• 34 33:28

• 34 33:28
    2

FBC TIGERS PORUBA - FBC Spartak Bílovec C 5:0
branky: 8. Matěj Kapec, 13. Martin Hlaváč, 20. Jan Filipčík, 20. Jindřich Szurman, 27. Matěj Kapec; rozhodčí: Martin Ručka - Jan Vavrečka; vyloučení: 2:1 + Matěj Makový + 5 + OS; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Gitter ? - Aleš Hebelka ?; po třetinách: 1:0, 3:0, 1:0
33:28 Vyloučen hráč #68 Matěj Makový družstva FBC Spartak Bílovec C na 2 minuty za nesportovní chování
33:28 Vyloučen hráč #68 Matěj Makový družstva FBC Spartak Bílovec C - osobní trest
33:28 Vyloučen hráč #68 Matěj Makový družstva FBC Spartak Bílovec C do konce utkání
31:42 Vyloučen hráč #73 Jan Filipčík družstva FBC TIGERS PORUBA na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
26:15 GÓL FBC TIGERS PORUBA! 5:0
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil #77 Matěj Kapec, asistoval #16 Lukáš Říhovský (5:0)
19:24 GÓL FBC TIGERS PORUBA! 4:0
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil #6 Jindřich Szurman, asistoval #5 Jákob Vajda (4:0)
19:20 GÓL FBC TIGERS PORUBA! 3:0
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil #73 Jan Filipčík, asistoval #11 Martin Hlaváč (3:0)
12:44 Vyloučen hráč #69 Filip Džubinský družstva FBC TIGERS PORUBA na 2 minuty za nedovolené vrážení
12:07 GÓL FBC TIGERS PORUBA! 2:0
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil #11 Martin Hlaváč, asistoval #73 Jan Filipčík (2:0)
07:19 GÓL FBC TIGERS PORUBA! 1:0
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil #77 Matěj Kapec, asistoval #6 Jindřich Szurman (1:0)