11:3
    Jan KOLAJTA
    (Král)

FBC Hranice - FBK Spartak Hluk 11:3
branky: 10. Jaromír Chodil, 11. Lukáš Novosad, 18. Tomáš Václavík, 32. René Mikel, 35. Jan Kolajta, 37. René Mikel, 45. Jan Kolajta, 47. Michal Štěpán, 50. Jan Kolajta, 57. Tomáš Václavík, 60. Jan Kolajta - 7. Michal Kundrata, 19. Vojtěch Duda, 41. Martin Krchňáček; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 2:0 + Radim Jílek TT + 5; využití: 0:1; diváků: 43; zásahy brankářů: Jakub Kosar 26 - Lukáš Kolečkář 10, Erik Hauerland 8; po třetinách: 3:2, 3:0, 5:1
60:00 Komentář domácích Hloch Marek (Trenér): Pro nás velmi důležité body. Chceme play off a víme, že nás čeká ještě spostu práce. Díky klukům hlavně za bojovnost. Dnes jsme chtěli více než soupeř.
60:00 Komentář hostů Vlachopulos David (Trenér): Těžko se to už hodnotí, do zápasu jsme vstoupili dobře, měli šance, byli aktivnější, ale prostě nedáme góly. Domácí byli neuvěřitelně produktivní, spadlo jim tam skoro vše a pak už sejim hrálo lehce. My jsme se už zápasem protrápili a zaslouženě jsme prohráli.
60:00 Střely ve 3. části: 12:11
59:54 GÓL FBC Hranice! 11:3
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #33 Jan Kolajta, asistoval #93 Jaroslav Král (11:3)
56:30 GÓL FBC Hranice! 10:3
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #88 Tomáš Václavík, asistoval #92 Jaromír Šenkeřík (10:3)
52:11 Vyloučen hráč #81 Radim Jílek družstva FBK Spartak Hluk na 5 minuty za hrubost
52:11 Vyloučen hráč #81 Radim Jílek družstva FBK Spartak Hluk do konce utkání - technický trest
49:27 GÓL FBC Hranice! 9:3
46:28 GÓL FBC Hranice! 8:3
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #10 Michal Štěpán, asistoval #8 René Mikel (8:3)
44:59 GÓL FBC Hranice! 7:3
40:40 GÓL FBK Spartak Hluk! 6:3
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #83 Martin Krchňáček, asistoval #95 Michal Kundrata (6:3)
40:00 Střely ve 2. části: 6:5
36:53 GÓL FBC Hranice! 6:2
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #8 René Mikel, asistoval #33 Jan Kolajta (6:2)
36:53 Střídání brankáře. Nový brankář #99 Erik Hauerland družstva FBK Spartak Hluk
34:40 GÓL FBC Hranice! 5:2
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #33 Jan Kolajta, asistoval #88 Tomáš Václavík (5:2)
31:10 GÓL FBC Hranice! 4:2
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #8 René Mikel, asistoval #88 Tomáš Václavík (4:2)
20:00 Střely v 1. části: 11:13
18:31 GÓL FBK Spartak Hluk! 3:2
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #7 Vojtěch Duda, asistoval #83 Martin Krchňáček (3:2)
17:42 Vyloučen hráč #33 Jan Kolajta družstva FBC Hranice na 2 minuty za hrubost
17:35 GÓL FBC Hranice! 3:1
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #88 Tomáš Václavík bez asistence (3:1)
16:30 Vyloučen hráč #94 Lukáš Novosad družstva FBC Hranice na 2 minuty za opakované přestupky
10:29 GÓL FBC Hranice! 2:1
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #94 Lukáš Novosad, asistoval #8 René Mikel (2:1)
09:04 GÓL FBC Hranice! 1:1
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #29 Jaromír Chodil, asistoval #6 Ondřej Dobeš (1:1)
06:23 GÓL FBK Spartak Hluk! 0:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #95 Michal Kundrata, asistoval #83 Martin Krchňáček (0:1)