5:6
    Aneta ŠPIČÁKOVÁ
    (Škvorová)

FBC Kutná Hora - TEXAS LONGHORNS 5:6p
branky: 9. Andrea Doležalová, 34. Lenka Tlapáková, 50. Natálie Beranová, 52. Nikola Knížová, 59. Natálie Dubská - 11. Natalie Vesecká, 12. Jana Pavlicová, 15. Veronika Raková, 18. Jana Pavlicová, 35. Michaela Lupačová, 65. Aneta Špičáková; rozhodčí: Jindřich Kratochvíl - Marek Střída; vyloučení: 4:1; využití: 1:0; diváků: 87; zásahy brankářů: Martina Miksová 16 - Štěpánka Neumanová 39; po třetinách: 1:4, 1:1, 3:0, 0:1
65:00 Komentář domácích Chalupa Josef (Trenér): Soupeř nastoupil do zápasu s taktikou hrát nahazované míčky. Díky tomu se soupeřky dostaly do vedení. Na jejich způsob hry jsme byli schopní zareagovat až v polovině zápasu a vnutit jim kombinační florbal. Naše trpělivost růže přinesla, bohužel v podobě jednoho bodu. Pro nás výborná zkušenost do play off. Děkujeme soupeři za ukání a přejeme šťastnou cestu domů.
65:00 Komentář hostů Škvor Daniel (Trenér): Dvě třetiny zodpovědný výkon, ve třetí třetině jsme se opět psychicky sesypaly a zase jsme se začaly bát o výsledek. Bohužel toto je na nás hodně vidět a soupeř toho dokázal využít. Prodloužení pak bylo plně v naší režii a myslím si, že zaslouženě vezeme domu 2 body, které dnes, v této fázi soutěže mají cenu 3 bodů. Zítra potrápíme SKV a zkusíme se ještě dostat před Litvínov, ke kterému směřujeme všechny naše další aktivity. Díky pořadatelům, rozhodčímu a soupeři za zápas a hodně štěstí v playoff. n
65:00 Střely v prodloužení: 1:3
65:00 Ukončení prodloužení
64:25 GÓL TEXAS LONGHORNS! 5:6
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #80 Aneta Špičáková, asistoval #6 Eliška Škvorová (5:6)
63:57 Velká šance pro hostující tým. Ale hráčka dostala míček na špatnou stranu a než si stihla míček srovnat byla u ní domácí obránkyně.
62:38 Novotná opět střílí a míček plachtil vzduchem. Od nějaké hráčky se odrazil a padáčkem směřoval k brance.
61:38 Beranová mohla rozhodnou dnešní utkání. Ale Neumanová byla v pozoru a nenechala se zaskočit.
60:55 Misková si připisuje první zákrok v prodloužení.
60:08 Úvodní buly v prodloužení vyhrává Texas.
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve 3. části: 14:3
59:45 Posledních pár vteřin nám přineslo opravdu vypjaté situace.
58:56 GÓL FBC Kutná Hora! 5:5
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #11 Natálie Dubská, asistoval #21 Denisa Drahokoupilová (5:5)
58:56 A je vyrovnáno. Domácí jakoby našli ztracený dech a střela Natálie Dubské končí gólem.
57:04 Forštová teď nebyla daleko od vyrovnání když se míček točil a projel těsně před gólmankou.
56:08 Výborná teď promáchla což je velká škoda pro domácí tým.
54:20 Doležalová teď nahrává Beranové která už ale díky obránkyni nebyla schopná zakončit.
52:52 Dnešní utkání v hale sleduje 87 diváků.
51:48 Knížové se podařilo prostřelit Neumanovou a díky její střele se tým domácích opět snižuje náskok soupeřek.
51:47 Timeout TEXAS LONGHORNS
51:47 GÓL FBC Kutná Hora! 4:5
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #47 Nikola Knížová bez asistence (4:5)
51:30 Drahokoupilová teď výborně prošla přes 3 hráčky a skvěle bojuje za brankou.
49:54 Tak přeci jen se pár vteřin před koncem přesilové hry podařilo domácím hráčkám vstřelit branku a přiblížit se tak soupeřkám.
49:53 GÓL FBC Kutná Hora! 3:5
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #77 Natálie Beranová, asistoval #21 Denisa Drahokoupilová (3:5)
48:29 Domácí kombinují na útočné polovině a podařilo se i vystřelit.
47:59 Vyloučen hráč #33 Jana Pavlicová družstva TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za vysoká florbalka
47:59 První přesilová hra domácího týmu. Uvidíme jestli dokáží domácí snížit náskok soupeřek a dostat se tak opět do do hry.
46:46 Ašenbrennerová teď pálí jednu střelu za druhou.
45:15 Novotná teď skvěle vybojovala míček a Melánie Dubská nebyla daleko od vstřelení branky.
44:00 Nepovedená domluva domácích hráček před vlastní gólmankou málem skončila gólem pro hosty.
43:44 Drahokoupilová zkouší střelu ale vůbec jí nesedla.
42:18 Zatím to vypadá že domácí vydrží i toto oslabení.
40:25 Vyloučen hráč #2 Lenka Tlapáková družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání
40:25 Čtvrtá přesilová hra pro hostující tým.
40:00 Střely ve 2. části: 14:6
39:29 Ašenbrennerová pálí ale nepodařilo se.
39:00 Poslední minuta druhé třetiny. Uvidíme jestli některý z týmů ještě vstřelí branku do šatny.
38:28 Trpišovská teď trefuje břevno branky hostů.
37:24 Výhoda pro domácí tým na polovině hřiště.
36:15 Novotná opět pálí ale některé z hostujících hráček se podařílo míček zblokovat.
35:53 Z hlediště slyšíme spoustu trenérských rad.
34:18 Hostující tým si opět poodskakuje do tří brankového vedení.
34:17 GÓL TEXAS LONGHORNS! 2:5
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #44 Michaela Lupačová, asistoval #21 Anna Jílková (2:5)
33:44 Tlapáková střílí od poloviny hřiště trefuje gólmanku hostů do ramene a následně míček přeskakuje do branky.
33:43 GÓL FBC Kutná Hora! 2:4
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #2 Lenka Tlapáková, asistoval #9 Andrea Doležalová (2:4)
30:44 Melánie Dubská teď trefuje masku gólmanky.
30:00 Jsme uprostřed zápasu.
28:31 Souboj v rohu u hostů končí výhodou pro hosty.
25:35 Domácí vydrželi další oslabení ovšem není to nic příjemného. Síly dochází.
25:02 Špičáková teď padá před domácí gólmankou a vypadá to že při pádu se praštila do hlavy. Naštěstí stačilo pár vteřin a odchází na střídačku.
24:40 Pro hosty zatím nejslabší přesilová hra.
23:35 Vyloučen hráč #11 Natálie Dubská družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání
23:35 Natálie Dubská vběhla na hřiště a skoro okamžitě se vrací zpět na trestnou.
23:17 Až na pár střel hosté nijak moc neohrozili branku domácích.
22:49 Knížová teď nastavuje nohu a schytává tvrdou střelu.
22:08 Hostující hráčky opět pálí na branku a Novotná blokuje tvrdou střelu.
21:06 Vyloučen hráč #11 Natálie Dubská družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře
20:57 Uvidíme druhou přesilovou hru Longhorns.Možná dopadne lépe než ta první jelikož se hostující hráčky do zápasu opravdu pustily.
20:10 Hosté se ihned dostávají do akcí.
20:00 Střely v 1. části: 15:10
19:34 Knížová teď bombarduje branku hostů ale nepromněnila jediný pokus.
17:47 Domácí tým jakoby teď trochu spal a nestíhal tempo dnešního utkání. Hostům se daří využívat úniky.
17:46 GÓL TEXAS LONGHORNS! 1:4
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #33 Jana Pavlicová, asistoval #44 Michaela Lupačová (1:4)
16:30 Novotná se teď snažila dostat míček před branku a dokonce se jí to i podařilo. Bohužel pro domácí tým obě hráčky před brankou netrefily míček.
14:42 Raková teď pálí od poloviny a podařilo se jí prostřelit domácí obranu i s gólmankou.
14:41 GÓL TEXAS LONGHORNS! 1:3
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #93 Veronika Raková, asistoval #44 Michaela Lupačová (1:3)
13:03 Domácí teď měli obrovské štěstí. Miksové pomohla tyčka i obránkyně která z brankové čáry vytáhla míček a pomohla tak udržet skóre.
13:02 Ašenbrennerová teď opět pálí.
12:33 Doležalová těsně minula branku. Střela z první končí mimo branku i hřiště.
11:12 Hostující hráčky se do toho opřely a dostávají se do vedení v dnešním utkání. Vypadalo to že Miksové míček projel pod nohou v momentě kdy chtěla vykopnout.
11:11 GÓL TEXAS LONGHORNS! 1:2
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #33 Jana Pavlicová, asistoval #6 Eliška Škvorová (1:2)
10:27 GÓL TEXAS LONGHORNS! 1:1
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #96 Natalie Vesecká bez asistence (1:1)
10:27 Hostující Natalie Vesecká si krásně prohodila dvě domácí hráčky a vyrovnává dnešní skóre.
08:29 Krásná akce domácích hráček která končí gólem. Domácí tak otevírají skóre dnešního zápasu.
08:28 GÓL FBC Kutná Hora! 1:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #9 Andrea Doležalová, asistoval #19 Jana Novotná (1:0)
08:20 Miksová si připisuje důležitý zákrok.
07:21 Další šance pro domácí tým který končí mimo branku.
05:24 Hra je každou chvíli jinde ale většinu času tlačí domácí tým.
04:31 Domácí hrají v plném počtu už nějakou chvilku a tlačí se před brankářku hostů.
02:43 Ašenbrennerová získala svému týmu pár drahocených vteřin a ještě dokázala v oslabení zakončit.
02:00 Hosté kombinují na útočné polovině a snaží se zakončit.
01:15 Vyloučen hráč #22 Barbora Forštová družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za špatné střídání
01:15 První přesilová hra dnešního utkání. Domácí špatně střídají a hosté nám ukáží svou přesilovou hru.
00:23 A je rozehráno. Kutná Hora se dostává k míčku a první vteřiny utkání útočí.
00:00 Vítáme vás na dnešním utkání 21. kola mezi domácí Kutnou Horou a hostujícím Texas Longhorns. Domácí se nachází na 8. příčce a hostující tým na 11. Mohl by to být dnes vyrovnaný zápas mezi týmy.