7:2
    Patrik LOŠŤÁK
    ()

Fbc Excalibur Šternberk - SK K2 Prostějov 7:2
branky: 7. Dominik Papica, 13. Jakub Repa, 16. Martin Robert Horry, 24. Štěpán Jorda, 28. Štěpán Jorda, 37. Petr Marghold, 39. Štěpán Jorda - 39. Adam Anděl, 44. Patrik Lošťák; rozhodčí: Zdeněk Cholek - Marek Pavlovský; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Pavel Kardaš ? - Tomáš Kratochvíl ?; po třetinách: 2:0, 3:0, 2:2
43:36 GÓL SK K2 Prostějov! 7:2
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #32 Patrik Lošťák bez asistence (7:2)
43:23 Vyloučen hráč #28 Jan Rebilas družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za nedovolené vrážení
43:23 Vyloučen hráč #28 Jan Rebilas družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za nesportovní chování
38:55 GÓL Fbc Excalibur Šternberk! 7:1
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil #10 Štěpán Jorda, asistoval #29 Josef Richter (7:1)
38:55 Jorda završuje hattrick a oslavou se sundaným dresem v rukou burcuje fanoušky. Hlavně dívčí osazenstvo šílí.
38:21 GÓL SK K2 Prostějov! 6:1
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #33 Adam Anděl, asistoval #4 Jan Báthory (6:1)
36:43 GÓL Fbc Excalibur Šternberk! 6:0
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil #21 Petr Marghold, asistoval #8 Dominik Papica (6:0)
29:08 Vyloučen hráč #23 Jakub Repa družstva Fbc Excalibur Šternberk na 2 minuty za sekání
27:54 Jordič nám ukázal další kousek ze své dílny plné překvapení a střílí již druhého fikase v tomto utkání. Dočkáme se vysněného hattricku a odhaleného bříška?
27:53 GÓL Fbc Excalibur Šternberk! 5:0
23:00 GÓL Fbc Excalibur Šternberk! 4:0
23:00 Štěpán Jorda po úspěšných blocích proměnil svoji hladovost po gólu v kanón, který proletěl za záda golmána. To je střelec, kterého Šternberk potřebuje!!!
15:19 GÓL Fbc Excalibur Šternberk! 3:0
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil #62 Martin Robert Horry, asistoval #8 Dominik Papica (3:0)
12:03 GÓL Fbc Excalibur Šternberk! 2:0
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil #23 Jakub Repa, asistoval #29 Josef Richter (2:0)
06:35 GÓL Fbc Excalibur Šternberk! 1:0
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil #8 Dominik Papica, asistoval #62 Martin Robert Horry (1:0)