6:7
    Jan LACINA
    (Tesárek)

FBC Vikings Kopřivnice - 1.MVIL Ostrava  6:7p
branky: 4. Jan Toman, 10. Vítězslav Kríž, 13. Lukáš Michna, 24. Mojmír Jahoda, 26. Jiří Toman, 43. Robert Socha - 17. Matěj Sokol, 21. Matěj Sokol, 30. Adam Tesárek, 33. Jan Lacina, 44. Jan Adamík, 54. Radim Valigůra, 61. Jan Lacina; rozhodčí: Ondřej Vašíček - Radek Vybíhal; vyloučení: 2 + Jan Monsport 5:6; využití: 1:2; diváků: 55; zásahy brankářů: Jakub Strakoš 26 - Vojtěch Kořínek 24; po třetinách: 3:1, 2:3, 1:2, 0:1
60:45 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 6:7
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #20 Jan Lacina, asistoval #10 Adam Tesárek (6:7)
60:45 Komentář trenéra hostí : Po roce dobrý zápas. Zvládli jsme klíčové situace v utkání - 5 na 3, potrestali jsem 5minutové prodloužení soupeře 2 goly a nakonec rozhodli v oslabení.   Komentář trenéra domácích : Očekávali jsem náročný zápas, hlavně co se týče osobních soubojů. Určitě jsme byli lepší v první třetině kterou jsme vyhráli 3:1. Zbytečně jsme dostali soupeře do hry, pětiminutovou přesilovou hrou.
59:46 Vyloučen hráč #70 Lukáš Svačinka družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za hrubost
55:16 Vyloučen hráč #11 Daniel Kotzur družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání
55:16 Vyloučen hráč #11 Václav Štefánek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání
53:45 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 6:6
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #44 Radim Valigůra, asistoval #5 Matěj Sokol (6:6)
51:47 Kořínek zlikvidoval Herblichovu šanci.
51:24 Kostelník opět ve velké šanci !
50:30 Rozhodčí teď kouskují hru.
49:13 Kubátko ve velké šanci !
48:38 Kopřivnickým to v přesilove nelepí.
47:22 Vyloučen hráč #6 Marek Gaščík družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za hrubost
46:16 Vyloučen hráč #28 Martin Adámek družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za hrubost
44:22 Hosté mimo !
43:06 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 6:5
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #92 Jan Adamík, asistoval #11 Daniel Kotzur (6:5)
42:49 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 6:4
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #7 Robert Socha, asistoval #8 Jan Toman (6:4)
40:58 Vyloučen hráč #13 Michal Šubert družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za hrubost
39:30 Kubátko ve velké šanci minul !
38:42 Kostelník neproměnil velkou šanci !
38:02 Domácí si teď vytvořili řadu menších šancí.
35:44 Strakoš znovu likviduje velkou šanci hostů !
33:43 Strakoš teď 3x zlikvidoval šanci hostů.
32:49 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 5:4
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #20 Jan Lacina, asistoval #44 Radim Valigůra (5:4)
32:26 Hosté ve velké šanci mimo !
30:55 Strakoš chytá !
29:48 Hosté využili přesilovku.
29:47 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 5:3
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #10 Adam Tesárek, asistoval #20 Jan Lacina (5:3)
28:16 Vyloučen hráč #9 Jan Monsport družstva FBC Vikings Kopřivnice na 5 minuty za hrubost
27:46 Velká šance hostů !
27:24 Strakoš zlikvidoval střelu hostí !
26:52 Fanoušcí ženou domácí tým dopředu !
25:24 Kopřivnice teď vytváří na tým hostů velký tlak !!
25:23 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 5:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #6 Jiří Toman, asistoval #16 Lukáš Herblich (5:2)
24:20 Kříž ve velké šance minul !
23:14 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 4:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Mojmír Jahoda, asistoval #9 Jan Monsport (4:2)
22:05 Domáci si vytvářejí souvislý tlak.
20:12 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 3:2
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #5 Matěj Sokol, asistoval #20 Jan Lacina (3:2)
20:12 Hosté vletěli do druhé třetiny a okamžitě snížili.
19:26 Telčer zlikvidoval přečíslení 3 na 1!!!
18:54 Herblich měl teď dvě velké šance !
17:00 Hosté teď zužitkovali tlak a snížili na 3:1
16:59 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 3:1
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #5 Matěj Sokol, asistoval #70 Lukáš Svačinka (3:1)
16:32 Strakoš zlikvidoval nebezpečnou střelu hostí !
15:49 Domáci jsou teď pod velkým tlakem.
15:09 MVIL promarnil další velkou šanci...
14:16 Hosté teď promarinili velkou šanci.
12:47 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:0
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #20 Lukáš Michna, asistoval #16 Lukáš Herblich (3:0)
12:07 Domáci měli pěknou standartku.
09:28 Kříž nádherným zakončením navyšuje skore na 2:0 !
09:27 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 2:0
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #19 Vítězslav Kríž, asistoval #18 Jan Polášek (2:0)
09:21 Hraje se aktivní florbal na obou stranách !
07:28 Domáci jsou pod velkým tlakem.
04:35 Vyloučen hráč #3 Vojtěch Zátopek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání
03:24 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:0
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #8 Jan Toman, asistoval #7 Robert Socha (1:0)
03:14 Vyloučen hráč #13 Michal Šubert družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za hra bez florbalky
01:45 Utkání začalo v aktivním tempu na obou stranách