6:3
    Markéta ŽBÁNKOVÁ
    ()

Crazy girls FBC Liberec - TJ Sokol Královské Vinohrady 6:3
branky: 6. Anna Kateřina Jandová, 39. Karolína Nováková, 52. Aneta Voříšková, 55. Markéta Lenfeldová, 55. Aneta Voříšková, 60. Markéta Žbánková - 26. Nikola Trnková, 32. Eliška Reischlová, 50. Aneta Kalivodová; rozhodčí: Radek Hrdlička - Filip Ryant; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Alžběta Hánová 17 - Nicol Götzová 28; po třetinách: 1:0, 1:2, 4:1
60:00 Komentář domácích Novák Petr (Vedoucí): Dlouho otevřený zápas, už i diváci začali být netrpělivý. Nepropměňování šancí jsme prolomioli až ve třetí třetině. Soupeřky nám zadarmo nic nedaly a praly se o výsledek až do konce. Zvládli jsme důležité zápasy a posouváme se do čela ligy. Super.
60:00 Komentář hostů Doubek Pavel (Vedoucí): Jsme rády, že jsme hrály s Libercem dobrý zápas. I v omezené sestavě jsme dokazaly domácím zatopit. Škoda, že jsme v první třetině neproměnily svoje šance, mohlo to být mnohem zajímavější. Děkujeme soupeři a pořadatelům za zápas.
60:00 Nejlepší hráčky dnešního zápasu: Liberec - Lenfeldová Markéta , Vinohrady - Hrušková Ivana
60:00 Střely ve 3. části: 12:8
59:37 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 6:3
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #44 Markéta Žbánková bez asistence (6:3)
59:37 Žbánková dokázala přes půl hřiště trefit prázdnou bránu.
59:05 Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:33 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
58:33 Vinohrady to zkouší v šesti.
54:15 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 5:3
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #50 Aneta Voříšková, asistoval #74 Karolína Nováková (5:3)
54:15 Klepnutí do míčku a domácí se dostávají do dvoubrankového vedení.
54:07 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 4:3
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #31 Markéta Lenfeldová, asistoval #16 Kristýna Rondošová (4:3)
54:07 Lenfeldová  z půlky výběhem od mantinelu prostřelila golmanku.
53:50 Valešová ze vzduchu dokázala trefit míček a nasměrovat ho do brány, golamanka si připsala zásagh rukou.
51:51 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 3:3
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #50 Aneta Voříšková, asistoval #44 Markéta Žbánková (3:3)
51:51 Voříšková dokázala uklidit míček do prázdné brány.
51:15 Rondošová nedokázala prostřelit blok hokejek.
49:51 Timeout Crazy girls FBC Liberec
49:51 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #17 Aneta Kalivodová, asistoval #11 Aneta Nigrinová (2:3)
49:51 Střela od mantinelu na bližší tyč, Hánová se nedokázala přesunout, jedna z libereckých hráček se vydala střídat v nevhodný čas.
49:10 Liberec vysoko napadá rozehrávku Vinohrad.
48:45 Foffová opět pouze do bloku.
46:15 Valešová netrefuje prázdnou bránu.
45:30 I v oslabení dokáží hosté zahrozit.
44:31 Vyloučen hráč #70 Karolína Hošková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
43:10 Liberecký trenér od začátku třetí třetiny točí pouze dvě pětky.
42:12 Vinohrady trefují tyč.
40:01 Třetí třetina začala a míček po boji získala Vinohrady.
40:00 Střely ve 2. části: 12:6
39:30 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:58 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 2:2
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #74 Karolína Nováková bez asistence (2:2)
38:58 Nováková vystihla rozehrávku Vinohrad a dokázala se prosadit.
38:00 Vinohrady v plném počtu.
36:00 Vyloučen hráč #11 Aneta Nigrinová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
35:20 Odložené vyloučení, výhoda pro Liberec.
34:05 Nováková se po několikáté dostala se střele, ale opět mimo hřiště.
33:55 Liberec měl znovu blízko ke vstřelené brance, hostující golamka v bráně čaruje.
33:20 Valešová netrefuje prázdnou bránu.
31:18 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #10 Eliška Reischlová, asistoval #77 Adéla Skalická (1:2)
31:18 Vinohrady poprvé v utkání jdou do vedení, Liberec ztrácí svoji neporazitelnost v olabeních.
30:41 Vyloučen hráč #25 Anna Kabeláková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:20 Střela Kabelákové z půlky měla oči, golmanka pouze vyráží.
27:50 Žbánková sama před hostující golmamkou neuspěla.
25:15 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #32 Nikola Trnková, asistoval #36 Ivana Hrušková (1:1)
25:15 Trnková osamocená na velkém brankovišti srovnává stav utkání.
23:55 Lenfeldová předvedla kvalitní sólo hru.
22:20 Foffová dokázala krásně i čistě sebrat míček soupeřce.
20:30 I nadále je v soutěži Liberec v oslabení 100%.
20:01 Bule pro Liberec.
20:00 Střely v 1. části: 9:6
19:59 Vinohradům se dosavadní přesilová hra nedaří, ze druhé třetiny budou mít ještě 30 vteřin k dobru, uvidíme, jestli něco vymysl.
19:10 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:30 Vyloučen hráč #13 Markéta Rumlová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za vysoká florbalka
18:30 Vinohredy mají ke konci první třetiny výhodu přesilové hry.
17:20 Liberec nebyl daleko od vstřelené branky.
16:30 Žbánková zkoušela žabku na Novákovou, neúspěšně.
15:45 Hrušková pouze do připravené Hánové.
14:10 Reischlová svojí střelu nasměrovala mimo hřiště.
13:05 Hánová vyráží.
11:30 Střelu Nigrinové se Bárkové podařilo zablokovat.
07:22 Vinohrady si zatím vážnější šanci nedokázaly vytvořit.
06:10 Střela Foffové pouze do bloku.
05:57 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 1:0
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #24 Anna Kateřina Jandová, asistoval #10 Petra Müllerová (1:0)
05:57 Střelu Müllerové dokázala Jandová před gomlankou ještě tečovat.
03:10 Střelu Bárkové dokázala hostující golmanka pouze vyrazit.
00:05 Liberec ihned napadá a snaží se vybijivat míček pro sebe.
00:01 Bule pro Vinohrady.