44
  • 44 43:31
    2:7

BLACK ANGELS - Tatran Střešovice 2:7
branky: 21. Ester Janušková, 30. Eliška Podoláková - 7. Adéla Bořilová, 27. Kateřina Seemannová, 30. Lucie Bicková, 30. Katka Nádeníková, 37. Lucie Želízková, 41. Nikola Hermannová, 44. Karolína Stůjová; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Natálie Churáčková 14 - Monika Šolleová 15; po třetinách: 0:1, 2:3, 0:3
45:00 Střely ve 3.tretine 6:8
45:00 Komentář trenéra domácích Jiřího Kefurta: Vyrovnaný zápas, děkujeme soupeřkám i divákům.
45:00 Komentář trenérky Tatranu Míši Marešové: Pro nás po repre pauze utrapeny výkon i díky podmínkám na hale soupeř podal houževnatý výkon a dvě třetiny nás trápil. Děkujeme za zápas.
44:00 Poslední minuta utkání.
43:31 GÓL Tatran Střešovice! 2:7
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #11 Karolína Stůjová, asistoval #10 Kateřina Seemannová (2:7)
43:10 Hračka Tatranu míjí prázdnou branku.
42:47 Vyloučen hráč #79 Katka Nádeníková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
42:47 Domácí hraji power-play.
42:04 Přesilovka BA opět žalostná.
41:23 Vyloučen hráč #11 Karolína Stůjová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:57 GÓL Tatran Střešovice! 2:6
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #2 Nikola Hermannová, asistoval #15 Vendula Beránková (2:6)
40:44 Tatran má zajímavou standartní situaci.
40:28 Posledních pět minut tohoto utkání.
38:21 Avšak holky jí moc dělat radost nemohou.
36:41 GÓL Tatran Střešovice! 2:5
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #29 Lucie Želízková, asistoval #10 Kateřina Seemannová (2:5)
35:50 Chtěl bych pozdravit Anet Jarolímovou na dovolenou na Kypr nebo, kde to je.
35:06 Seemanová do Natky Churáčkové.
34:09 Třetína třetina je v plném proudu domácí se snaží něco s utkáním udělat, ale Tatran jim to nechce dovolit.
30:00 Střely ve druhé třetiny 9:11
29:37 GÓL Tatran Střešovice! 2:4
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #79 Katka Nádeníková, asistoval #24 Mariana Býčková (2:4)
29:37 Tatran odskakuje už o dvě branky.
29:15 GÓL Tatran Střešovice! 2:3
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #39 Lucie Bicková, asistoval #27 Barbora Břešťálová (2:3)
29:15 Tatran se velmi rychle zase ujímá vedení.
29:03 GÓL BLACK ANGELS! 2:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #79 Eliška Podoláková, asistoval #28 Lucie Svobodová (2:2)
27:45 Matějková stříli mimo branku.
26:39 GÓL Tatran Střešovice! 1:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #10 Kateřina Seemannová, asistoval #11 Karolína Stůjová (1:2)
26:39 Bohužel Tatran se ujímá vedení, kdy už Churáčková byla bezmocná.
25:58 Natka Churáčková!
24:53 Skvělý návrat Chovancové do obrany.
24:31 Januškovou naposlední chvíli zastavila hráčka Tatranu.
23:46 Nová odpálila balonek na druhou stranu.
23:06 Skvělá Šolleová.
22:54 Utkání je zajímavé na obou stranách.
20:54 GÓL BLACK ANGELS! 1:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #64 Ester Janušková z trestného střílení (1:1)
18:09 Na to, že je to prvoligový tým tak přesilová hra také nebyli vůbec pěkná.
16:09 Vyloučen hráč #17 Anna Staňková družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hra rukou
16:09 První přesilovka pro Tatran Střešovice.
15:01 Úvodní buly pro Tatran.
14:59 Střely po první třetině: Domácí BA 4, Hosté Tatran 8
13:01 Blaci v šanci, která končí na hráčkách tatranu.
11:35 Fryčová zastavila šanci Tatranu.
09:55 Tatran je lepší na míčku, je vidět, že je to tým z extraligy.
09:17 Skvělá Natálie Churáčková.
09:04 Domácí tým se snaží o vyrovnání , ale Tatran je k ničemu nepouští.
07:29 Hosté hrají v plném počtu.
06:34 GÓL Tatran Střešovice! 0:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #77 Adéla Bořilová, asistoval #29 Lucie Želízková (0:1)
06:34 V oslabení se ujímá vedení Tatran.
06:03 Blaci si zatím v přesilovce nevytvořili žádný tlak.
05:29 Vyloučen hráč #55 Klaudia Robová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování florbalky
05:29 První přesilovka pro domácí.
04:14 Podoláková v šanci jen do brankářky.
02:54 Skvělá Natka co na to říct ta holka chytá fakt skvěle.
01:15 První minuta a hned bordel v obraně domácích naštěstí skvělá Churáčková.
00:01 Úvodní buly pro Tatran
00:00 Vítejte na dnešním zápase online přenosem mezi Black Angels a hosty z Tatranu Střešovice vás provede Matěj Šídlo