2
54
  • 54 53:02

ACEMA Sparta Praha UNYP - TJ Sokol Královské Vinohrady 4:8
branky: 9. Aneta Navrátilová, 40. Michaela Doležalová Hrubá, 41. Anna Bogdanová, 45. Pavla Lišková - 10. Dominika Kratochvílová, 12. Aneta Kalivodová, 26. Aneta Kalivodová, 30. Aneta Nigrinová, 33. Eliška Reischlová, 35. Aneta Kalivodová, 35. Karolína Snopová, 43. Eliška Reischlová; rozhodčí: Filip Novák - Jakub Dragoun; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 54; zásahy brankářů: Kateřina Pokorná 25 - Nicol Götzová 22; po třetinách: 1:2, 1:5, 2:1
60:00 Komentář domácích Kozlík Tomáš (Trenér): Dnes nás soupeř přehrával ve všech faktorech hry a ač jsme se snažili sebevíc, tak jsme až na krátké pasáže na SKV nestačili. I když jsme se snažlii v průběhu utkáni různě reagovat, tak to soupeř dokázal vždy přečíst. V dosavadním průběhu sezóny to byl pro nás nejtěžší soupeř.
60:00 Komentář hostů Doubek Pavel (Vedoucí): Děkujeme soupeři za kvalitní utkání. Měli jsme trochu štěstí v situacích kolem naší branky a naopak u soupeřek jsme se dnes prosazovali poměrně jednoduše. Po dvou kvalitních třetinách jsme třetí třetinu neodehráli moc dobře. Děkujeme soupeři, rozhodčím a pořadatelům.
60:00 Střely ve 3. části: 13:10
59:49 Sparta v závěrečném náporu, ale 3 body dnes odjedou na nedaleké Vinohrady...
57:08 Lukovská v náběhu dává míček před branku SKV, ten ale nenašel další sparťanskou florbalku..
55:07 Sparta opět v šesti...
54:23 Domácí Hrubá v šanci, není to gól...
53:02 Trestné střílení družstva TJ Sokol Královské Vinohrady neproměnil #10 Eliška Reischlová.
53:02 Gólmanka Pokorná nájezd SKV chytá..
53:02 A je tu nájezd SKV...
51:59 Skóre se nezměnilo, Sparta má osm minut na korekci a jde do šesti...
50:15 Domácí  zkoušejí snížit z první přesilovky zápasu...
48:59 Vyloučen hráč #10 Eliška Reischlová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
47:11 Domácí Navrátilová teď krásně trefila růžek branky, ale ruka gólmanky SKV byla rychlejší...
44:57 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:8
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #23 Pavla Lišková bez asistence (4:8)
44:57 Domácí Lišková "probudila" svůj střelecký instinkt a z náběhu na branku skóruje, 4:8 z pohedu Sparty.
43:55 Domácí Chvátalová ve velké šanci..škoda nevyšlo to.
42:43 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:8
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #10 Eliška Reischlová, asistoval #14 Adéla Dlouhá (3:8)
42:43 Vzorová kombinace SKV končí osmým gólem v síti Sparty....
40:59 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #21 Anna Bogdanová, asistoval #36 Markéta Šťástková (3:7)
40:59 Domácí Bogdanová jen přišla na hřiště v šanci skóruje, Sparta snižuje na 3:7.
40:00 SKV na buly uspěšnější..
40:00 Střely ve 2. části: 7:12
39:59 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #84 Michaela Doležalová Hrubá, asistoval #94 Karolína Chvátalová (2:7)
39:59 A Sparta přece jen se sirénou snižuje díky kapitánce Hrubé na 2:7, do kabin jdou Spartagirls snad s lepší náladou.
39:35 Sparťanka Chvátalová v dobré šanci přestřeluje.
36:39 Spartagirls dnes ani štěští nepřeje, Hrubá v dobré pozici trefuje tyčku.
34:45 SKV využívají další šanci skórovat, vedou 7:1.
34:26 Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
34:26 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:7
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #19 Karolína Snopová, asistoval #70 Karolína Hošková (1:7)
34:00 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #17 Aneta Kalivodová, asistoval #10 Eliška Reischlová (1:6)
34:00 Holky SKV krásně zakombinovaly a vedou 6:1.
32:35 Domácí Navrátilová ve velké šanci, ale míček jde nad branku.
32:21 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #10 Eliška Reischlová, asistoval #11 Aneta Nigrinová (1:5)
32:21 Hráčky SKV to dobře sehrály a dávají pátý gól.
31:19 Vajdlová zastavila další útok SKV.
29:41 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #11 Aneta Nigrinová, asistoval #14 Adéla Dlouhá (1:4)
29:41 Rychlý kontr SKV a Nigrinová zvyšuje vedení SKV na 4:1.
28:18 Také střelecký pokus domácí Zemanové končí u gólmanky SKV.
27:03 Pohotovou střelu domácí Lukovské gólmanka hostí vyráží.
25:32 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #17 Aneta Kalivodová, asistoval #96 Anežka Dobisíková (1:3)
25:32 Pěkná střela hostující Kalivodové znamená vedení SKV 3:1.
24:51 Sparta teď zatlačila SKV na vlastní polovinu
22:46 Sparťanka Lišková opět zahrozila před brankou SKV.
21:14 Hned na úvod několik střeleckých pokusů SKV, skóre se němění.
20:00 Buly pro SKV.
20:00 Střely v 1. části: 6:11
19:59 SKV je častěji na míčku a zasloženě vede o gól.
17:12 SKV vystihlo domácí rozehrávku, ale Pokorná je v brance pozorná.
13:55 Před branku SKV se natlačila domácí kanonýrka Lišková, ale gól nepadl.
13:10 Rychlý průnik SKV končí střelou mimo branku.
11:21 Přetlačovaná o míček před brankou Sparty skončila druhým gólem SKV.
11:19 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:2
09:13 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #68 Dominika Kratochvílová bez asistence (1:1)
09:13 Skóre utkání otevřely dvě slepené branky na obou stranách.
08:21 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #12 Aneta Navrátilová, asistoval #23 Pavla Lišková (1:0)
06:16 Horké chvíle před domácí brankou, gólmanka Pokorná zachraňuje.
05:21 Hostující kanonýrka Reischlová střílí nad branku.
03:32 Domácí Kračunová střílí mimo branku.
01:23 Sparta je v úvodu aktivnější...
00:00 První buly pro domácí Spartu.
00:00 Dobrý večer, vítám Vás z barrandovské X3M arény u online přenosu ze zápasu 19. kola 1.ligy žen, kde se v napínavém zápase dvou "sousedů" v tabulce střetnou domácí Spartagirls (Acema Sparta Praha UNYP) se svým pražským rivalem TJ Sokol Královské Vinohrady (SKV). Sparta drží v tabulce 5. místo o 1 bod právě před SKV, které mají ale o 2 zápasy méně. Dnes to bude na hřišti určitě "jiskřit".