60
  • 60 59:50
    Black Angels

Prague Tigers Nehvizdy - BLACK ANGELS 7:6
branky: 6. Petra Šebestová, 12. Dominika Steinbachová, 16. Laura-Elena Voštiarová, 33. Petra Šebestová, 34. Laura-Elena Voštiarová, 46. Eliška Mrázková, 54. Nikola Hamerníková - 12. Adriana Fricová, 15. Anna Staňková, 15. Anna Vinklerová, 20. Vendula Kolkusová, 33. Eliška Nová, 35. Adéla Kuchařová; rozhodčí: Šimon Kořínek - Jaroslav Verner; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 85; zásahy brankářů: Martina Pilšáková 19 - Hana Kuchařová 23; po třetinách: 3:4, 2:2, 2:0
60:00 Komentář domácích Gattnar Vít (Asistent trenéra): Dnes derby se vším všudy. Byla radost vidět fanoušky na ženském florbale. Kvalita naší hry dnes nebyla nějak valná. O víkendu uzavřeme základní část a jdeme vstříc vrcholu play off.
60:00 Komentář hostů Kefurt Jiří (Asistent trenéra): Vyrovnaný zápas, děkujeme soupeřkám, divákům a rozhodčím,
60:00 Střely ve 3. části: 8:3
59:50 Timeout BLACK ANGELS
59:02 Steinbachová drží míček na polovině soupeře.
58:40 Hraje se 6 na 4.
58:00 A zajímavou přesilovku před koncem zápasu mají k dispoci i hosté.
57:49 Vyloučen hráč #49 Eliška Mrázková družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za bránění ve hře
57:32 Domácím se přesilovka příliš nepovedla.
55:31 Vyloučen hráč #64 Ester Janušková družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
55:31 Sekera Januškové na Dvořákovou potrestána 2 min.
54:49 Mrázková střelou z otočky trefuje tyčku.
53:33 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 7:6
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #10 Nikola Hamerníková, asistoval #33 Dominika Steinbachová (7:6)
53:33 Hamerníková se z obrany přesunula do útoku a otáčí stav zápasu ve prospěch domácích.
53:01 Hra je teď plná nepřesností a faulů, balónek poskakuje na hokejkách.
49:48 Zelená teď hodně nebezpečně manipulovala před vlastní brankou.
45:49 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 6:6
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #49 Eliška Mrázková bez asistence (6:6)
45:49 Opět máme vyrovnáno. Míček se štěstím doskákal za brankovou čáru.
45:34 Culková se teď těžce zvedá ze země, snad bude v pořádku.
44:11 Bursová trefuje míček ze vzduchu, bohužel ale mimo. Hamerníková pak z výběhu jen do bloku.
42:31 Janušková teď obkroužila domácí polovinu, střílí ale jen do bloku.
40:01 Míříme do poslední třetiny, první buly vyhrávají domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 12:8
39:17 Druhá polovina třetiny přinesla šance na obou stranách, gólmanky se rozhodně nenudí.
34:44 Trestné střílení družstva Prague Tigers Nehvizdy neproměnil #49 Eliška Mrázková.
34:20 Gólová smršť, za faul na Dvořákovou v samostatném úniku navíc uvidíme nájezd.
34:18 GÓL BLACK ANGELS! 5:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #71 Adéla Kuchařová, asistoval #76 Vendula Kolkusová (5:6)
33:54 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 5:5
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #7 Laura-Elena Voštiarová, asistoval #99 Petra Šusterová (5:5)
32:27 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 4:5
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #46 Petra Šebestová, asistoval #49 Eliška Mrázková (4:5)
32:27 Během chvíle tu máme góly na obou stranách.
32:15 GÓL BLACK ANGELS! 3:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #46 Eliška Nová, asistoval #64 Ester Janušková (3:5)
30:50 Tempo hry oproti divoké první třetině značně zvolnilo, na obou  stranách je navíc sposta nepřesností.
29:56 BA teď hezky kombinují na domácí polovině, Janušková ale trefuje jen domácí obranu.
28:25 Úsměvná situace, hru přerušuje kapesník na hrací ploše...
27:27 Povedené akci domácích teď chyběl jenom gól.
24:55 Eliška Horáková hezky vytáhla balónek a našla na druhé straně hřiště Mrázkovou, ta ale střílí jen do souopeřky.
22:54 Dvořáková vybojovala míček u mantinelu a těsně míjí vzdálenější roh branky.
20:45 Dořáková teď v souboji málem skončila na tribuně mezi diváky. Na to, že je středa večer, jich tu není vůbec málo.
20:00 Střely v 1. části: 10:14
19:29 GÓL BLACK ANGELS! 3:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #76 Vendula Kolkusová, asistoval #71 Adéla Kuchařová (3:4)
19:29 O chvíli později se do šibenice trefuje Kolkusová, hosté půjdou do šaten s jednogólovým náskokem.
18:28 BA teď zahazují obrovskou šanci, po ztrátě Šebestové dostali příležitost 2 na 0.
15:37 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 3:3
15:01 Dvořáková si teď nerozuměla z Viktorovou a byla z toho další šance hostů.
14:50 BA teď doslova během pár vteřin otáčí stav utkání.
14:31 GÓL BLACK ANGELS! 2:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #82 Anna Vinklerová, asistoval #71 Adéla Kuchařová (2:3)
14:15 GÓL BLACK ANGELS! 2:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Anna Staňková bez asistence (2:2)
14:15 Domácí vysoko napadali, nešťastná ztráta na středu hřiště znamená vyrovnání.
11:59 GÓL BLACK ANGELS! 2:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #43 Adriana Fricová, asistoval #64 Ester Janušková (2:1)
11:59 Blesková odpověď hostů, Fricová využívá přečíslení 3 na 2.
11:09 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 2:0
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #33 Dominika Steinbachová, asistoval #99 Petra Šusterová (2:0)
11:09 Steinbachová nahazuje před branku a Šusterová ze vzduchu zakončuje.
10:23 Hosté málem využili zmatků před brankou domácích, napoprvé Maťka chytá, napodruhé mimo.
09:00 Viktorová vybojovala míček u mantinelu, Šusterové ale střela nesedla.
07:32 Hraje se nahoru dolů. Zápasu zatím nechybí šance na obou stranách.
05:53 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 1:0
05:00 Hamerníková poslala hezkou krosovku na Šusterovou, hostující gólmanka ale chytá.
03:28 Domácí hráčky napadají a drží soupeře na jeho polovině.
01:30 V prvbí šanci hostující BA, Pilšáková ale bez problémů chytá.
00:01 Úvodní buly vyhrávají domácí Prague Tigers.