0

1

5.

S.K. P.E.M.A. OPAVA - FAT PIPE Aligators Klobouky 5:6pn
branky: 31. Denis Kukla, 36. Karel Boželník, 40. Karel Boželník, 47. Oldřich Sova, 48. Patrik Posselt - 16. Tomáš Jedlička, 19. Tomáš Líznar, 25. Matyáš Zouhar, 30. Mikuláš Svoboda, 42. Tomáš Jedlička, N Tomáš Jedlička; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 3:4; využití: 2:1; diváků: 36; zásahy brankářů: Tomáš Novák 8, Kryštof Bezděk 9 - Patrik Rychlý 15; po třetinách: 0:2, 3:2, 2:1, 0:0
Komentář domácích Černín Vladimír (Vedoucí): Dneska rozhodně nevyhrál lepší tým, první třetina jasně v naší režii, bohužel dvě individuální chyby nás stály dvě branky. Prvních deset minut druhé třetiny z naší strany velký herní výpadek, i přesto jsme nesložili zbraně a za stavu 0:4 jsme zápas skoro otočili. Děkuji klukům za morál a předvedenou hru, jdeme trénovat nájezdy.
Komentář hostů Gremmel Jakub (Trenér): Jak jsme odhadovali před zápasem, zápas byl více, než vyrovnaný. Byly tam pasáže, kdy byla Opava lepší jak v pohybu, tak na míčku a potom pasáže, kdy jsme mohli zápas definitivně zlomit. Pro nás je to zlaté vítězství, i když jenom za dva body. Opavě přejeme hodně štěstí dál, za nás nejkvalitnější soupeř, který nás hodně potrápil. Klukům děkuju za přístup, i když jsme celý týden netrénovali, fyzicky jsme neodešli. Pokračujeme v naší cestě. Zdravíme domů fanoušky houhou, Ali
5 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Aligators Klobouky hráč #89 Tomáš Jedlička a vstřelil rozhodující gól (5:6).
5 Nájezd na branku provedl z družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA hráč #72 Petr Pavelek , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Aligators Klobouky hráč #40 Pavel Zbořil , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA hráč #57 Patrik Posselt , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Aligators Klobouky hráč #87 Lukáš Gregr , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA hráč #91 Jan Rabinský , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Aligators Klobouky hráč #69 Roman Svoboda , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 2:3
64:06 Klečka bohužel nerozhoduje o výsledku zápasu...
64:05 Faul na domácího hráče, uvidíme nájezd domácích
61:28 Hosté teď častěji na míčku
60:00 Střely ve 3. části: 8:7
59:20 Nebezpečná střela Svobody, Bezděk ale připraven
58:30 Hra je teď velmi opatrná, ani jeden z týmů nechce udělat chybu
55:50 Z rozehrávky domácích přešli hosté do rychlého protiútoku, míček naštěstí minul bránu Bezděka
54:45 Rabinského střela, Rychlý ale v pozoru
53:45 Hosté v kombinaci 3 na 1 neproměnují
52:54 Posseltova střela, zvoní tyč!
51:30 Rychle založený protiútok Kuklou, bohužel jen do nohy branícího hráče
49:15 Menší potíže na časomíře úspěšně napraveny a máme tady srovnání skore!
48:45 Vyloučen hráč #3 Matyáš Zouhar družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za hrubost
48:45 Vyloučen hráč #91 Jan Rabinský družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za hrubost
47:18 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 5:5
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #57 Patrik Posselt, asistoval #36 Marek Klečka (5:5)
46:11 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 4:5
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #7 Oldřich Sova, asistoval #62 Filip Kocur (4:5)
45:29 Vyloučen hráč #17 Filip Konstant družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání
41:09 GÓL FAT PIPE Aligators Klobouky! 3:5
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #89 Tomáš Jedlička, asistoval #87 Lukáš Gregr (3:5)
40:00 Střely ve 2. části: 7:9
39:55 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 3:4
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #21 Karel Boželník, asistoval #62 Filip Kocur (3:4)
39:55 Boželník z rozehrávky krásný výjezd, opět snižuje skore na rozdíl jednoho golu!
39:00 Boželník proměnuje střelu a tím snižuje skore na 2:4
35:58 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 2:4
35:58 Boželník proměnuje střelu a tím snižuje skore na 2:4
35:30 Olda Sova bohužel jen do bránícího hráče hostů
34:48 Klečka netrefuje bránu
34:07 Vyloučen hráč #8 Mikuláš Svoboda družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání
34:07 Uvidíme první přesilovku domácího týmu, tak pome hoši...
30:48 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 1:4
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #75 Denis Kukla, asistoval #44 Marek Vylegala (1:4)
30:48 Krásná kombinace domácího týmu končí za zády Rychlého
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #13 Kryštof Bezděk družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA
29:01 GÓL FAT PIPE Aligators Klobouky! 0:4
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #8 Mikuláš Svoboda, asistoval #17 Filip Konstant (0:4)
29:01 Při střele Svobody tečovaný míček Pavelkem končí v bráně domácích
27:43 Kombinace Boželníka a Sovy, Rychlý ale opět připraven
26:33 Rychlý se teď prokličkoval až k bráně, bohužel jen do stejnojmenného brankáře hostů
25:50 Vyloučen hráč #89 Tomáš Jedlička družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za bránění ve hře
25:50 Ok tak změna, hra momentálně 4 na 4
25:20 Vyloučen hráč #7 Oldřich Sova družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za blokování florbalky
25:20 Po neštastně vstřeleném golu hostů uvidíme jejich druhou přesilovku
24:08 GÓL FAT PIPE Aligators Klobouky! 0:3
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #3 Matyáš Zouhar, asistoval #21 Tomáš Hos (0:3)
23:33 Šance 3 na 1, ale hosté neproměnují
22:18 Opět Zouhrarova střela, ale Novák znovu připraven
20:49 Zouharova střela, ale Novák připraven
20:00 Střely v 1. části: 3:3
19:24 Domácí tým má šance, jen trefit bránu...
18:26 GÓL FAT PIPE Aligators Klobouky! 0:2
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #7 Tomáš Líznar, asistoval #69 Roman Svoboda (0:2)
18:25 Líznar trefuje odkrytou bránu Nováka, mění skore na 2:0 v prospěch hostů
18:08 Vyloučen hráč #44 Marek Vylegala družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za hrubost
17:50 Uvidíme první přesilovku hostů
15:47 GÓL FAT PIPE Aligators Klobouky! 0:1
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #89 Tomáš Jedlička, asistoval #17 Filip Konstant (0:1)
15:47 Máme tady první vstřelený gol, v kombinaci 2 na 1 do prázdné brány se trefuje Jedlička
14:30 Kombinace Klečise a Kocura, bohužel nekončí míčkem v bráně hostů
13:00 Na hřišti vítáme Daniela Gebauera :)
12:56 Posseltova střela, ale obrana hostů pozorná
12:17 Vylegala po nešťastném střetu na zemi, snad v poho, zdravotník Nela v pozoru
11:06 Zbořil teď zkouší pozornost Nováka
10:00 Olin Sova trefuje tyč!!
09:49 Nádherná souhra domácího týmu, bohužel chyběla přesnější střela
07:10 Rabinského střela téměř do odkryté branky, Rychlý byl ale připraven
06:07 Souhra Klečky a Kocura, bohužel mimo zařízení
03:50 Olin Sova zachraňuje šanci hostujícího týmu
03:40 Pavelkovu střelu blokuje hráč hostů
02:20 Rabinský měl šanci změnit skore v náš prospěch, bohužel netrefuje míček