5:3
    Matěj ZAMARSKI
    (Homola)

KTG Bruises Opava - 1.FK Ostrava JIH 5:3
branky: 17. Jakub Trembač, 28. Jan Vítek, 29. Daniel Gebauer, 30. Ondřej Kopiš, 35. Matěj Zamarski - 17. Marek Grabka, 30. Tomáš Hrbáč, 33. Marek Grabka; rozhodčí: Pavel Janáček - Tomáš Ryba; vyloučení: 5:5; využití: 1:1; zásahy brankářů: David Nevřela ? - Milan Sláma ?; po třetinách: 0:0, 1:1, 4:2
35:59 Napínavý zápas, který dopadl šťastněji pro Opavu, gol dal i Kopiš, to je důkaz, že i zázraky se stávají.
35:39 Tvrdý náraz
34:55 Vítek ho tvrdě narazil na hrazení
34:00 GÓL KTG Bruises Opava! 5:3
Branku družstva KTG Bruises Opava vstřelil #8 Matěj Zamarski, asistoval #9 Tomáš Homola (5:3)
34:00 Zamarski konečně trefil tu odkrytou branku, jestli by to teď nedal, asi bych si na něj počkal pak před halou
33:52 Timeout KTG Bruises Opava
33:52 Zamarski poslal střelu 10 metrů nad, jak má ve zvyku
33:33 Vyloučen hráč #77 Michal Marjo družstva 1.FK Ostrava JIH na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:41 GÓL 1.FK Ostrava JIH! 4:3
Branku družstva 1.FK Ostrava JIH vstřelil #25 Marek Grabka, asistoval #77 Michal Marjo (4:3)
32:41 Grabka boduje, opět i tentokrát při něm stojí bohové samotného štěstí
32:24 Výborná Langerova nabídka, bohužel Jagusztyn poté míjí
32:14 Vyloučen hráč #75 Kamil Zvonek družstva 1.FK Ostrava JIH na 2 minuty za držení
32:14 Opava v 5 a rovnou si vyzkouší i oni přesilovku
31:40 Zatím se početní výhoda tak moc neprojevuje
30:51 Zamarski vybíhá, ale trefil jen golmana
30:06 Vyloučen hráč #62 Vladimír Pavlík družstva KTG Bruises Opava na 2 minuty za bránění ve hře
30:06 Vyloučen hráč #39 Lukáš Valina družstva KTG Bruises Opava na 2 minuty za sekání
30:06 Jih si vyzkouší přesilovku 5 na 3. Zase úplně zbytečný faul. Nevím jestli se mi chce brečet, nebo zvracet.
29:47 GÓL KTG Bruises Opava! 4:2
Branku družstva KTG Bruises Opava vstřelil #71 Ondřej Kopiš, asistoval #27 Václav Borunský (4:2)
29:47 Kopiš se teď opravdu rozběhl, asi půl metra, vystřelil a konečně dává svůj první ligový gol
29:35 Utkání je napínavější než se na začátku předpokládalo
29:01 GÓL 1.FK Ostrava JIH! 3:2
Branku družstva 1.FK Ostrava JIH vstřelil #29 Tomáš Hrbáč, asistoval #25 Marek Grabka (3:2)
29:01 Nešťastné odražení, gol podobného typu jako jsme mohli vidět před chvílí
28:28 GÓL KTG Bruises Opava! 3:1
Branku družstva KTG Bruises Opava vstřelil #14 Daniel Gebauer, asistoval #18 Lukáš Jagusztyn (3:1)
28:28 Zajímavé, Gebauer dnes samé pěkné šance a nakonec za zády golmana propadne takové nahození
28:00 Gebauer vystřeil, ale opět nastává problém s prvním blokujícím hráčem
27:45 GÓL KTG Bruises Opava! 2:1
Branku družstva KTG Bruises Opava vstřelil #28 Jan Vítek, asistoval #27 Václav Borunský (2:1)
24:30 Šance pro Pavlíka, bohužel míček uskočil
23:25 Zbytačný útočný faul Drozda, jde se uhnízdit na 2 minuty na trestnou lavici
23:05 Vyloučen hráč #64 Filip Drozd družstva KTG Bruises Opava na 2 minuty za bránění ve hře
21:50 Kopiš se  rozběhl za míčkem, ne dělám si srandu
21:10 Fialova nabídka před bránu, Zamarski opět vedle
18:50 Valina v další šanci, mimo bránu
16:48 GÓL KTG Bruises Opava! 1:1
Branku družstva KTG Bruises Opava vstřelil #29 Jakub Trembač, asistoval #8 Matěj Zamarski (1:1)
16:48 Trembacz při svém debutu střílí i svůj premiérový gol, nádherná střela z první, kterou mu na stříbrném podnosu přinesl Zamarski
16:12 Opava zatím 100% na buly
16:11 GÓL 1.FK Ostrava JIH! 0:1
Branku družstva 1.FK Ostrava JIH vstřelil #25 Marek Grabka, asistoval #29 Tomáš Hrbáč (0:1)
16:11 Tyč a následný gol pro Jih, Grabka posílá svůj tým do vedení
15:43 Vyloučen hráč #14 Daniel Gebauer družstva KTG Bruises Opava na 2 minuty za sekání
15:43 Sotva zkončilo první oslabení, začíná druhé. Další ze sbírky zbytečných opavských faulů
14:33 Zamarski vyjel z obranného pásma ve vlastním oslabení, avšak jak má ve zvyku, tak opět minul
13:54 Vítek ohrozil golmana i v oslabení
13:44 Vyloučen hráč #64 Filip Drozd družstva KTG Bruises Opava na 2 minuty za sekání
13:44 Početní výhodu si vyzkouší tentokrát Jih
13:06 Další zblokovaná střela, tentokrát šla z hokejky Jihu
12:40 Střela a několik dorážek neprošly za ostravského golmana
12:01 Buly opět pro domácí
11:59 První třetina se nese ve znamení nepřesností ze strany obou týmů. Málokdo dnes zatím trefil vůbec bránu a to ani tu házenkářskou, co je za mantinely
11:40 Špatná rozehrávka Opavy, Jih šanci nevyužil
11:28 Zamarski z první, opět mimo
10:20 Langer vystřelil z první, střela zblokovaná
09:50 Gebauer skvěle vystřelil na teč, bohužel Valis netrefil balonek
09:33 Vyloučen hráč #26 Norbert Blokesch družstva 1.FK Ostrava JIH na 2 minuty za sekání
09:33 Druhé vyloučení hostů
07:52 Jih úspešně zváldl první oslabení
07:20 Domací tlačí hosty jak jen to jde, bezvýsledně
06:47 Strřela domácích zblokovaná prvním hráčem
06:12 Jagusztyn výborně dorážel, golman vychytal
05:52 Vyloučen hráč #25 Marek Grabka družstva 1.FK Ostrava JIH na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
05:52 První přesilovka domácích, uvidíme co z toho bude
05:36 Další střela Jihu, také vedle
04:56 Harttmanův pokus z poloviny hřiště, mimo bránu
04:12 Zamarski v šanci, avšak přímo do golmana
03:32 Domací rozehrávaji na polovině hřiště, nic z toho nebylo
02:30 Kopiš vystřelil jak z děla
02:16 Zápas je zatím vyrovnaný na obou stranách
01:29 Jih se poprvé dostal přes polovinu, šanci zhatil Seidler