(Pavlíková)
  • 59 58:27
    Texas

FBC Česká Lípa - TEXAS LONGHORNS 8:7
branky: 25. Petra Pavlíková, 26. Petra Pavlíková, 39. Petra Pavlíková, 40. Šárka Minářová, 47. Markéta Cháberová, 48. Šárka Minářová, 53. Markéta Cháberová, 59. Markéta Cháberová - 9. Dominika Kračunova, 21. Veronika Trenklerová, 27. Jana Pavlicová, 34. Michaela Lupačová, 37. Dominika Kračunova, 42. Michaela Lupačová, 50. Natalie Vesecká; rozhodčí: Petr Kopta - Josef Heřmánek; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Denisa Novotná 26 - Štěpánka Neumanová 35; po třetinách: 0:1, 4:4, 4:2
60:00 Komentář domácích Procházka Petr (Vedoucí): Dneska z naší strany dobrý zápas, plníme co si řekneme a funguje to. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme štastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Škvor Daniel (Trenér): Dnes ztráta bodů u soupeře, kterého při vší úctě prostě musíme porazit, pokud pomýšlíme na playoff. Korunu tomu nasadil výkon mužů v červeném - některé výroky totálně mimo mísu. Ale to nám zápas rozhodně neprohrálo, zápas jsme si prohrály sami. Dneska zregenerujeme a zítra předvedeme mnohem lepší výkon. Díky pořadatelům a soupeřům za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 12:13
59:31 Faulem ale zastavují své snažení.
59:19 Hosté to zkusí se šesti hráčkami v poli.
58:59 Vstupujeme do poslední minuty, hráčky Longhorns ztrácejí o jedinou branku.
58:27 Timeout TEXAS LONGHORNS
58:27 GÓL FBC Česká Lípa! 8:7
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #10 Markéta Cháberová, asistoval #88 Petra Pavlíková (8:7)
58:07 Hanzelínová se dostala až před střídačku hostí, tam přihrála Gembecové, ta ale nedokázala zakončit.
57:05 Seifrtová se vytočila mezi dvěma obránkyněmi, její forhendová střela ale nekončí v bráně.
55:50 Cháberová byla ve skvělé šanci, její přihrávka ale k lépe postavené spoluhráčce nedorazila.
55:09 Smrčková z dobré pozice střílí, Neumanová však předvádí jeden zákrok za druhým.
55:01 Střely Minářové končí blokem obránkyně hostí, rozehrávat budou domácí hráčky.
53:46 Vesecká vyváží balon až za bránu domácích, její snažení ale střelou nekončí.
52:16 GÓL FBC Česká Lípa! 7:7
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #10 Markéta Cháberová, asistoval #37 Jana Svobodová (7:7)
52:16 Tohle bude ještě drama! Po přihrávce Svobodové vyrovnává Cháberová.
51:08 Do útoku vyrazila Pavlíková, Longhorns ji však ztrojily a zabránily dalšímu postupu útočné akce.
49:12 GÓL TEXAS LONGHORNS! 6:7
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #96 Natalie Vesecká, asistoval #8 Kateřina Kubištová (6:7)
49:12 Do konce zápasu zbývá něco přes 10 minut a hosté zásluhou Vesecké odskakují, domácí budou mít plné ruce práce.
48:53 Na hřišti uvidíme vyrovnanou hru. Po souboji na trestné lavici končí hráčky obou týmů.
48:47 Vyloučen hráč #16 Aneta Rozehnalová družstva TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za nesportovní chování
48:47 Vyloučen hráč #10 Markéta Cháberová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře
47:46 GÓL FBC Česká Lípa! 6:6
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #8 Šárka Minářová, asistoval #20 Aja Bohatá (6:6)
47:45 Máme vyrovnáno! Bohatá předložila přihrávu Minářové a ta vyrovnává!
46:14 Domácí jsou velmi blízko vyrovnání! Zásluhou Cháberové jsou na dostřel jedné branky.
46:01 GÓL FBC Česká Lípa! 5:6
45:06 Hosté po kombinaci před bránou uklidňují hru na vlastní polovině.
42:13 Tečovaná střela končí mimo hrací plochu, rozehra pro hosty.
41:07 GÓL TEXAS LONGHORNS! 4:6
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #44 Michaela Lupačová, asistoval #33 Jana Pavlicová (4:6)
40:08 Do třetí třetiny vstupují s balonkem na čepelích hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 18:9
39:10 GÓL FBC Česká Lípa! 4:5
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #8 Šárka Minářová, asistoval #36 Martina Gembecová (4:5)
39:10 Krátce po třetí brance si domácí připisují i čtvrtou! Po přihrávce Gembecové se prosadila Minářová přesnou střelou.
38:52 GÓL FBC Česká Lípa! 3:5
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková, asistoval #81 Lucie Smrčková (3:5)
38:52 Smrčková nalezla volnou Pavlíkovou a ta snižuje na 3:5!
38:01 Trenklerová z levého křídla netrefuje zařízení.
36:57 Dobrý obranný zákrok Smrčkové teď narušil kombinaci hostí.
36:05 GÓL TEXAS LONGHORNS! 2:5
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #47 Dominika Kračunova, asistoval #76 Petra Budská (2:5)
36:05 Hosté si připisují pátou branku! Zásluhou Budské a Kračunové mohou být Longhorns opět o něco klidnější.
33:28 GÓL TEXAS LONGHORNS! 2:4
33:28 Navrátilkyně z trestné lavice Pavlicová předložila přihrávku před branku Lupačové a ta přidává čtvrtou branku.
32:36 Oslabení přežil bez úhony i tým hostí a síly na hřišti jsou teď vyrovnané.
30:36 Vyloučen hráč #33 Jana Pavlicová družstva TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za nesportovní chování
29:13 Hezký zákrok si teď připisuje Neumanová, helmou zneškodnila další pokus domácích.
26:46 GÓL TEXAS LONGHORNS! 2:3
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #33 Jana Pavlicová, asistoval #76 Petra Budská (2:3)
26:46 Dnešní zápas, zdá se, slibuje hezkou podívanou! Krátce po vyrovnání se skóre opět mění, hosté se zásluhou Pavlicové dostávají do vedení.
25:43 GÓL FBC Česká Lípa! 2:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková, asistoval #13 Tereza Seifrtová (2:2)
25:43 Pavlíková si připisuje vyrovnávací branku! Po asistenci Seifrtové se prosazuje střelou pod břevno.
24:53 Po inkasované brance se tlak hostí zvyšuje, kombinují jako v přesilové hře.
24:04 GÓL FBC Česká Lípa! 1:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková bez asistence (1:2)
23:41 Nováková z dobré pozice těsně míjí!
22:14 Cháberová se snažila vyvézt balonek z obranného pásma, u středového kruhu ji ale zastavuje Kubištová.
20:15 GÓL TEXAS LONGHORNS! 0:2
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #66 Veronika Trenklerová, asistoval #96 Natalie Vesecká (0:2)
20:10 Vesecká z levého rohu našla před bránou nehlídanou Trenklerovou, která zvyšuje na 2:0.
20:00 Střely v 1. části: 13:11
19:01 Do konce zbývá minuta a hosté kombinují před vlastní bránou.
17:00 Souboj Seifrtové s Kubištovou nakonec dopadá lépe pro domácí hráčku.
16:06 Gembecová hledala Minářovou, její přihrávka ale před bránu nedošla.
14:34 Osamocená před gólmankou hostí zůstává Pavlíková, střela byla ale zblokovaná.
13:55 Domácí přežili oslabení bez úhony a jsou opět na hřišti v pěti.
13:15 Chybu v rozehrávce přesilovkové formace Longhorns mohla trestat Seifrtová, nedokázala ze ale dostat ke střele.
12:22 Domácí v oslabení kombinují na vlastní polovině hřiště.
11:55 Vyloučen hráč #81 Lucie Smrčková družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za hra rukou
11:14 Přihrávka Bohaté mířila jen pod nohy domácí kapitánce Gembecové, a tak jsou na balonku opět hosté.
10:47 Minářová zastavuje kombinaci hostí.
08:24 GÓL TEXAS LONGHORNS! 0:1
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #47 Dominika Kračunova bez asistence (0:1)
08:23 Kračunová se u středového kruhu zmocnila balonu a po zemi vysílá prudkou střelu, na kterou byla domácí gólmanka krátká.
05:15 Trenklerová hledala před brankou Veseckou, balonek jí ale odskočil od čepele.
04:51 Dobrý pokus Gembecové, Neumanová proti ní však úspěšná.
04:08 Cháberová hledala Seifrtovou, ta ale před brankou hostí nenašla žádnou spoluhráčku v modrém.
03:32 Hanzelínová vyhazuje balonek z nebezpečné pozice.
02:32 Pavlíková sama před Neumanovou, její pokus ale nebyl úspěšný.
00:30 Meďášová s Hanzelínovou rozehrávají volný úder, útočná akce ale končí faulem domácích.
00:00 Úvodní buly vyhrávají domácí.