9:6
    Patrik LOŠŤÁK
    (Rebilas)

Asper Šumperk - SK K2 Prostějov 9:6
branky: 8. Antonín Harapát, 18. Matěj Ivo Pírek, 20. Antonín Harapát, 28. Matěj Ivo Pírek, 30. Matěj Ivo Pírek, 34. Tomáš Macák, 35. Karel Mareček, 37. Jan Mannl, 41. Antonín Harapát - 6. Adam Anděl, 15. Jakub Laurenčík, 27. Stanislav Elsner, 33. Adam Anděl, 35. Jakub Laurenčík, 44. Patrik Lošťák; rozhodčí: Lukáš Axmann - Radek Šiška; vyloučení: 1:3; využití: 2:1; diváků: 25; zásahy brankářů: František Juráň 18 - Tomáš Kratochvíl 15, Vít Spíchal 6; po třetinách: 1:2, 4:1, 4:3
43:32 GÓL SK K2 Prostějov! 9:6
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #32 Patrik Lošťák, asistoval #28 Jan Rebilas (9:6)
42:00 Vyjádření mistra extraligy v ledním hokeji Adama "Callmepablo" Čejky: "To je too easy."
41:00 Už se mi nechce psat
40:05 GÓL Asper Šumperk! 9:5
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #65 Antonín Harapát, asistoval #7 Jan Mannl (9:5)
36:12 GÓL Asper Šumperk! 8:5
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #7 Jan Mannl bez asistence (8:5)
34:44 GÓL Asper Šumperk! 7:5
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #23 Karel Mareček, asistoval #99 Matěj Šíma (7:5)
34:16 GÓL SK K2 Prostějov! 6:5
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #6 Jakub Laurenčík bez asistence (6:5)
34:16 Laurenčíček trefil míč za brankovou čarou a ten záhadným způsobem doputoval do branky, přestávám vnímat
33:44 GÓL Asper Šumperk! 6:4
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #21 Tomáš Macák, asistoval #5 Matěj Ivo Pírek (6:4)
32:27 GÓL SK K2 Prostějov! 5:4
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #33 Adam Anděl, asistoval #9 Stanislav Elsner (5:4)
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Vít Spíchal družstva SK K2 Prostějov
29:25 GÓL Asper Šumperk! 5:3
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #5 Matěj Ivo Pírek, asistoval #88 David Holý (5:3)
28:00 Lasíčko na hřišťu!
27:48 GÓL Asper Šumperk! 4:3
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #5 Matěj Ivo Pírek, asistoval #65 Antonín Harapát (4:3)
27:02 Vyloučen hráč #68 Filip Chyba družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za blokování florbalky
26:22 GÓL SK K2 Prostějov! 3:3
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #9 Stanislav Elsner, asistoval #33 Adam Anděl (3:3)
26:22 Dává nelidštější góly Stancek nebo Miša Korčák?
19:08 GÓL Asper Šumperk! 3:2
19:02 Vyloučen hráč #68 Filip Chyba družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za sekání
17:07 GÓL Asper Šumperk! 2:2
15:01 Co nám přinese druhá část? To jistě zajímá všech 18 neplatících diváků
14:55 GÓL SK K2 Prostějov! 1:2
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #6 Jakub Laurenčík, asistoval #87 Štěpán Horák (1:2)
14:55 TAK TOTO SEM NEVIDĚL! Mladičké Laure skóruje v oslabení
13:30 Timeout SK K2 Prostějov
13:30 Vyloučen hráč #28 Jan Rebilas družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za bránění ve hře
13:30 JRko už nemohl, tak jde zrekreovat na trestnou
13:00 Hráč áčka Paulito Bezinho má novou černou džísku, která rozveseluje dnešní pochmurný den
09:30 Kapitán JRko zblokoval kulaté nesmysl
09:00 Rana od Anděla do stehna musela štipnout
07:34 GÓL Asper Šumperk! 1:1
07:34 Gekas, když stojíš před golmanem, tak musiš buď střelu zblokovat nebo uhnout z výhledu
06:30 Ajta krajta Kratos vystřihl luxusního takzvaného dvojitého krakena
05:51 GÓL SK K2 Prostějov! 0:1
05:51 Andílek trefuje! Obrovská euforie
05:19 Vyloučen hráč #32 Ondřej Sitta družstva Asper Šumperk na 2 minuty za bránění ve hře
04:30 Zdravíme na dálku Lukeho "Jaščurku" Ondru
03:30 Mladičký zajíček Adam Hradil debutuju mezi juniory v dnešním zápase, hodně štěstí
02:50 Lasovské přetáhl střídání a vytahuje kyslík až z paty
02:00 Účetní Stach vyslal obávanou petelicu
00:01 Dobré den všem, přeju hezkou nedělu všem. Má někdo na půjčení auto na odpoledne?