• 34 33:04
    9:1
    ()

FBC Intevo Třinec B - FBC TIGERS PORUBA 9:1
branky: 7. Lukáš Tomiczek, 17. Lukáš Tomiczek, 19. Lukáš Tomiczek, 22. David Heczko, 28. Lukáš Tomiczek, 29. Šimon Czernek, 33. Ondřej Bajtek, 33. Lukáš Tomiczek, 34. Ondřej Bajtek - 14. Kryštof Čeporan; rozhodčí: Radim Richtár - Václav Šumšal; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jan Gawryš Piško ? - Tomáš Beneš ?; po třetinách: 1:0, 3:1, 5:0
33:04 GÓL FBC Intevo Třinec B! 9:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec B vstřelil #13 Ondřej Bajtek bez asistence (9:1)
32:38 GÓL FBC Intevo Třinec B! 8:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec B vstřelil #7 Lukáš Tomiczek, asistoval #68 Lukáš Marthaus (8:1)
32:07 GÓL FBC Intevo Třinec B! 7:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec B vstřelil #13 Ondřej Bajtek, asistoval #99 David Boszczyk (7:1)
32:02 Vyloučen hráč #19 Pavel Mintěl družstva FBC TIGERS PORUBA na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:45 Vyloučen hráč #34 Tomáš Vicherek družstva FBC TIGERS PORUBA na 2 minuty za sekání
28:58 GÓL FBC Intevo Třinec B! 6:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec B vstřelil #16 Šimon Czernek, asistoval #7 Lukáš Tomiczek (6:1)
28:44 Halou se ozývá vřískot fanynek Poruby
27:45 GÓL FBC Intevo Třinec B! 5:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec B vstřelil #7 Lukáš Tomiczek bez asistence (5:1)
27:00 Poruba právě vstřelila gol, sudí však gol neuznal
24:55 Martin Hlaváč krásnou střelou prověřil Třineckého golmana
21:07 GÓL FBC Intevo Třinec B! 4:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec B vstřelil #21 David Heczko, asistoval #94 Jan Gawryš Piško (4:1)
21:07 Třinec odskakuje Porubě už o tři goly.
18:22 GÓL FBC Intevo Třinec B! 3:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec B vstřelil #7 Lukáš Tomiczek, asistoval #23 Michał Martynek (3:1)
18:22 Třinecký útočník Tomiczek Lukáš vstřelil hattrick.
16:25 GÓL FBC Intevo Třinec B! 2:1
16:25 Míček končí v síti Poruby
15:28 Vyloučen hráč #5 Jákob Vajda družstva FBC TIGERS PORUBA na 2 minuty za sekání
15:28 Budeme sledovat první přesilovou hru v podáni Třince
13:18 GÓL FBC TIGERS PORUBA! 1:1
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil #61 Kryštof Čeporan, asistoval #69 Filip Džubinský (1:1)
13:18 Filip Džubinský krásnou asistencí před bránou vybídl Kryštofa Čeporána k prvnímu golu Poruby
09:50  O individuální přechod přes polovinu hřiště se zakončením se postaral Filip Džubinský.
06:52 GÓL FBC Intevo Třinec B! 1:0
06:52 Z nenápadné akce padá první kol ze strany Třince
05:55 Třinec tlačí na soupeře, většina zápasu se zatím odehráva v Třineckém útočném pásmu.