 Komentář hostujícího trenéra Vadima Všetuly "ANO...hráli jsme až od druhé třetiny. Takhle, když budeme hrát SPOLU a týmově, můžeme porazit i postavený STAN před bránou. Loni bychom dali Spartě asi 10, ale tento tým extrěmně vyrosl za rok. Poučení to PŘÍSAHÁme. Zítra od začátku. Díky za běhavý mačík."
60:00 Komentář trenéra domácích pana Kozlíka: "Dnes jsme místy bojovali sami se sebou. Od momentu, kdy jsme si správně nastavili hlavy, jsme byli s našim výkonem spokojeni. Jsme rádi, že jsme poprvé dokázali odehrát celé utkání na 3 lajny a měli jsme celý zápas relativně pod kontrolou. "
58:50 Tyčka zvoní 2x v krátkém sledu na straně Litvínova.
56:02 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 10:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #37 Berenika Vrzalová, asistoval #23 Pavla Lišková (10:6)
55:29 hra nabídla 15 branek a několik nastřelených tyček. Hráčky obou týmů si vylepšují statisky
54:28 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 9:6
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #16 Michaela Poštová, asistoval #33 Karolína Slavíková (9:6)
54:28 na gól Sparty Litvínov rychle odpovídá
53:25 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 9:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #23 Pavla Lišková, asistoval #22 Klára Jasanová (9:5)
52:55 brankostroj domácích se zadrhl, hra Sparty je plná nepřesností.
49:35 trenér hostí burcuje své svěřenky do závěrečných 10 minnut utkání
49:31 Diváci tleskají krásné kombinaci Sparty.
45:30 závar před brankou Litvínova končí volným úderem pro Litvínov. Sparta se brání rychlému protiútoku
43:50 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 8:5
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #88 Kristýna Střihavková, asistoval #77 Laura Vytrhlíková (8:5)
43:50 brankářka Sparty předvedla několik pěkných zákroků ale na poslední střelu byla krátká
42:29 utkání sleduje 25 spokojených diváků
41:40 je tu další zranění v řadách hráček Litvínova, ale bez nutnosti ošetření. Hráčka už je na střídačce a pokračuje se dál
40:35 Litvínov začíná aktivně
39:54 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 8:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #84 Michaela Doležalová Hrubá, asistoval #17 Julie Pecinová (8:4)
39:54 dva slepené góly Sparty v samém závěru druhé třetiny
39:42 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 7:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #36 Markéta Šťástková, asistoval #37 Berenika Vrzalová (7:4)
39:30 pressing Sparty odměněn volným úderem, který končí na brankářce Litvínova
38:17 hraje se nahoru/dolu, diváci jsou na rozdíl od trenérů spokojení
37:32 Diváci tleskají další hezké akci Sparty, a reflexivnímu zákroku Litvínovské brankářky
36:41 Brankářka Litvínova opět podržela svůj tým.
35:55 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 6:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #73 Eliška Vrzalová, asistoval #37 Berenika Vrzalová (6:4)
35:55 Tlak Sparty korunován zaslouženým gólem
35:21 Brankářka Litvínova reflexivním zákrokem zabránila jasné brance
33:22 Sparta přesilovku nevyužila
31:40 Vyloučen hráč #13 Tereza Vaníčková družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
31:40 Vyloučena hráčka Litvínova č. 13 na 2 minuty za sekání
30:48 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 5:4
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #73 Sára Bartschová, asistoval #63 Anna Rumlová (5:4)
30:48 hezká střela Litvínova od pravého mantinelu končí v síti
30:00 utkání je ve své polovině, hra se přelévá ze strany na stranu.
28:36 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 5:3
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #77 Laura Vytrhlíková, asistoval #13 Tereza Vaníčková (5:3)
27:56 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 5:2
25:22 Hra se vyrovnává, šance jsou na obou stranách
21:37 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 4:2
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #77 Laura Vytrhlíková, asistoval #33 Karolína Slavíková (4:2)
20:50 Sparta se zatím úspěšně brání, Litvínov kombinuje na polovině Sparty
19:53 Vyloučen hráč #22 Klára Jasanová družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za blokování florbalky
19:53 Vyloučena hráčka Sparty na 2 minuty na blokování florbalky
19:20 nebezpečný průnik Litvínova, končí střelou do brankářky Sparty
18:18 Litvínov se na chvíli usadil na polovině Sparty, ale míče končí za mantinelem. Rozehrávat bude Sparta
17:04 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #37 Berenika Vrzalová bez asistence (4:1)
17:04 Litvínov ztrácí míček při rozehrávce a je tu gól Sparty
15:36 Nebezpečná střela Litvínova, končí těsně vedle. Hra se nám v závěru první třetiny vyrovnává.
14:56 Zraněná hráčka je již na střídačce hostí a hra opět pokrčuje.
14:54 Hráčka Litvínova č. 26 je ošetřována na hrací ploše. Vypadá to na zranění kolena. Hra je nyní na chvíli přerušena.
14:00 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 3:1
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #33 Karolína Slavíková, asistoval #16 Michaela Poštová (3:1)
14:00 Hned po rozehrání volného úderu je tu úspěšné zakončení do sítě Sparty
14:00 Hezká akce Litvínova končí v rohu
12:10 Sparta úspěšně kombinuje, ale bez zaknčení
11:24 Nepřesná rozehrávka Litvínova, není potrestána.
10:16 Litvínov se nemůže dostat do správného herního tempa. Nyní nadějný průnik zastavuje faul Sparty
09:11 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:0
Vlastní branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #88 Kristýna Střihavková (3:0)
09:11 tak to je smůla, vlastní gól Litvínova
09:05 ochozy se probouzí
07:44 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #12 Aneta Navrátilová, asistoval #74 Adéla Grundová (2:0)
07:44 Tlak Sparty graduje.... a je tu zasloužený druhý gól. Byť hosté reklamují hru v brankovišti, branka platí.
05:55 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #36 Markéta Šťástková, asistoval #23 Pavla Lišková (1:0)
05:55 a je tu první gól
04:25 první vážnější střela Bivojek, končí nad
03:01 Sparta zamyká soupeře na jeho polovině.
02:14 Dorážka Sparty těsně vedle branky. Sparta zatím udává tempo hry
01:49 nebezpečná střela Sparty končí vysoko nad
01:15 Zatím sledujeme opatrnou hru na obou stranách
00:00 Utkání začalo