()
  • 59 58:42
    Petr ZAJÍČEK

FBK Spartak Hluk - Spartak Pelhřimov 9:8
branky: 9. Pavel Krchňáček, 15. Martin Krchňáček, 16. Martin Tuhý, 19. Pavel Rochovanský, 20. Michal Kundrata, 30. Jiří Petlan, 37. Vojtěch Duda, 46. Vojtěch Duda, 53. Vojtěch Duda - 6. Dan Kalina, 15. Lukáš Zrzavý, 21. Václav Fučík, 23. Jan Knězů, 26. Jan Knězů, 31. Viktor Vlach, 35. Jan Knězů, 59. Václav Fučík; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 1 + Pavel Rochovanský OS:2; využití: 2:0; diváků: 56; zásahy brankářů: Richard Podškubka 20, Lukáš Kolečkář 1 - Martin Domanský 5, Libor Domkář 17; po třetinách: 5:2, 2:5, 2:1
60:00 Třetí třetina už byla taktická bitva a naštěstí nám pomohli 2 využité přesilovky, které letos hrajeme velmi dobře. I přes dramatický závěr jsme utkání ubojovali. Děkujeme soupeři za velmi sympatický výkon a přejeme jim hodně štěstí do dalších zápasů.
60:00 Komentář trenéra domácích: Dnešní utkání se muselo divákům určitě líbit. V první třetině jsme dokázali proměnit naše šance a šli jsme do slibného vedení. O přestávce jsme si řekli, že budeme v naší aktivní hře pokračovat, ale výsledkem byla katastrofální druhá třetina ve které nás hosté jasně přehráli a naštěstí jsme se ke konci třetiny dostali zpět do zápasu.
60:00 Komentář trenéra hostů: Po úvodní výsledkově nepovedené třetině jsme se zvedli a zápas dotáhli zpátky do remízy. Ve 3.třetině byl soupěř více produktivní. Šance na konci zápasu jsme nevyužili. Gratulujeme soupeři a taktéž rozhodčím i divákům.
59:59 Střely v třetí třetině: 10 - 5
58:43 Zajíček z trestného střílení vytěžil pouze trefenou tyč!
58:42 Trestné střílení družstva Spartak Pelhřimov neproměnil #66 Petr Zajíček.
58:42 Střídání brankáře. Nový brankář #35 Lukáš Kolečkář družstva FBK Spartak Hluk
58:42 Vyloučen hráč #44 Pavel Rochovanský družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za nesportovní chování
58:42 Vyloučen hráč #44 Pavel Rochovanský družstva FBK Spartak Hluk - osobní trest
58:42 Sice nikdo v hale neví co se stalo, ale rozhodčí zkřížili ruce a pískají hostům trestné střílení.
58:41 Krátká porada kapitánů obou týmů s rozhodčími. Vysvětlují si tam důrazně nějakou situaci.
58:04 GÓL Spartak Pelhřimov! 9:8
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #27 Václav Fučík bez asistence (9:8)
58:04 Noo na drama je zaděláno.
56:00 Knězů teď skončil za manťákem. Nicméně vše proběhlo v souladu s pravidly. A hosté mají poslední 4 minutky, aby s utkáním ještě něco udělali.
52:33 GÓL FBK Spartak Hluk! 9:7
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #7 Vojtěch Duda, asistoval #95 Michal Kundrata (9:7)
52:33 Duda v minulém kole přišel o svou oblíbenou florbalovou holi a  v tomto týdnu nafasoval novou hokejku a důrazně jí doma vysvětloval, že bude nová střelka - hokcna to pochopila a Duda dovršuje hattrick.
52:20 Duda teď výborná jedovka, která musela Domkáře aspoň lehce štípnout.
50:50 Vyloučen hráč #46 Maxmilián Škoda družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za bránění ve hře
50:50 Škoda to teď s tím bráněním trochu přehnal a proto si odsedí 2 minutky v naší blízkosti pod stolečkem.
48:40 Rochovanský dnes opět vynikající v obranných činnostech.
47:12 Je vidět, že nyní mají ze hry více hráči Hluku. Ale Pelhřimova je stále velmi nebezpečný v rychlých protiútocích.
45:05 GÓL FBK Spartak Hluk! 8:7
45:05 Pěkná akce na jejíž konci byl opět Duda.
44:31 Vyloučen hráč #92 Ladislav Běhounek družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za bránění ve hře
44:31 Uvidíme první přesilovku dnešního utkání
41:37 Střela Kundraty se teď odrazila od brankáře Domkáře ani neví jak.
39:59 Střely v druhé třetině: 11 - 10
38:31 Šimíček teď z otočky, ale gól z toho není.
36:19 GÓL FBK Spartak Hluk! 7:7
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #7 Vojtěch Duda, asistoval #67 Marek Šimíček (7:7)
36:19 Tak přece jenom. Duda ukázal, že si pro ten gól prostě dneska přišel a vzápětí je skóre opět srovnané.
34:32 GÓL Spartak Pelhřimov! 6:7
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #17 Jan Knězů, asistoval #46 Maxmilián Škoda (6:7)
34:32 Klasicky.. nedáš = dostaneš. Jan Knězů navyšuje skóre hostů už na sedmou branku.
34:15 Krásnou branku teď vstřil Duda, bekendovkou ... bohužel neplatila
30:36 GÓL Spartak Pelhřimov! 6:6
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #22 Viktor Vlach, asistoval #19 Lukáš Zrzavý (6:6)
29:13 GÓL FBK Spartak Hluk! 6:5
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #14 Jiří Petlan, asistoval #95 Michal Kundrata (6:5)
29:00 Nejsme zatím ani v polovině utkání a už jsme mohli vidět 10 branek. Něco mi říká, že u toho ještě nekončíme.
26:20 Fučík je dnes téměř u všeho. Hosté na jeho rozehrávku značně spoléhají a on jim to vrací v podobě krásných přihrávek na gólovky.
25:54 GÓL Spartak Pelhřimov! 5:5
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #17 Jan Knězů, asistoval #27 Václav Fučík (5:5)
25:54 Předchozí situace drobně rozhodila hráče a hosté z toho vytěžili maximum v podobě 5. branky!
25:44 Jílek si teď zřejmě trochu popletl branky a chtěl prověřit jestli Podškubka dává pozor.
25:35 První formace domácích je zatím mírně ospalá z čehož pramení drobné chybičky.
23:17 Hosté do druhé třetiny vletěli jako uragán a snižují na rozdíl jedné branky.
22:59 GÓL Spartak Pelhřimov! 5:4
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #17 Jan Knězů, asistoval #37 Kryštof Smejkal (5:4)
20:43 GÓL Spartak Pelhřimov! 5:3
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #27 Václav Fučík, asistoval #17 Jan Knězů (5:3)
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #35 Libor Domkář družstva Spartak Pelhřimov
19:59 Střely v první třetině: 10 - 13
19:58 Hráčům Hluku patřilo posledních 5 minut v 1.třetině, kdy suveréně hráče Pelhřimova přehrávali a to se odrazilo i na skóre.
19:23 GÓL FBK Spartak Hluk! 5:2
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #95 Michal Kundrata, asistoval #69 Adam Štěrba (5:2)
18:44 GÓL FBK Spartak Hluk! 4:2
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #44 Pavel Rochovanský, asistoval #67 Marek Šimíček (4:2)
18:44 Rochovanský se mohutně napřáhl od půlky a svou nepříjemnou skákavou přízemní střelou Domanskému šanci!
15:15 GÓL FBK Spartak Hluk! 3:2
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #98 Martin Tuhý, asistoval #24 Martin Kelíšek (3:2)
15:15 Hluk se dostává do tempa a poprvé v utkání se dostává do vedení.
14:51 GÓL FBK Spartak Hluk! 2:2
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #83 Martin Krchňáček bez asistence (2:2)
14:51 Skvělou individuální akci Martina Krchňáčka teď viděla poměrně obsazená Hlucká hala. Vedení Pelhřimova netrvalo dlouho.
14:00 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #19 Lukáš Zrzavý, asistoval #27 Václav Fučík (1:2)
14:00 Fučík perfektně našel volného Zrzavého a ten bez problémů zakončil do branky.
08:26 Bratrské duo opět předvedlo svůj přehled ve hře: Já na bráchu a brácha a na mě! Kdy krásnou kombinaci zakončil Pavel Krchňáček a vstřelil vyrovnávací branku.
08:25 GÓL FBK Spartak Hluk! 1:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #53 Pavel Krchňáček, asistoval #83 Martin Krchňáček (1:1)
06:40 Domácí hráče rychlá gólová sprcha snad zchladila a pár střel už také na hostujícího brankáře vyslali.
05:17 GÓL Spartak Pelhřimov! 0:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #7 Dan Kalina, asistoval #27 Václav Fučík (0:1)
01:57 Velmi pohlednou kombinaci předvedli nyní hosté, nicméně Podškubku nepřekvapili.
00:30 Úvodní buly vyhrávají hráči hostů a ihned se pustili do ohrožování branky domácích.