• 60 59:09
    4:6
    (Trnková)

TJ Sokol Královské Vinohrady - ACEMA Sparta Praha UNYP 4:6
branky: 17. Eliška Reischlová, 36. Eliška Reischlová, 37. Karolína Snopová, 60. Aneta Nigrinová - 2. Pavla Lišková, 9. Michaela Doležalová Hrubá, 15. Pavla Lišková, 20. Klára Jasanová, 39. Karolína Chvátalová, 54. Klára Jasanová; rozhodčí: Jan Černý - Petr Michálek; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 52; zásahy brankářů: Lucie Zelená 33 - Kateřina Pokorná 28; po třetinách: 1:4, 2:1, 1:1
60:00 Vyjádření hostujícího trenéra Tomáše Kozlíka: "Díky dobré práci v trénincích v poslední době jsme dnes dokázali o malý kus předčit soupeře. Utkání bylo velmi náročné jak fyzicky, tak na týmový morál. A jsme moc rádi, že jsme to dnes opravdu zvládli. Víkend je v polovině a zítra musíme navázat na dnešní výkon."
59:59 Vyjádření domácích (Doubek): Soupeř nás předčil v nasazení v první půli, v druhé půli jsme zase my předčili Spartu v neproměňování tutových gólovek. Díky soupeři za kvalitní zápas, rozhodčím a SKVělým pořadatelům.
59:30 Branku hostujícího týmu netrefila hráčka Aneta Nigrinová.
59:09 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #11 Aneta Nigrinová, asistoval #32 Nikola Trnková (4:6)
58:48 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
57:30 Střela hráčky SKV Terezy Krubové byla vykryta brankářkou Sparty Kateřinou Pokornou.
54:30 Střela hráčky SKV Elišky Štičkové byla vykryta brankářkou Sparty Kateřinou Pokornou.
53:50 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #13 Klára Jasanová, asistoval #84 Michaela Doležalová Hrubá (3:6)
52:34 Střela hráčky SKV Anežky Dobisíkové byla vykryta brankáčkou Sparty Kateřinou Pokornou.
50:55 Střela hráčky Michaely Hrubé byla zblokována hráčkou SKV Eliškou Hladíkovou.
50:20 Šance hráčky SKV Terezy Kruberové byla vykryta hráčkou Sparty.
49:13 Hráčka Sparty Klára Jasanová netrefila branku SKV.
48:50 Šance hráčkay SKV Anety Nigrinové byla vykryta hráčkou Sparty.
46:48 Hráčka SKV Eliška Reischlová promeškala šanci branky.
46:13 Hráčka SKV Anežka Dobisíková promeškala šanci branky.
45:00 Hráčka Sparty Berenika Vrzalová je vykryta hráčkou SKV Nikolou Trnkovou.
44:10 Hráčka Sparty Eliška Vrzalová promeškává šanci vykrytím hráček SKV.
43:22 Hráčka SKV Eliška Reischlová byla vykryta brankářkou Sparty Kateřinou Pokornou.
42:00 Hráčka Sparty Michaela Hrubá promeškává šanci branky.
40:50 Šanci hráčky Sparty Stely Lukovské vykryla hráčka SKV Nikola Trnková.
40:10 Vyloučen hráč #11 Aneta Nigrinová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře
40:00 Počet střel za třetí třetinu 8:6 ve prospěch domácího týmu.
40:00 Nejlepší hráčka utkání za hostující tým byla vyhlášena hráčka Pavla Lišková. Za domácí tým byla nejlepší hráčkou vyhlášena Karolína Snopová.
40:00 Počet střel za druhou třetinu 13:10 ve prospěch domácího týmu.
39:00 Hráčka Sparty Michaela Hrubá byla vykryta hráčkou SKV Anežkou Dobisíkovou.
38:37 Hráčka SKV Eliška Hladíková promeškala šanci branky.
38:02 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #94 Karolína Chvátalová, asistoval #37 Berenika Vrzalová (3:5)
36:29 Vyloučen hráč #82 Miriam Kaminski družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za blokování florbalky
36:13 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #19 Karolína Snopová, asistoval #96 Anežka Dobisíková (3:4)
35:37 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #10 Eliška Reischlová z trestného střílení (2:4)
34:21 Hráčka SKV Dominika Kratochvílová promeškala šanci branky ze středu po vykrytí brankářky Sparty Kateřiny Pokorné.
32:52 Hráčka Sparty Adéla Grundová promeškala šanci vykrytím hráčky SKV Nikoly Trnkové.
29:43 Hráčka Sparty Šárka Šporová promeškala šanci střelit branku domácímu týmu.
27:59 Brankářka SKV Lucie Zelená úspěšně vykryla šanci hráčky hostujícího týmu.
24:57 Hráčka SKV Adéla Dlouhá promeškala šanci branky vykrytím brankářky Sparty Kateřiny Pokorné.
22:00 Hráčka SKV Eliška Reischlová vykryla šanci hráčky Sparty Bereniky Vrzalové.
21:20 Hráčka SKV Adéla Dlouhá promeškala šanci střelit branku hostujícímu týmu.
20:30 Hráčka hostujícího týmu Berenika Vrzalová promeškala šanci střelit branku domácímu týmu.
20:00 Počet střel za první třetinu 8:11 ve prospěch hostujícího týmu.
19:49 Hostující tým v poslední minutě první třetiny střílí další branku, kterou střelila hráčka Klára Jasanová bez asistence.
19:48 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #13 Klára Jasanová bez asistence (1:4)
18:00 Brankářka hostujícího týmu (66) úspěšně vykrývá šanci týmu domácího.
16:12 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #10 Eliška Reischlová, asistoval #19 Karolína Snopová (1:3)
16:12 Domácí tým získává první branku, kterou střelila Eliška Reischlová s asistencí Karolíny Snopové.
16:09 Brankářka domácího týmu (69) úspěšně vykrývá střelu hráčky týmu hostujícího.
14:43 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #23 Pavla Lišková, asistoval #36 Markéta Šťástková (0:3)
14:43 Hostující tým se dostává do silného vedení. Domácí tým má mnoho neúspěšných šancí.
12:39 Brankářka hostujícího týmu (66) úspěšně vykryla střelu týmu domácího.
08:29 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #84 Michaela Doležalová Hrubá, asistoval #23 Pavla Lišková (0:2)
08:29 Branku domácího týmu přímo vstřelila hráčka hostujícího týmu Michaela Hrubá s asistencí Karolíny Chvátalové.
05:12 Brankářka domácího týmu (66) úspěšně vykryla střelu soupeřky z týmu hostujícího.
04:27 Hráčka s číslem 89 hostujícího týmu neúspěšně trefila branku týmu domácího.
01:05 První branku utkání po samostatném útoku trefuje hráčka číslo 23 hostujícího týmu.
01:04 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #23 Pavla Lišková bez asistence (0:1)
00:00 Zápas byl zahájen.
00:00 Domácí tým je umístěn na páte příčce, hostující na šesté.
00:00 Vážení diváci, vítejte u dnešního online zápisu zápasu první ligy žen mezi domácím týmem TJ Sokol Královské Vinohrady a hostujícím týmem ACEMA Sparta Praha.