58
  • 58 57:32
    Snipers

Snipers Třebíč - TROOPERS 5:7
branky: 5. Jan Vochyán, 7. Michal Machálek, 17. Jan Černý, 26. Jan Homolka, 37. Alexander Svoboda - 1. Daniel Budík, 10. Petr Voltner, 14. Vojtěch Potáček, 15. Daniel Minich, 33. David Mati, 34. Jan Grábl, 43. David Mati; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 2:3; využití: 3:2; diváků: 98; zásahy brankářů: Petr Brestovský 18 - Jan Chrást 18; po třetinách: 3:4, 2:2, 0:1
60:00 Komentář hostů Bartek Ivo (Trenér): Utkání mělo florbalovou úrověň, která odpovídala postavením týmů v tabulce. Po většinu utkání jsme byli lepším týmem. Zkomplikovali jsme si situaci častým vylučováním a perfektním využíváním přesilovek soupeře. Děkuju hráčům, divákům. Soupeři přeji šťastný vstup do play-off.
60:00 Komentář domácích Kelbler Michal (Trenér): Pro diváky dnes útočný florbal na obě strany. Udělali jsme fatální chyby a soupeř těchto kvalit je nekompromisně trestal. Velké plus - naše přesilovka. Díky soupeři a přejeme štěstí do dalších zápasů.
60:00 Střely ve 3. části: 8:5
59:59 Hra byla bojovná, vyrovnaná, vyhrál šťastnější...
59:00 Střela hostů z půlky těsně míjí prázdnou branku.
58:30 Hosté se stále úspěšně brání.
57:55 Třebíč hraje v šesti. Zatím bez šance.
57:32 Timeout Snipers Třebíč
57:17 Nyní v podobné šanci hosté.
57:05 Benáček naštvaný kvůli prohranému souboji.
55:15 Kuželka udržel soupeře v rohu na zádech a dával Štveráčkovi před branku. Ten bohužel přízemní střelou bránkáře nenachytal.
53:50 Domácí půl minuty tlačili, nyní na míčku hosté.
52:30 Oba týmy hrají s velkým nasazením.
51:04 Hra je teď nahoru dolu. Konečně se více hraje florbal, než bojuje.
50:00 Útok hostů končí nepřesným zakončením.
49:05 Snipers v tlaku. Bohužel branku ne a ne vsítit.
48:02 Domácí Vochyán motá hlavy hostům, ale nerazil akorát na Suchomela.
46:08 Štveráček nyní zablokoval střelu do odkryté branky domácích.
45:40 Hráče hostů Suchomela není dobré dráždit....má skoro dva metry a beztak sto kilo a umí je využít.
43:00 Hráči Troopers chvíli půjčili Snipers míček, ale hned z rychlého protiútoku se přesnou kombinací přes šíři hřiště prosadili.
42:37 GÓL TROOPERS! 5:7
Branku družstva TROOPERS vstřelil #10 David Mati, asistoval #3 Marek Horáček (5:7)
42:30 A další střídání také ne. Akorát branku netrefili.
41:02 Nyní na hřišti lajna domácích se dvěma juniory. Hosté jim míček nepůjčí.
40:01 Buly vyhráli díky přestupku hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 7:9
39:59 Viděli jsme zajímávou třetinu plnou soubojů a i nějaké branky padaly. Ale hra je spíš boj, než pohledný kombinační florbal.
39:45 Domácí teď chvíli tlačí.
39:00 A zase hráči bourají vlastními těly mantinely.
38:22 Občas jsou tu k vidění zápasnické chvaty a dost to na hřišti jiskří. No tohle bych nechtěl foukat.
36:33 Přesilovku domácích zakončuje přízemní střelou Saša Svoboda po luxusním krosu "Vochyho".
36:26 GÓL Snipers Třebíč! 5:6
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #46 Alexander Svoboda, asistoval #47 Jan Vochyán (5:6)
35:10 Vyloučen hráč #27 Petr Kadlec družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání
34:50 Standardka z nebezpečného místa končí akorát ziskem hostů.
34:10 Hosté využili přesilovou hru s přehledem kombinací do poloprázdné kasy.
33:14 GÓL TROOPERS! 4:6
Branku družstva TROOPERS vstřelil #38 Jan Grábl, asistoval #28 Jiří Knotek (4:6)
32:39 Vyloučen hráč #32 Vojtěch Jahoda družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za bránění ve hře
32:03 S Horáčkem za brankou nikdo nehnul a naservíroval před branku Matimu.
32:01 GÓL TROOPERS! 4:5
29:05 Hosté tlačí, ale branku se jim dát nedaří.
28:02 Na boku hřiště jsou branky a nyní se do ní vsítil jeden z hostů. Kvůli tomuto "gólu" byla přerušena hra a ošetřování.
27:30 Obrovská šance hostů končí na břevnu.
25:37 Krásná akce domácích končí brankou - Kůs dostal kros přes celou polovinu soupeře a našel před brankou volného Homolku.
25:36 GÓL Snipers Třebíč! 4:4
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #72 Jan Homolka, asistoval #11 Kryštof Kůs (4:4)
25:00 Teď lehké emoce od hostů kvůli rozehrávce.
24:30 Dva pohotové zásahy brankáře Brestovského.
23:00 Obrovská šance domácích - Kůs vystihl rozehrávku na půlce, šel dopředu a servíroval "Vochymu" do poloprázdné branky. Ten trefil pouze tyč.
22:30 Střela nadějdého juniora Stránského těsně vedle.
22:00 Hosté nyní mají více ze hry a domácí se jen brání.
20:01 Úvodní buly vyhráli hosté a cvrnkají si to na své půlce.
20:00 Střely v 1. části: 8:11
19:59 Zatím sledujeme bojovný a vyrovnaný florbal. Snad budou mít střelci stále přesnou mužku a uvídíme ještě spoustu vstřelených branek.
19:10 Střela Dlabače jen do boční síťky.
17:05 Teď kuriozní situace - dva míčky na ploše, ale všichni věděli, se kterým se hraje a hlavně Jan Černý, který vypružil od "modré" a vstříl branku, která znamená snížení.
16:38 GÓL Snipers Třebíč! 3:4
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #5 Jan Černý, asistoval #71 Vojtěch Janata (3:4)
14:10 GÓL TROOPERS! 2:4
Branku družstva TROOPERS vstřelil #66 Daniel Minich, asistoval #27 Petr Kadlec (2:4)
14:10 Dvě rychlé branky posílají hosty do vedení.
13:36 GÓL TROOPERS! 2:3
Branku družstva TROOPERS vstřelil #15 Vojtěch Potáček, asistoval #10 David Mati (2:3)
12:42 Mati trefuje tyč.
12:12 Hra se přelívá ze strany na stranu.
09:38 GÓL TROOPERS! 2:2
Branku družstva TROOPERS vstřelil #29 Petr Voltner, asistoval #27 Petr Kadlec (2:2)
09:28 Dnes se tu přesilovky využívají velmi rychle. Branka hostů znamená vyrovnaný stav 2:2.
09:19 Vyloučen hráč #36 Adam Benáček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za nedovolené vrážení
08:25 Dobrý zákrok brankáře Brestovského.
06:19 GÓL Snipers Třebíč! 2:1
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #39 Michal Machálek, asistoval #11 Kryštof Kůs (2:1)
06:19 Bleskově využitá přesilovka posíla domácí do vedení.
05:50 Vyloučen hráč #28 Jiří Knotek družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání
04:41 GÓL Snipers Třebíč! 1:1
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #47 Jan Vochyán, asistoval #46 Alexander Svoboda (1:1)
04:41 Rychle využitá přesilovka domácích srovnává stav na 1:1.
04:38 Vyloučen hráč #28 Jiří Knotek družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání
02:48 Nebezpečná střela od Gregora.
00:21 GÓL TROOPERS! 0:1
Branku družstva TROOPERS vstřelil #21 Daniel Budík, asistoval #34 Jakub Gregor (0:1)
00:21 První střela hostů končí v síti.
00:01 První vyhrané buly si připisují domácí.