• 58 57:51
    2:6
    ()

Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn - TJ Sokol Královské Vinohrady 2:6
branky: 23. Markéta Šímová, 32. Anna Fáberová - 14. Eliška Reischlová, 24. Eliška Reischlová, 38. Eliška Reischlová, 42. Karolína Snopová, 57. Eliška Reischlová, 58. Eliška Reischlová; rozhodčí: Tomáš Čekan - Petr Holeček; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Veronika Podlahová 28 - Lucie Zelená 11; po třetinách: 0:1, 2:2, 0:3
60:00 Komentář hostů Doubek Pavel (Vedoucí): Děkujeme soupeři za zápas. Bylo to klasicky hodně náročné. Mraky střel a šancí, skvělé brankářky. Naštěstí jsme to nakonci zlomili a zaslouženě vyhráli. Díky pořadatelům a rozhodčím.
60:00 Komentář domácích Vondruška Jan (Asistent trenéra): V prvních dvou třetinách jsme dokázali se soupeřem držet krok a byli jsme vyrovnaným soupeřem. Ve třetí soupeř prokázal svou kvalitu.
60:00 Střely ve 3. části: 6:9
57:51 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #10 Eliška Reischlová bez asistence (2:6)
56:00 Timeout Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn
56:00 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #10 Eliška Reischlová, asistoval #17 Aneta Kalivodová (2:5)
51:54 Vyloučen hráč #11 Aneta Nigrinová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za vysoká florbalka
41:22 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #19 Karolína Snopová, asistoval #70 Karolína Hošková (2:4)
40:00 Střely ve 2. části: 5:9
37:46 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:3
31:58 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 2:2
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #12 Anna Fáberová, asistoval #66 Markéta Šímová (2:2)
26:11 Vyloučen hráč #88 Adéla Vrbková družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za zvedání florbalky
23:21 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #10 Eliška Reischlová, asistoval #11 Aneta Nigrinová (1:2)
22:38 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 1:1
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #66 Markéta Šímová, asistoval #22 Michaela Bezpalcová (1:1)
20:00 Střely v 1. části: 2:16
18:55 Vyloučen hráč #10 Eliška Reischlová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
17:56 Vyloučen hráč #28 Aneta Paďourková družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za sekání
13:16 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:1