• 59 58:23
    2
    Dan KALINA

TROOPERS - Spartak Pelhřimov 4:3
branky: 3. Jan Grábl, 20. Tomáš Pavla, 27. Jiří Knotek, 48. Tomáš Pavla - 7. Viktor Vlach, 12. Kryštof Smejkal, 48. Václav Fučík; rozhodčí: Tomáš Húska - Pavel Vích; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 47; zásahy brankářů: Jan Chrást 12 - Libor Domkář 17; po třetinách: 2:2, 1:0, 1:1
60:00 Komentář hostů Koten Jan (Trenér): Zápas výborné úrovně jsme herně zvládli. Soupeř dokázal využít nabídnuté šance, naše 3 góly byly na zisk bodů málo. Vycházeli jsme z důrazné obrany, čímž se dařilo eliminovat individuální kvalitu soupeře. Z rychlých brejků jsme nebyli úspěšní, v rozhodujících momentech nám chyběl větší klid a rozvaha. Důležitá zkušenost před play off. Díky soupeři za utkání.
60:00 Komentář domácích Bartek Ivo (Trenér): Soupeř byl výborně připravený, neměli jsme dobrý vstup do utkání, ale postupem času jsme se dostali více do hry na míčku a od poloviny utkání jsme byli lepším týmem. Potřebujeme mít rychlejší reakci po ztrátě a zisku balónu a v předbrankovém prostoru, kde to sice bolí, ale rozhodují se tam zápasy. Děkujeme soupeřům, divákům a rozhodčím.
60:00 Střely ve 3. části: 4:5
58:40 Domácí v závěru drží při přesilovce míček a zkušeně jej nepůjčují hostům
58:23 Vyloučen hráč #7 Dan Kalina družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za nedovolené vrážení
56:45 Hostující na míčku, ale branku už dlouho neohrozili.
51:39 Hostující hráči teď vyprodukovali 2 střely ze slibných pozic, ale první střelu zblokoval Suchomel a druhou Minich.
50:14 Pelhřimov hrozí z brejků, ale bohužel pro hosty netrefují zařízení
49:07 Po dlouhé době pěkná akce Troopers, ale Daler ze středu pouze do hostujícího gólmana
47:35 Hostující Fučík od mantinelu trefil přesně nad nohu Chrásta a na domácí střídačce se začíná rozcvičovat Hošek
47:34 GÓL Spartak Pelhřimov! 4:3
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #27 Václav Fučík bez asistence (4:3)
47:01 Bubák přihrál na střed na Toma Pavlu, který překonal gólmana
47:00 GÓL TROOPERS! 4:2
Branku družstva TROOPERS vstřelil #37 Tomáš Pavla, asistoval #27 Petr Kadlec (4:2)
45:28 Grábl vyvezl míček poté nahrál Knotkovi, který z blízkosti minul prázdnou bránu
42:01 První šanci 3. třetiny měli hráči Pelhřimova, ale Horáček se zodpovědně vrátil a překazil nahrávku do prázdné. Na druhé straně Minich střílí mimo
40:00 Střely ve 2. části: 9:3
38:46 Kuba Peška dnes rozdává krásné krosové nahrávky, teď z první střílel Minich, ale pouze do nohy gólmana Spartaku
35:44 Série tvrdých střetů, ale podle rozhodčích čistých. To se ovšem nelíbí domácímu snajprovi Knotkovi
33:41 Na hřišti se nic moc neděje což nám potvrzuje i pohled na domácí střídačku, kde právě usnul náhradní gólman Hošek
31:38 Po dlouhé době 2 střely hostujících, ale obě dost mimo bránu Chrásta.
29:58 První lajna domácích točí Spartak na jejich území, ale skóre se nemění ani po velmi nepřesné střele Dalera
26:51 Na hřišti se dlouho nic moc nedělo, ale potom Peška vytáhl míček po mantinelu a našel krásnou nahrávkou Knotka, který ze vzduchu zakončil do prázdné brány
26:50 GÓL TROOPERS! 3:2
Branku družstva TROOPERS vstřelil #28 Jiří Knotek, asistoval #18 Jakub Peška (3:2)
20:19 Druhá třetina začala a Knotek z otočky hned orazítkoval břevno
20:00 Střely v 1. části: 8:7
19:51 GÓL TROOPERS! 2:2
19:51 Doc. Kadlec pod sebe do tandemu na Šavlu, který vymetl šibenici
19:00 Grábl našel krosem volného Sypače, který z první netrefil bránu
17:06 Po dlouhé době šance domácích, ale střela Voltnera byla na poslední chvíli zblokovaná
15:09 Pelhřimov se dostává do brejků po chybách domácích v rozehrávce, ale Chrást chytá spolehlivě.
11:12 Po útočném faulu Sypače proměnili hostující dalokonosnou střelou přesilovku. Heri si na míček sice sáhl, ale nedokázal míček zastavit před brankovou čárou.
11:06 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #37 Kryštof Smejkal, asistoval #27 Václav Fučík (1:2)
10:36 Vyloučen hráč #28 Jiří Knotek družstva TROOPERS na 2 minuty za nedovolené vrážení
09:19 Domácí Troopers začínají mít na hřišti převahu a hosty moc nepouští k míčku
06:38 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #22 Viktor Vlach, asistoval #33 Milan Hendrych (1:1)
06:38 Po pěkné krosové přihrávce z se z první prosazuje hostující Vlach a máme vyrovnáno.
03:40 Žádný z týmů zatím nemá na hrišti větší převahu, v hledišti má převahu fanoušek Pelhřimova s bubnem, který svým bubnováním děsí děti v hale
02:48 GÓL TROOPERS! 1:0
Branku družstva TROOPERS vstřelil #38 Jan Grábl, asistoval #66 Daniel Minich (1:0)
02:48 Výborný pres Minicha, který vybojoval míček pro milovníka pejsků Grábla a ten se nemýlil