• 59 58:01
    2:7
    (Běhounek)

FAT PIPE Aligators Klobouky - Spartak Pelhřimov 2:7
branky: 3. Ondřej Frank, 56. Pavel Zbořil - 18. Václav Fučík, 25. Patrik Mynařík, 35. Ladislav Běhounek, 36. Patrik Mynařík, 50. Viktor Vlach, 55. Tomáš Kocián, 59. Milan Hendrych; rozhodčí: Martin Ležák - Lukáš Ležák; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 29; zásahy brankářů: David Nečas 13, David Bajer 4 - Libor Domkář 26; po třetinách: 1:1, 0:3, 1:3
60:00 Komentář trenéra domácích Jakuba Gremmela: V létě jsme se chystali na playoff, v tomhle zápase jsme zapomněli na základní věci. Tragická hra v pásmu a střelba. Pelhřimov výborně nachystaný a oplatil nám stejnou mincí předchozí střetnutí. V pondělí se vrátíme do práce, na Horní Suchou by jsme měli být nachystaní. Cesta začíná. HOU HOU ALI.
60:00 Komentář trenéra hostů Jana Kotena: Po poměrně vyrovnané 1. třetině jsme dokázali soupeři odskočit a udržet si vedení. Klíčovým faktorem byla důrazná obranná hra. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme hodně štěstí do dalších zápasů.
60:00 Střely ve 3. třetině: Aligators 14 Pelhřimov 7
58:24 Poslední 3 minuty utkání jsou velmi tvrdé a plné osobních soubojů, diváci v hale musí být nadšení
58:01 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:7
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #33 Milan Hendrych, asistoval #92 Ladislav Běhounek (2:7)
55:12 GÓL FAT PIPE Aligators Klobouky! 2:6
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #40 Pavel Zbořil bez asistence (2:6)
55:12 Zbořil dotlačil balonek do branky a snižuje tak gólové manko Aligators
54:54 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:6
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #8 Tomáš Kocián, asistoval #27 Václav Fučík (1:6)
53:50 Vyloučen hráč #68 Ondřej Lorenc družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za hra rukou
53:31 Bajer bravurně vyjel z branky a zachránil tak samostatný únik Spartaku
52:44 Hra se začíná přiostřovat
49:41 Timeout FAT PIPE Aligators Klobouky
49:41 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:5
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #22 Viktor Vlach, asistoval #46 Maxmilián Škoda (1:5)
49:41 Vlach po Škodově přihrávce zakončuje do odkryté branky Bajera
48:36 Kejík zkusil prolomit střeleckou smůlu, bohužel neúspěšně
46:50 Hra se přesouvá nahoru a dolu v rychlém tempu
41:23 Zbořil výborně pálil do otevřeného prostoru v bráně, jeho střela byla ale zblokována bránícím hráčem
40:53 Aligátorům se nedaří v přesilové hře získat veledůležitý gól
40:01 Poslední buly dnešního utkání berou hosté
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #30 David Bajer družstva FAT PIPE Aligators Klobouky
39:59 Střely ve 2. třetině: Aligators 6 Pelhřimov 10
39:53 Vyloučen hráč #33 Milan Hendrych družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání
37:54 Konstant nedokázal proměnit šanci v samostatném úniku a Aligators se dále trápí v zakončení
36:48 Lorenc nedokázal z pěkné pozice vytěžit gólové ohodnocení
35:52 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:4
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #88 Patrik Mynařík bez asistence (1:4)
35:52 Mynařík po samostatném uvolnění zakončuje na pravou stranu branky Nečase a zvyšuje tak gólový náskok hostujících
34:18 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:3
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #92 Ladislav Běhounek bez asistence (1:3)
34:18 Běhounek zakončil svou prvotní střelu pod ruku Nečase a zvyšuje na dvougólové vedení
32:31 Jedlička pěkně vyřešil situaci 3 na 2, bohužel jeho střela končí na přilbě Domkaře
31:57 Indruch nebezpečně ohrozil branku Spartaku
31:13 Švrrkala zkusil točenou střelu, ale ta těsně míjí branku Nečase
28:13 Frank zkusil dorazit střelu od Klimeše, bohužel však neúspěšně
24:30 Od půlky vyslal pumelici Zbořil, nicméně Domkář se nenechal nachytat
24:26 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #88 Patrik Mynařík, asistoval #37 Kryštof Smejkal (1:2)
24:26 Mynařík vyslal nechytatelnou pod ruku Nečase. Nešlo nic.
24:20 INDRUCH NA PLACE
23:04 Na lavičce se již připravuje brněnský prospekt Kryštof Indruch, který je lačný po svém prvním gólu v Národní lize
20:28 Knězů dnes již podruhé pouze do konstrukce
20:01 Druhého buly se zmocnili hráči Aligators
19:59 Střely v 1. třetině: Aligators 8 Pelhřimov 7
18:26 Jedlička z otočky vyslal velmi dobrou střelu k levé půlce branky
17:34 Po vzoru svého kamáráda Gregra vysílá Zbořil jednu střelu takzvaně pro diváky
17:24 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #27 Václav Fučík, asistoval #46 Maxmilián Škoda (1:1)
17:24 Fučík nekompromisně pod víko
17:12 Šmerák se velmi dobře uvolnil na melém prostoru před bránou a zvládl ji ještě ohrozit střelou ze vzduchu
14:59 Vlach vysílá neskutečnou pumelici na Nečase, kterého zachránila branková konstrukce
14:30 Frank bravurně pálí na bránu, gól ze střely však nevytěžil
12:15 Nečas drží svůj tým nad vodou, chytá velmi těžkou střelu i následnou standartní situaci
09:39 Pelhřimov sesnaží uklidnit hru klidnými nahrávkami na své polovině
07:34 Zouhar podává neskutčné atletické výkony a zachraňuje tak spoustu míčků
06:32 Z hry se pomaličku stává malý mma zápas, hráči si vyměňují jak urážky tak i tělesné projevy
05:34 Škoda se dostal do pěkné šance, zakončit však nedokázal
04:47 Hosté se vzchopili a začali vracet nátlak domácím
03:14 Domácí nabuzení gólem se ihned pustili od útočné hry a tlačí hosté k jejich bráně
02:41 GÓL FAT PIPE Aligators Klobouky! 1:0
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #28 Ondřej Frank z trestného střílení (1:0)
02:41 Zouhar bravurně unikl a obránce Pelhřimova neměl jinu možnost než jej zfaulovat. Bude se odehrávat nájezd.
01:17 Oba týmy hrají tvrdou a rychlou hru na míčku, atmosféru jim k tomu dotváří zvučný buben Pelhřimovských fanoušků
00:28 Od začátku se hraje ve vysokém tempu
00:01 Dobrý den, vítáme vás u 1. kola Národní ligy mužů, kde se dnes střetnou domácí FAT PIPE Aligators Klobouky proti Sartaku Pelhřimov. Přejeme příjemný přenos.