(Duda)
  • 58 57:26
    Horní Suchá

FBK Spartak Hluk - FbK Horní Suchá 8:6
branky: 8. Vojtěch Duda, 15. Pavel Rochovanský, 21. Vojtěch Duda, 31. Marek Šimíček, 34. Michal Kundrata, 52. Pavel Krchňáček, 54. Ondřej Bartoš, 58. Marek Šimíček - 2. Daniel Tychtl, 5. Václav Večeřa, 5. Jiří Třinecký, 6. Radek Minařík, 55. Tomáš Kasinec, 56. Filip Krajíček; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 3 + Martin Krchňáček OS:5 + Filip Mocek OS; využití: 2:0; diváků: 54; zásahy brankářů: Richard Podškubka 2, Ctibor Tichopádek 18 - Filip Plíhal 26; po třetinách: 2:4, 3:0, 3:2
60:00 Komentář trenéra hostů: Ze začátku se zdálo, že ty tréninky přes týden k něčemu byly a šlo to samo i s přispením soupeře, který zaspal začátek. Uspokojili jsme se předváděnou hrou, soupeř vystřídal golmána a my jsme svou nemohoucností z něj udělali hrdinu. Standardní zápas s Hlukem, hodně gólů, nahoru dolů. Až na pár blackoutů hráčů, myslím, že dobrý zápas. Tak zase u nás. Děkujeme soupeřům, divákům i časomíře.
60:00 Komentář trenéra domácích: Ač jsme si před zápasem říkali, že budeme od první minuty aktivní, tak náš vstup do zápasu byl jak ze zlého snu. Všude jsme byli o 3 kroky později a soupeř zaslouženě vedl 4:0. Postupně jsme se začali dostávat do zápasu a naštěstí se nám podařilo vývoj utkání otočit. Byla to velká florbalová bitva, ale bereme 3 body a za ty jsme rádi. Soupeři přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Střely v třetí třetině: 7 - 9
57:26 Timeout FbK Horní Suchá
57:26 GÓL FBK Spartak Hluk! 8:6
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #67 Marek Šimíček, asistoval #7 Vojtěch Duda (8:6)
55:48 Hráči Horní Suché hrají velmi tvrdou hru, která hráče Hluku bolí..
55:42 GÓL FbK Horní Suchá! 7:6
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #18 Filip Krajíček, asistoval #25 Lukáš Kraina (7:6)
54:08 GÓL FbK Horní Suchá! 7:5
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #93 Tomáš Kasinec, asistoval #18 Filip Krajíček (7:5)
53:41 Vyloučen hráč #88 Jan Hensler družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za hrubost
53:41 Vyloučen hráč #44 Pavel Rochovanský družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za hrubost
53:26 GÓL FBK Spartak Hluk! 7:4
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #26 Ondřej Bartoš, asistoval #14 Jiří Petlan (7:4)
53:26 Velmi hezká akce Bartoše! Domácí zvyšují na 7:4
51:40 GÓL FBK Spartak Hluk! 6:4
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #53 Pavel Krchňáček, asistoval #83 Martin Krchňáček (6:4)
51:40 Já na bráchu, brácha na mě. Přesilovkou branku vstřeluje Pavel Krchňáček.
50:12 Vyloučen hráč #88 Jan Hensler družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za bránění ve hře
50:12 Uvidíme další Hluckou přesilovku.
46:59 Duda se Šimíčkem perfektně napadají vpředu
45:55 Začíná se malinko přiostřovat.
44:55 Kundrata teď sólový nájezd na bránu, hostujícího brankáře bekendovkou nepřekonává.
40:17 Očekáváme dramatickou třetí třetinu.
39:59 Střely ve druhé třetině: 18 - 5
35:57 Sotva jsem to dopsala tak hráč Horní Suché tvrdým zákrokem posílá k zemi Šimíčka a ten se odbelhal za manťák.
35:43 Konečně je trochu klidu na hokejkách hráčů a proto můžeme vidět i docela pěkné akce.
33:18 GÓL FBK Spartak Hluk! 5:4
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #95 Michal Kundrata, asistoval #53 Pavel Krchňáček (5:4)
31:34 Vyloučen hráč #74 Filip Mocek družstva FbK Horní Suchá - osobní trest
31:34 Vyloučen hráč #83 Martin Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk - osobní trest
31:34 Vyloučen hráč #74 Filip Mocek družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za nesportovní chování
31:34 Vyloučen hráč #83 Martin Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za nesportovní chování
30:35 Menší roztržka mezi hráči vyústila v osobní tresty.
30:00 GÓL FBK Spartak Hluk! 4:4
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #67 Marek Šimíček, asistoval #53 Pavel Krchňáček (4:4)
30:00 Dost pohledný gól Šimíčka bekendem pod víko. Hosté sice moc nesouhlasí, ale gól platí.
29:16 Hlucké přesilovky dnes velmi pohledné.
27:54 Vyloučen hráč #91 Daniel Tychtl družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za nedovolené vrážení
22:02 Domácí do druhé třetiny vstoupili o poznání lépe než v té první.
20:15 GÓL FBK Spartak Hluk! 3:4
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #7 Vojtěch Duda, asistoval #67 Marek Šimíček (3:4)
19:59 Střely v první třetině: 9 - 12
17:00 Občas některé situace trošku vyhrocené. Rozhodčí to mají ovšem pod kontrolou a uklidňují hráče slovy: ,,klííd"
15:00 Hezký gólový příspěvek od Pafky.
14:55 GÓL FBK Spartak Hluk! 2:4
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #44 Pavel Rochovanský, asistoval #95 Michal Kundrata (2:4)
13:49 Vyloučen hráč #12 Milan Mašurka družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za bránění ve hře
10:01 Vyloučen hráč #84 David Váňa družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání
07:12 Špatný start do zápasu pro domácí. Po kuriózní brance, která Podškubkovi proletěla pod rukou. Přišel další gól a potom zřejmě další a už se domácí dostali na 4 gólové manko, tak vystřídali brankáře. Čili nyní chytá Tichopádek a Duda otevírá zámek branky i na druhé straně.
07:11 GÓL FBK Spartak Hluk! 1:4
05:51 GÓL FbK Horní Suchá! 0:4
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #24 Radek Minařík bez asistence (0:4)
05:51 Střídání brankáře. Nový brankář #29 Ctibor Tichopádek družstva FBK Spartak Hluk
04:59 GÓL FbK Horní Suchá! 0:3
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #38 Jiří Třinecký, asistoval #14 Michael Mrózek (0:3)
04:24 GÓL FbK Horní Suchá! 0:2
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #17 Václav Večeřa, asistoval #25 Lukáš Kraina (0:2)
03:49 Šimíček těsně vedle branky. Duda s hlasitým výkřičem nespokojení taky mimo branku.
02:27 Utkání má zatím vlažné tempo. Nicméně hosté se dokázali propracovat k první akci, která končí brankou.
01:54 GÓL FbK Horní Suchá! 0:1
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #91 Daniel Tychtl, asistoval #93 Tomáš Kasinec (0:1)