40
  • 40 39:24
    2

Torpedo Havířov - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 0:5
branky: 1. Malwina Zagórska, 4. Vendula Schindlerová, 12. Michaela Mlejnková, 13. Radka Niemczyková, 36. Karolína Bínová; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 91; zásahy brankářů: Kateřina Valášková ?, Lucie Waloszková ? - Jana Dupčáková ?; po třetinách: 0:4, 0:0, 0:1
45:00 Komentář trenéra domácích (Kuča):Všichni jsme věděli že to bude těžké utkání, Bohužel nám utekl začátek utkání a proti takovému soupeři se to těžko dohání. Další dvě třetiny už byly s naší strany výborný výkon,Gratulujeme soupeři a přejem hodně štestí do dalších zápasů.
45:00 Střely celkem: Domácí: 6, Hosté: 12
45:00 Komentář trenéra hostí (Pasecký): Celý zápas jsme dobývali obranný val domácích a povedlo se nám to jen málokdy. Potřebovali jsme lepší pohyb, více přihrávek z první, lepší načasování a chytřejší řešení, aby bylo více střel a gólů. Díky soupeři za zápas.
42:20 Další zámek na polovině domácích.
40:25 První minuta přesilové hry žádné vzrušení nepřinesla.
39:25 Výhodu přesilové hry nyní dostávají i domácí hráčky.
39:24 Vyloučen hráč #65 Radka Niemczyková družstva FBC OSTRAVA na 2 minuty za sekání
36:49 Vyloučen hráč #1 Lucie Waloszková družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost
35:06 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:5
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil #71 Karolína Bínová bez asistence (0:5)
35:06 Bínová přesnou střelou k tyči navyšuje skóre utkání.
33:25 Hráčky FBC se samy připravují o výhodné postavení v útočném pásmu.
31:30 Na obrazu hry se stále nic nemění, hráčky FBC by dnes v mohly v držení míčku směle konkurovat i fotbalové Barceloně.
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Lucie Waloszková družstva Torpedo Havířov
30:00 Střely na branku ve 2. třetině: Domácí: 3, Hosté: 2
29:01 Období nepřesností na obou stranách.
26:00 Dnešní utkání sleduje 91 diváků.
24:07 Sledujeme neskutečně dlouhou pasáž bez prerušení, hráčky FBC stále dominují na míčku.
22:17 Zuzaníková nastřeluje tyč!
21:11 Valášková znovu na svém místě!
20:21 Střelu z pravé strany vytahuje Valášková nad horní tyčku.
19:04 Hráčky Torpeda se konečně dostaly k míčku a hned z toho byl nebezpečný pokus z hole Brůžkové.
17:30 Dlouhá pasáž domácích hráček bez míčku pokračuje.
15:42 FBC i v úvodu druhé třetiny nastěhováno na polovině domácích.
15:00 Střely na branku v 1. třetině: Domácí: 1, Hosté: 5
12:37 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:4
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil #65 Radka Niemczyková, asistoval #42 Linda Pudišová (0:4)
12:37 Další pohledná kombinace hostí na jejímž konci je Niemczyková.
11:33 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:3
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil #66 Michaela Mlejnková bez asistence (0:3)
11:33 Nepřesná rozehrávka domácích, Mlejnková nekompromisně trestá.
10:16 Brůžková zablokovala další pokus Ostravy.
09:09 Zagorská po další skvělé kombinaci z první jen těsně vedle.
08:20 Marečková z levé strany míjí branku FBC.
07:46 Několika pokusů na straně Ostravy, žádná však nemířila přesně.
07:20 Valášková přikrývá míček a domácí jsou konečně na míčku.
05:50 Hráčky Torpeda v hlubokém bloku, Ostrava hledá další skulinku v jejich obraně.
03:45 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:2
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil #14 Vendula Schindlerová, asistoval #42 Linda Pudišová (0:2)
03:45 Ostrava využívá svůj tlak a po přesné kombinaci odskakuje už na dvoubrankový rozdíl.
03:01 Hráčky Ostravy nastěhovány na polovině domácích.
00:16 Hostující hráčky se hned po 16 vteřinách ujímají vedení, skvělou kombinaci zakončila do prázdné branky Zagorská.
00:14 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:1
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil #7 Malwina Zagórska, asistoval #88 Kristina Hudáková (0:1)