• 60 59:48
    7:3
    (Havlínová)

Florbal Chomutov - SK BIVOJKY LITVÍNOV 7:3
branky: 18. Simona Mock, 20. Simona Pilíková, 22. Tereza Suková, 36. Adriana Hýsková, 43. Barbora Vaňková, 50. Simona Pilíková, 55. Jitka Tóthová - 14. Sára Bartschová, 55. Nela Havlínová, 60. Karolína Slavíková; rozhodčí: Ondřej Lovacký - Lukáš Čech; vyloučení: 4:1; využití: 0:0; diváků: 119; zásahy brankářů: Lucie Brandejská 14 - Aneta Švátorová 18; po třetinách: 2:1, 2:0, 3:2
59:59  2. část: Nechápu, že dokáže někdo pro vítězství udělat totoho. Soupeř toho plně využil a my po 6 tyčkách a netrefených 5ti prázdných branách odjíždíme s prázdnou. Všem díky, že se s tím poprali. Snad už tu smůlu prolomíme. Díky za zápas.
59:59 Komentář trenéra hostí (Vadim Všetula):  1. část -  O zápase se rozhodlo už asi dávno před ním. Přijdete o Míšu na Kladně, pak vám v týdnu další onemocní, další nepustí práce a vrchol přijde v zápase. Během zápasu přijdete o 2 hráčky, což je možná zázrak k brutalitě některých hráček soupeře.
59:59 Komentář domácího trenéra: Derby se vším všudy plné osobních soubojů kdy naše hra byla ve velké kvalitě a tempu ve všech lajnách. Trenér Litvínova zřejmě byl na jiném zápase, neboť si neumim vysvětlit jeho nesmyslně ubrečený úvod komentáře. Ukázalo se že i u nás na severu umíme hrát kvalitní florbal. Mrzí nás zranění  Anety a Sáry a přeji brzké uzdravení. Díky za zápas.
59:59 Střely po druhé třetině: Chomutov - 6, Litvínov - 8
59:48 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 7:3
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #33 Karolína Slavíková, asistoval #21 Nela Havlínová (7:3)
58:47 Vyloučen hráč #97 Simona Mock družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hra rukou
58:30 K. Svobodová prostrčila míček na Weissovou, ale ta akci dál nerozvinula.
54:31 GÓL Florbal Chomutov! 7:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #16 Jitka Tóthová, asistoval #71 Tereza Suková (7:2)
54:31 Chomutovské hráčky rychle odpovídají vstřelenou brankou a zvyšují na 7:2.
54:20 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 6:2
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #21 Nela Havlínová z trestného střílení (6:2)
50:08 Pechánková byla naražena na mantinel a Litvínov bude mít míček.
49:07 GÓL Florbal Chomutov! 6:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #14 Simona Pilíková, asistoval #11 Adriana Hýsková (6:1)
48:29 Vytrhlíková našla křížným pasem Slavíkovou, ale ta míček netrefila.
46:59 Vyloučen hráč #19 Viktorie Rázková družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost
46:10 Litvínov zatím bravůrně zvádlá oslabení.
44:55 Vyloučen hráč #33 Karolína Slavíková družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
43:47 Vytrhlíková trefila tyčku, míček se potom odrazil od zad Brandejské, ale nepřešel brankovou čáru.
42:43 GÓL Florbal Chomutov! 5:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #8 Barbora Vaňková, asistoval #18 Valérie Tejčková (5:1)
42:36 Havlínová sama před brankou trefuje pouze brankářku Brandejskou.
41:38 Chodurová zvádla obejít dvě hráčky, ale zakončení ji nevyšlo.
41:24 Pilíková ve výhodě trefuje pouze Švátorovou.
39:59 Střely po druhé třetině: Chomutov - 10, Litvínov - 5
39:58 Soubojem u pořadatelského stolku, končí druhá třetina tohoto zápasu.
39:00 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
35:40 GÓL Florbal Chomutov! 4:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Adriana Hýsková, asistoval #97 Simona Mock (4:1)
35:17 Slavíková nezachytila pas od spoluhráčky a Tóthová v klidu záváží míček za branku.
32:00 Brandejská vychytala dobrou příležitost litvínovských hráček.
30:53 Vyloučen hráč #17 Petra Malecká družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za držení
28:31 Vytrhlíková v šanci trefila pouze připravený blok.
27:38 Švátorová vytáhla střelu Malecké nad břevno.
26:21 Slavíková trefila výstavní horní tyč.
25:10 Hosté se stavějí do přesilovkové formace.
24:34 Vyloučen hráč #15 Natálie Kamenická družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hra na zemi
24:34 Litvínov si zahraje také první přesilovku.
21:47 Pilíková z otočky trefuje pouze Švátorovou.
21:00 GÓL Florbal Chomutov! 3:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #71 Tereza Suková, asistoval #11 Adriana Hýsková (3:1)
20:33 Malecká byla atakována, ale míček se jí zadařilo udržet.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrál Litvínov.
19:59 Střely po první části: Chomutov - 9, Litvínov - 4
19:16 GÓL Florbal Chomutov! 2:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #14 Simona Pilíková, asistoval #97 Simona Mock (2:1)
19:00 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
17:17 GÓL Florbal Chomutov! 1:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #97 Simona Mock, asistoval #14 Simona Pilíková (1:1)
17:17 Chodurová našla špehírku místa v brance Švátorové a vyrovnává stav utkání na 1:1.
15:40 Chomutov je lepší na míčku, ale nedokáže využít příležitostí.
13:06 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 0:1
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #95 Sára Bartschová bez asistence (0:1)
12:51 Zápas se nám pomalu rozjíždí k dobrému tempu.
09:15 Další chomutovské zakončení končí neúspěchem.
08:29 Tóthová řes blok nedokázala vystřelit.
07:10 Litvínov se momentálně drží na míčku a snaží se něco vykombinovat.
04:13 Kombinace Schoberové a Pílíkové nevyšla.
02:50 Suková terfila pouze brankářku Švátorovou.
00:01 Úvodní buly zápasu vyhrál Chomutov.