4:12
    Sára BARTSCHOVÁ
    (Svobodová)

TJ Sokol Nové Strašecí - SK BIVOJKY LITVÍNOV 4:12
branky: 13. Eliška Matějková, 42. Eliška Matějková, 47. Karolína Bulvová, 52. Eliška Malíková - 15. Veronika Kundertová, 16. Michaela Poštová, 17. Laura Vytrhlíková, 21. Laura Vytrhlíková, 23. Kristýna Střihavková, 24. Karolína Slavíková, 44. Kristýna Střihavková, 50. Kristýna Střihavková, 52. Karolína Slavíková, 53. Michaela Poštová, 54. Karolína Slavíková, 59. Sára Bartschová; rozhodčí: Jan Řehák - Šimon Kořínek; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 6; zásahy brankářů: Nikola Siskosová ? - Tereza Kalousová ?; po třetinách: 1:3, 0:3, 3:6
59:59 Komentář trenéra Litvínova: "První třetina svou kvalitou a nasazením mi připomněla derbíčko 5.B vs 5.C, kdy florbalku udrží jen Andulka a paní učitelka má radost, že nejsou všichni u míčku. Obrdržený gól nás nakopnul a pak už to bylo jen o nás. Tyto mantinely už by snad neměly být povoleny, snad se Míša uzdraví. Díky za hodně gólů. Díky soupeři a nashle ..je krásně."
59:59 Komentář trenéra NS: "Během první a druhé třetiny jsme kotrolovaly hru vždy zhruba 15 minut. Soupeřky měly několik krátkých částí hry, kdy nám nasázely slepené branky, často po našich hrubkách, a tím nás položily na lopatky. Ve třetí třetině jsme už neměli odpověď a když jsme už konečně dali gól, hned jsme inkasovali zpět. Nepovedlo se nám to. Soupeři gratulujeme a přejem šťastnou cestu domů."
59:59 Střely celkem: NS - 21, Litvínov - 22
59:59 střely ve třetí třetině: NS - 7, Litvínov - 10
59:55 poslední vteřiny se odehrávají okolo poloviny hřiště
58:08 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 4:12
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #73 Sára Bartschová, asistoval #69 Lenka Svobodová (4:12)
57:40 A opět Sísa proti Netušilové
57:00 Siskosová si poradila s hráčkou Litvínova, která si vyběhla až těsně před naši branku
55:22 upřesňujeme, že jde o hráčku Poštovou
55:22 Za mantinelem je teď ošetřována jedna z hráček Litvínova (nevidím která). Podle slov, která jsem na dálku zaslechl to vypadá na problém s kolenem.
53:35 ...čtyřminutovka hrůzy je snad za námi. Hlavně nedůraz a lacinné ztráty vyústily k dalším slepeným brankám soupeřek.
53:34 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 4:11
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #33 Karolína Slavíková, asistoval #10 Tereza Dvořáková (4:11)
52:07 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 4:10
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #16 Michaela Poštová, asistoval #73 Sára Bartschová (4:10)
51:50 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 4:9
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #33 Karolína Slavíková, asistoval #77 Laura Vytrhlíková (4:9)
51:15 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 4:8
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #13 Eliška Malíková, asistoval #10 Karolína Bulvová (4:8)
49:51 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 3:8
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #88 Kristýna Střihavková, asistoval #77 Laura Vytrhlíková (3:8)
46:21 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 3:7
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #10 Karolína Bulvová, asistoval #6 Klára Bačkovská (3:7)
46:03 Po velkém tlaku hrajeme standardku. Z ní pouze střela do bloku. Litvínov "hustí" předbrankový prostor velmi dobře.
43:15 Naše nepřesná přihrávka na šířku našeho pásma našla hole hráček z Litvínova a ty chybu potrestaly.
43:14 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 2:7
42:35 Peťa Šteklová jde střídat po minutě strávené v laktátové zóně. Díky zrhuba 5 sprintům na 20 metrů vybojovala několikrát míček a měla i 2 dobré šance.
41:20 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 2:6
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #9 Eliška Matějková, asistoval #13 Eliška Malíková (2:6)
40:55 Nepříjemná nešťastná srážka Matějkové a Poštové u mantinelu. Podle prvotních reakcí to vypadalo na volání ambulance, nakonec obě hráčky v pohodě odcházejí na střídačku. Teda.. Matějková zůstává hrát.
40:01 Buly pro Zebry. Hrrrr na ně!
39:59 Na střely ve 2. třetině: NS - 8, Litvínov - 7
38:35 Litvínov málem potrestal nedůrazné bránění našich hráček, ale Siskosová zasáhla.
36:32 Pro dokreslení - jedeme 2 na 1, moře času, a finální přihrávka jde na bekhend a skáče :/
32:00 Stále ta samá písnička - my tvoříme, střílíme, ale instinkt zabijáka nemá během těchto minut ani jedna z našich hráček.
29:00 Ne a ne a ne. Šancí, ze kterých bychom my pravděpodobně góly dostávaly, si připravujeme relativně dostatek. Ale ta koncovka... to by nás mohlo přijít draho.
25:00 Zebry začaly hrát to, co v první třetině. Tedy Litvínov brání a my dobýváme.
23:11 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 1:6
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #33 Karolína Slavíková bez asistence (1:6)
22:23 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 1:5
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #88 Kristýna Střihavková, asistoval #11 Veronika Kundertová (1:5)
22:23 Zebry nevstoupily do druhé třetiny vůbec aktivně, nabuzeně, s jiskrou. Jendoduše prohráváme souboje a nejsme tam, kde máme být. Litvínovu stačí jen čekat a naše hráčky jim šance nabízejí.
21:47 Z našeho útoku, kdy jsme si nepřesně přihrály, jsme založily pro soupeřky útok, který zastavila až Siskosová.
20:55 Ani jsme se nerozkoukali a hráčky z Litvínova sehrály pěknou akci 3 proti 2, která, bohužel pro nás, skončila inkasovanou brankou
20:54 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 1:4
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #77 Laura Vytrhlíková, asistoval #88 Kristýna Střihavková (1:4)
19:59 Třetina, ve které po zhruba 2/3 času Strašecí kontroluje hru, připravuje svoje útoky, ale zakončení nemáme smrtící. Naproti tomu Litvínov z jeho presinku získal dva míčky u naší branky a jedna střela z dálky. Dalo by se říci, že vytěřil z minima příležitostí maximum.
19:14 Nepřehledný souboj v rohu tří hráček a na zemi končí Schumannová. Vypadá to zranění kotníku, snad ještě do zápasu zasáhne.
16:06 Opět napadání Litvínova vedlo k hrubé chybě v rozehrávce a k jednoduchému gólu. Holky ze Strašecí jsou teď zbytečně zakřiknuté.
16:05 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 1:3
15:24 Nenápadná střela ze střední vzdálenosti a už taháme v utkání za kratší provaz. Snad se z toho holky rychle oklepou
15:23 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 1:2
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #16 Michaela Poštová, asistoval #26 Klára Svobodová (1:2)
14:30 Kundertová v napadání získala míček jen pár metrů před Siskosovou a blafákem do bekhendu si věděla se zakončením rady. Škoda, ale je to 1:1.
14:29 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 1:1
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #11 Veronika Kundertová bez asistence (1:1)
13:00 Siskosová teď velmi podržela NS
12:28 Kalinová protáhla míček skrz soupeřky až do situace 2 na 1, ve které našla na tyči volnou Matějkovou a ta střílí první branku dnešního utkání. Zebryyyy!
12:27 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #9 Eliška Matějková, asistoval #17 Lucie Kalinová (1:0)
11:30 Venku svítí a v hale se nám také dělá teplo. Těší to hlavně nás, u stolku časomíry, protože včera tu téměř tuhla krev v žilách.
11:00 Siskosová dobrý zákrok a hned rozehrála protiútok pro Strašecí. V něm obdžela nepříjenou ránu nad oko Šteklová, ale bude oukej
10:00 Šarochová zachytila míček u své branky a dovezla ho přes celé hřiště, kde shodila do křídla na Matějkovou - dobrá střela a také dobrá dorážka Schumannové, ale stále je to 0:0
04:00 Strašecí důrazné v napadání, hodně kontrolujeme míček.
02:00 Strašecí stále diktuje tempo hry, brankářku hostí prověřujeme ale jen velmi opatrně
01:00 Více práce má zatím obrana Litvínova, zatím ale bez vetší šance
00:00 Oba celky se již rozcvičují na hrací ploše. Jak tým Strašecí, tak i Litvínova ve svých včerejších utkáních utrpěly prohru. Dnes je tak šance na reparát a my zde doufáme, že se lépe povede právě strašeckým hráčkám. Trenér Jánský prozradil, že bylo třeba oproti včerejšku mírně pozměnit sestavu. Uvidíme, zda se chemie v lajnách dobře namíchá. V brance naskočí podle plánu Siskosová.