• 60 59:35
    3:9
    (Knížová)

Banes Florbal Soběslav - FBC Kutná Hora 3:9
branky: 29. Veronika Šraierová, 45. Monika Hrnečková, 47. Markéta Kabešová - 13. Denisa Drahokoupilová, 16. Lenka Tlapáková, 19. Kateřina Moravcová, 29. Sabina Labudová, 32. Melánie Dubská, 44. Melánie Dubská, 48. Natálie Beranová, 54. Nikola Šimůnková, 60. Melánie Dubská; rozhodčí: Jan Dušek - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 2:0; využití: 0:2; diváků: 27; zásahy brankářů: Pavlína Kozáková 21 - Lucie Fousová 24; po třetinách: 0:3, 1:2, 2:4
60:00 Komentář hostů Chalupa Josef (Trenér): Chtěli bychom poděkovat soupeři za kvalitní utkání. Naší hru zdobila vysoká produktivita, 100% úspěškost v přesilových hrách a v neposlední řade promyšleně postavená brána naší golmanky, kde nám 3x pomohla tyčka. Přetí třeninu soupeřky vysunuly pres až za naší bránu s čímž si naše hráčky dobře poradily a nenechaly se rozhodit. nA děkujeme rozhodčím za lidský přístup.
60:00 Komentář domácích Mendl Tomáš (Trenér): Nasazení i snaha veliká, to se cení, ale bohužel bez golů se nevyhrává a my jich dnes dalo opět málo. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme štěstí do dalších zápásů.
60:00 Střely ve 3. části: 11:11
59:59 střely 11:11
59:35 GÓL FBC Kutná Hora! 3:9
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #12 Melánie Dubská, asistoval #47 Nikola Knížová (3:9)
58:44 Timeout FBC Kutná Hora
58:44 Vyloučen hráč #20 Valentýna Stachová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
53:02 Střela z dálky zaplula do branky domácích a jejich šance na zisk bodů jsou již mizivé
53:01 GÓL FBC Kutná Hora! 3:8
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #31 Nikola Šimůnková, asistoval #77 Natálie Beranová (3:8)
47:30 GÓL FBC Kutná Hora! 3:7
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #77 Natálie Beranová, asistoval #13 Lucie Spěváčková (3:7)
46:32 Domácím se podařilo dát 2 rychlé góly a ještě chtějí zdramatizovat utkání
46:31 GÓL Banes Florbal Soběslav! 3:6
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #13 Markéta Kabešová, asistoval #9 Lucie Vacková (3:6)
44:27 GÓL Banes Florbal Soběslav! 2:6
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #8 Monika Hrnečková, asistoval #77 Táňa Pospíšilová (2:6)
44:11 Zas a znova. Kabešová M. trefuje pouze tyčku
43:42 GÓL FBC Kutná Hora! 1:6
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #12 Melánie Dubská bez asistence (1:6)
42:41 Sladovníková při pokusu o získání míčku hodila krásnou žabku v rohu hřistě
40:00 Střely ve 2. části: 7:11
39:59 střely 2. třetina 7:11
32:22 Vacková teď ve stylu přešla přes soupeřovu obranu, ovšem po souboji s golmankou trefuje pouze tyčku
31:01 GÓL FBC Kutná Hora! 1:5
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #12 Melánie Dubská, asistoval #21 Denisa Drahokoupilová (1:5)
28:32 GÓL Banes Florbal Soběslav! 1:4
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #5 Veronika Šraierová, asistoval #22 Adéla Kubátová (1:4)
28:32 Kubátová vybojovala v rohu balónek a namazala ho Šraierové před bránu
28:16 GÓL FBC Kutná Hora! 0:4
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #33 Sabina Labudová, asistoval #38 Kateřina Moravcová (0:4)
20:01 První třetina přinesla zatím vyrovnané utkání. Skóre o tom však nevypovídá
20:00 Střely v 1. části: 9:8
19:59 střely v první třetině domácí: 9 hosté: 8
18:13 GÓL FBC Kutná Hora! 0:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #38 Kateřina Moravcová, asistoval #33 Sabina Labudová (0:3)
17:55 Vyloučen hráč #77 Táňa Pospíšilová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
15:23 GÓL FBC Kutná Hora! 0:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #2 Lenka Tlapáková, asistoval #12 Melánie Dubská (0:2)
15:23 Druhý gól, kterého jsme se dočkali, bohužel opět v síti domácích
12:10 GÓL FBC Kutná Hora! 0:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #21 Denisa Drahokoupilová, asistoval #13 Lucie Spěváčková (0:1)
12:10 Po zmatku před bránou Kutná Hora otevírá skóre
07:22 Ani jeden z týmu si zatím nevytvořil větší šanci
02:12 Šťastná zabránila soupeřce v pokusu o samostatný únik na bránu.
00:01 Vítám diváky u dnešního zápasu. První minuta probíhá bez přerušení.