• 57 56:16
    2
    Lucie VACKOVÁ

ACEMA Sparta Praha UNYP - Banes Florbal Soběslav 7:4
branky: 7. Michaela Doležalová Hrubá, 16. Markéta Šťástková, 17. Pavla Lišková, 29. Markéta Šťástková, 31. Viola Kratochvílová, 49. Karolína Chvátalová, 56. Klára Jasanová - 24. Adéla Kubátová, 25. Terezie Jireková, 33. Terezie Jireková, 38. Táňa Pospíšilová; rozhodčí: Marek Střída - Filip Novák; vyloučení: 1:6; využití: 1:1; diváků: 27; zásahy brankářů: Kateřina Pokorná 18 - Pavlína Kozáková 33; po třetinách: 3:0, 2:4, 2:0
60:00 Komentář domácích Kozlík Tomáš (Trenér): Z naší strany dobrý vstup do utkání. Následně došlo nejspíše k uspokojení, chybí nám více ctižádosti. Nakonec jsme však zápas dokázali relativně kontrolovaně dovést k vítězství. Přejeme brzké uzdravení hráčce soupeře.14.
60:00 Komentář hostů Mendl Tomáš (Trenér): Prospaná první třetina nás nejspíše stála zápas. Od druhé třetiny zlepšený výkon, který bohužel na lepší výsledek nestačil. Zdraví naše zraněné a nemocné. Děkuji soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 9:7
59:59 Je tu závěr, Spartagirls si nakonec 3 body pohlídaly a zaslouženě vítězí. Zraněné hráčce hostí přejeme brzké uzdravení.
58:37 Přesilovka domácím nevyšla...
56:20 A opět tu máme přesilovku Sparty...
56:16 Vyloučen hráč #9 Lucie Vacková družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
55:26 Domácí teď sehrály přesilovku vzorově a Jasanová po přihrávce Liškové dává sedmý gól Sparty.
55:24 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 7:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #13 Klára Jasanová, asistoval #23 Pavla Lišková (7:4)
53:49 Vyloučen hráč #11 Markéta Svobodová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za bránění ve hře
53:49 Tvrdý zákrok hostující Svobodové si vysloužil 2 minuty.
53:05 Dobrý pokus domácí Zemanové, ale jen do "betonů" gólmanky.
52:20 Čistá šance hostí, Pokorná opět pozorná.
50:54 Domácí Novotná trefuje z dálky tyčku..jen to zazvonilo.
48:22 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 6:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #94 Karolína Chvátalová, asistoval #89 Stela Lukovská (6:4)
48:22 Sparťanka Lukovská našla přihrávkou přes celé hřiště před brankou Chvátalovou a ta se nemýlila..6:4 pro Spartu.
45:45 Po chybě domácích, šance hostí.. Pokorná zachraňuje.
44:26 Pěkná akce domácích, střelu Kračunové gólmanka vyráží..
41:18 Je tu tlak Soběslavi.
40:36 Po zákroku zdravotníků nastoupil opět florbal...
40:00 Buly do třetice pro Spartu.
40:00 Střely ve 2. části: 13:10
37:59 GÓL Banes Florbal Soběslav! 5:4
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #77 Táňa Pospíšilová, asistoval #9 Lucie Vacková (5:4)
37:59 Soběslav snižuje na rozdíl jediného gólu, z jednoznačného zápasu tu máme drama..
37:30 Dobrý blok domácí Lukovské maří střeleckou příležitost Soběslavi.
36:37 Bohužel, máme tu zranění na straně hostí, vypadá to na kotník...
35:38 Sparťanka Novotná to zkusila z opakovaně dálky, golmanka hostí pozorná.
33:37 Domácí gólmanka Pokorná teď zachraňuje v ožehavé situaci před brankou.
32:10 Hosté přesilovku využít umí a snižují na 3:5
32:09 GÓL Banes Florbal Soběslav! 5:3
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #81 Terezie Jireková, asistoval #77 Táňa Pospíšilová (5:3)
31:38 Vyloučen hráč #89 Stela Lukovská družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání
30:41 Střelu Sparťanky Kratochvílové gólmanka vyrazila za sebe...4:2
30:38 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 5:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #79 Viola Kratochvílová, asistoval #74 Adéla Grundová (5:2)
28:50 Spartagirls zkoušely propasírovat míček přes brankovou čáru hostí a florbalka Šťástkové byla poslední..
28:49 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #36 Markéta Šťástková, asistoval #23 Pavla Lišková (4:2)
28:20 Spartě se nepodařilo vytvořit střeleckou pozici a tak přesilovka zůstala opět nevyužita..
26:52 Jasanová to zkusila z otočky, míček šel nad bránu hostí..
26:02 Sparta má další přesilovku.
26:01 Vyloučen hráč #18 Petra Kabešová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
24:25 Domácí zaspaly při rozehrání volného úderu hostí a je to 2:3.
24:14 GÓL Banes Florbal Soběslav! 3:2
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #81 Terezie Jireková, asistoval #22 Adéla Kubátová (3:2)
23:23 GÓL Banes Florbal Soběslav! 3:1
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #22 Adéla Kubátová bez asistence (3:1)
23:23 Další pokus hostí už vyšel, růžek trefuje Kubátová.
22:48 Hosté v šanci, následuje jejich volný úder, míček jde mimo bránu.
20:00 Buly  získaly opět domácí.
20:00 Střely v 1. části: 18:5
19:59 Do šaten jdou Spartagirls s tříbrankovým náskokem, je třeba říct, že zaslouženě.
16:54 Domádí Lišková obešla i gólmanku Soběslavi a Sparta zvyšuje vedení.
16:53 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #23 Pavla Lišková, asistoval #36 Markéta Šťástková (3:0)
15:51 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #36 Markéta Šťástková, asistoval #13 Klára Jasanová (2:0)
15:51 Jasanová našla na středu Šťástkovou a Sparta vede 2:0.
15:19 Po delší době se hrálo na polovině Sparty..
13:04 Po střele Grundové míček "olíznul" horní tyčku branky Soběslavi.
12:15 Sparta tlačí, ale v početní převaze míček do sítě hostí nedostala..
10:45 Sparta hraje další přesilovku a Grundová v šanci trefuje gólmanku do masky..pěkně sehraná akce..
10:09 Vyloučen hráč #81 Terezie Jireková družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
09:07 Další nevyužitá přesilovka Sparty...
08:44 Lišková zkusila prostřelit gólmanku hostí, ale neprošlo to...
06:49 Vyloučen hráč #36 Eliška Hovorková družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
06:05 Hostující hráčky se teď nechaly vlákat "do pasti" při rozehrávce volného úderu a pykají za to vyloučením.
06:01 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #84 Michaela Doležalová Hrubá, asistoval #25 Dominika Kračunova (1:0)
06:01 Domácí Kračunová našla zpoza branky krásně Hrubou a Sparta vede 1:0.
04:57 Přesilovka domácích zůstala nevyužita.
03:23 Máme tu první přesilovku v podání Spartagirls.
02:54 Vyloučen hráč #44 Amálie Šťastná družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za blokování florbalky
02:35 První střelu zápasu vysílá domácí Chvátalová.
01:35 Spartagirls jsou zatím aktivnější...
00:00 První buly pro domácí.
00:00 Dobré odpoledne z barrandovské X3M arény, vítám Vás u online přenosu ze zápasu 22. kola 1.ligy žen, ve kterém domácí Spartagirls (ACEMA Sparta Praha UNYP) hostí tým Banes Florbal Soběslav. Oba týmy dnes chtějí protrhnout sérii tří porážek v řadě a posílit svoji pozici před playoff, Sparta zatím drží 6. místo, hosté z jihu Čech jsou na 12. místě. Těšíme se na napínavý zápas...