36
  • 36 35:14
    Třinec

FBC Intevo Třinec B - 1.FK Ostrava JIH 5:4
branky: 2. Filip Turek, 7. Jan Kováč, 12. David Heczko, 22. Jan Kyselý, 24. Samuel Vitásek - 13. Michal Marjo, 17. Michal Marjo, 20. Tomáš Planička, 28. Tomáš Planička; rozhodčí: Marek Warmuž - Bedřich Kopka; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Tomšů ? - Vojtěch Klimek ?; po třetinách: 3:0, 2:3, 0:1
36:00 Střely ve 3. části: 15:20
35:14 Timeout FBC Intevo Třinec B
27:54 GÓL 1.FK Ostrava JIH! 5:4
Branku družstva 1.FK Ostrava JIH vstřelil #89 Tomáš Planička, asistoval #26 Norbert Blokesch (5:4)
24:00 Střely ve 2. části: 16:8
23:53 GÓL FBC Intevo Třinec B! 5:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec B vstřelil #18 Samuel Vitásek bez asistence (5:3)
23:53 Dobrej šušeň
21:32 GÓL FBC Intevo Třinec B! 4:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec B vstřelil #9 Jan Kyselý, asistoval #18 Samuel Vitásek (4:3)
19:15 GÓL 1.FK Ostrava JIH! 3:3
Branku družstva 1.FK Ostrava JIH vstřelil #89 Tomáš Planička, asistoval #55 Ondřej Kunčický (3:3)
19:15 Chyba Třineckého hráče stála Třinec gol
16:02 GÓL 1.FK Ostrava JIH! 3:2
Branku družstva 1.FK Ostrava JIH vstřelil #77 Michal Marjo, asistoval #25 Marek Grabka (3:2)
15:56 Ostrava JIH netrefila prázdnou bránu, ale po chvíli svoji chybu napravili
12:56 Třinec sestřeluje holuby
12:15 GÓL 1.FK Ostrava JIH! 3:1
12:00 Střely v 1. části: 25:6
11:38 GÓL FBC Intevo Třinec B! 3:0
Branku družstva FBC Intevo Třinec B vstřelil #21 David Heczko, asistoval #18 Samuel Vitásek (3:0)
11:38 Třinec proměňuje svojí přesilovku
11:28 Třinec hraje v 5 a Ostrava JIH jsou ztracení, jak akvarijní rybička v moři
10:25 Vyloučen hráč #25 Marek Grabka družstva 1.FK Ostrava JIH na 2 minuty za sekání
08:33 Třinec hraje ve čtyřech a i tak se dostávají do šancí vic, jak Ostrava JIH
08:32 Vyloučen hráč #18 Samuel Vitásek družstva FBC Intevo Třinec B na 2 minuty za bránění ve hře
06:24 GÓL FBC Intevo Třinec B! 2:0
Branku družstva FBC Intevo Třinec B vstřelil #17 Jan Kováč bez asistence (2:0)
01:09 GÓL FBC Intevo Třinec B! 1:0
Branku družstva FBC Intevo Třinec B vstřelil #10 Filip Turek, asistoval #99 David Boszczyk (1:0)