• 45 44:17
    4:5
    (Zagórska)

FBC Intevo Třinec - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 4:5
branky: 4. Veronika Třinecká, 19. Petra Bieleszová, 19. Sabina Zoubková, 42. Lucie Mišúnová - 12. Michaela Mlejnková, 16. Kristina Hudáková, 33. Pavlína Bačová, 43. Michaela Mlejnková, 45. Michaela Mlejnková; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 154; zásahy brankářů: Martina Szwanczarová 6, Dagmar Šteglíková 13 - Jana Dupčáková 11; po třetinách: 1:1, 2:1, 1:3
45:01 Komentář trenéra domácích Jiřího Kajfosze: "Myslím, že se za dnešní výkon nemusíme stydět. Dvě třetiny jsme hráli naši hru a dařilo se nám relativně s Ostravou držet krok. Ve třetí jsme už moc konstruktivní nebyli, tlak soupeře byl opravdu velký. Holkám chci poděkovat za odmakaný výkon a soupeři přeji mnoho štěstí do ligy."
45:01 Komentář trenéra hostů Jakuba Robenka: Těžký zápas, který nám úplně nesednul a nakonec jsme měli víc štěstí než rozumu. Pozitivem je zvládnutý těžký konec, ale jinak to od nás extraligové parametry nesneslo. Třinec zaslouží pochvalu za aktivitu, odvahu a odhodlání. Rozhodně by se v extralize neztratili. Děkujeme
45:01 Za pořadatelský stolek děkujeme všem za pozornost, Martinu Šteglíkovi za video, a tak dále. Slečně Hudákové brzké udravení. Za znělky večerníčku se s vámi pro dnešek loučí Pišo. Dobrou noc :-)
45:00 Ceny pro hráčky utkání předal kvašné jabko Jirka Martynek.
44:59 Střely ve 3. třetině: FBC Intevo Třinec 3 - FBC Ostrava 8
44:58 Takový kousek :-(
44:57 Poslední střela mimo :-(
44:43 Šibrová zachraňuje před odkrytou svatyní.
44:18 To ne :-(
44:17 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:5
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #7 Malwina Zagórska (4:5)
44:00 Abych nezapomněl, Klárka Hrobařová posílá pozdrav domů.
43:31 Školácký faul Nemczykové a na konci 3. třetiny budou mít domácí hráčky šanci v podobě přesilové hry.
43:30 Timeout FBC Třinec
43:30 Vyloučen hráč #65 Radka Niemczyková družstva FBC OSTRAVA na 2 minuty za sekání
43:10 Středulová jen do bloku a další bebí na noze jedné z třineckých playerek.
42:28 Ostravě oddechový čas pomohl a při hře bez brankářky srovnáná stav utkání.
42:27 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:4
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil #66 Michaela Mlejnková bez asistence (4:4)
41:48 Time out hostů a Bačová bere další střelecký pokus na sebe.
41:47 První střela domácích! Ano, první střela! Je to tam!
41:46 Timeout FBC OSTRAVA
41:46 GÓL FBC Intevo Třinec ! 4:3
Branku družstva FBC Třinec vstřelil #99 Lucie Mišúnová bez asistence (4:3)
41:44 Mišúnová se nenechala odstavit ani od tří protihráček, prostě stroj!
41:30 Další naivní pokus hostující hráčky.
40:57 Bubny Ostrava, pokus hostů, tečka na noze Szüsz.
40:50 Asi bude znovu potřeba lokální anestetikum C2H5CL.
40:40 Bieleszová šílené střídání. Ta holka tam snad nechala plíce.
40:30 Tam zpátky, tam zpátky, tam a zase zpátky.
40:06 Mlejnková střílí, lahůdka pro Šteglíkovou.
39:53 Výhoda střídá faul a Ostrava útočí.
39:40 Z toho onlinu se normálně seká server.
39:15 OMG, ženy! Proč přes střed? :-o
39:04 Fotograf Szwanczar stojí jen u domácí střídačky, ono to vlastně stačí.
38:35 Abych citoval domácího trenéra: Czezotku teď prý fakt jebne.
38:15 Vím, že to tu už dlouho nebylo, ale Ostrava v tlaku.
37:58 Z poza brány to zkoušela Pudišová.
37:28 Martynková za bránou přišla čistě o míček, svoji protihráčku ale doběhla a útok Ostravy přerušila.
37:09 Na míčku si zahrají i domácí slečny.
36:30 Nejprve rozhodčí odpustili jasný dvojec pro Ostravu, teď pro změnu jeden-dva tvrdší i na straně Třince.
36:00 Nadějný pokus mohla mít Ostrava, ale první obrana Třince pozorná.
35:57 Čas kvapí, drobný faul Mikolové.
35:26 Skalíková pustila Zagorskou do úniku, bohužel pro ni skákavý míček netrefila.
34:33 Jestli jsme ve 2. třetině viděli zámek Ostravského expressu, tak tohle je hotový Azkaban.
34:13 Tak postupně: Rybičková do golmanky, Rybičková mimo, Rybičková do bloku.
33:50 Mega save by Šteglíková!!!
33:40 Chudák Šteglíková se pěkně zapotí.
33:24 Rozhodčí pískají došvih jedné z hostujích hráček.
33:00 Hudáková sportovně přisuzuje míček domácí straně.
32:38 Ostrava od beku zakládá a z tribun neúnavní bubeníci hostů.
32:15 Omlouvám se, přes holky jsem tam neviděl, ale Bačová je prostě rozdílová, vo tom žádná.
32:14 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:3
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil #78 Pavlína Bačová, asistoval #88 Kristina Hudáková (3:3)
31:40 Slyšeli jsme bubny FBC Ostrava a po nich i domácí fun club.
31:25 Martynková v lehkém souboji prohrála a Ostrava tvoří hru.
30:30 Na níže zmíněné vybojovala míček aktivním pohybem Mišúnová.
30:05 Bačová půl utkání prospala na konci střídačky a najednou dvakrát zavařila před bránou domácích.
30:01 Janiková má kelen, Pustówka míček a hrajeme.
30:00 Z tunelu randál jak v pátek večer ve Vidlích a vše je připraveno na 3. třetinu.
30:00 Omlouvám se čtenářům za případné chyby, ale tolik holek, kapke nervozita no.
30:00 Bolí mě za krkem, dávám si čokoládu a jinak k utkání: Jirka Martynek počítá diváky, holky válcují a MOŽNÁ se dočkáme zaváhání favorita.
29:59 Střely ve 2. třetině: FBC Intevo Třinec 6 - FBC Ostrava 12.
29:55 Třinec brání zuby nehty, no moje nervy.
29:30 Blok Šibrové před kterým měla ještě nepřesnou střelu Enenkelová.
29:03 I muži kteří chtěli odejít po 1. třetině zatím přihlížejí dalšímu zákroku brankářky Šteglíkové.
28:30 Začíná to žít aj na tribuně a Ostrava znovu v tlaku.
27:52 Škopková došvih , že málem někomu usekla hlavu.
27:22 Pomalu to vypadalo na taneční kreace trenéra Czeczotky.
27:15 Horký brambor vypadl Šteglíkové z ruky, dnes bude Martin asi bez večeře.
26:40 Třineckým hráčkám chyběly centimetry a mohla to být tutovka.
26:15 Rybičková krásné individuální sólo po kterém poznala tvrdou podlahu.
25:25 Před bránou chaos panika, ale naštěstí pro domácí ubráněno.
25:20 Zákrok Šteglíkové a blok Mikulové.
25:10 Asi jsem slyšel nějaké to sprosté slovíčko z úst trenéra Robenka.
25:05 Holky z Ostravy se moc nehýbou a tak to prostě není komu dát.
24:30 Tahle střela Martynkové ani nestojí za zmínku, ale já ji stejn zmíním.
24:19 Po souboji Gawryšové se opravují mantinely a na řadě bude vhazování.
23:55 První povedený zákrok Šteglíkové, to vždy zvedne sebevědomí.
23:02 Střídání brankáře. Nový brankář #38 Dagmar Šteglíková družstva FBC Třinec
22:40 Pan Kajfosz začíná být značně nervózní...
22:20 Sekera Zoubkové, karbon všude, stromy pořezané, ale dvojka to není.
21:30 Pro kelen si přišla i Bačová.
21:23 Mišúnová vybojovala standartní situaci z rohu, domácí ale míček doslova jen odevzdaly.
21:10 Šešulková si přišla pro kelen.
20:45 Již několikerá ztráta Kawulokové v tomto utkání, ani teď se faul nepíská.
20:21 Drobný faul Třince u půlící čáry přerušuje hru a já si alespoň protáhnu krk.
19:40 Enenkelová zachytila pomalou rozehrávku Ostravy, ale trefila vystouplou Dupčákovou jen do terče.
18:58 To jsou fofry, to jsou fofry. Zoubková zužitkovala milimetrovou přihrávku Mišunové a domácí otáčejí vývoj utkání.
18:57 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:2
Branku družstva FBC Třinec vstřelil #15 Sabina Zoubková, asistoval #99 Lucie Mišúnová (3:2)
18:49 Bieleszová doslova zarazila míček za záda ostravské brankářky.
18:48 GÓL FBC Intevo Třinec ! 2:2
Branku družstva FBC Třinec vstřelil #14 Petra Bieleszová, asistoval #19 Veronika Třinecká (2:2)
17:59 Gawryšová vyvážela míček a vybojovala cenou přesilovku pro červené barvy.
17:58 Vyloučen hráč #5 Markéta Vrlíková družstva FBC OSTRAVA na 2 minuty za sekání
17:47 Ostrava se snaží něco vymyslet, ale Třinec pozorně v bloku.
17:20 Franková ohrozila desítku Dupčákové.
17:10 Vyjimečně taky nějaká ta výhoda pro domácí.
16:28 Hosté po vstřelené brance o lvl jinde, domácí jen opařeně brání.
15:20 Brejk hostů proměnila extraligová střelkyně pár excelánc (nebo jak se to píše) se vší noblesou.
15:19 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:2
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil #88 Kristina Hudáková bez asistence (1:2)
15:01 Na buly opět úspěšnější Ostrava a Třinec opět do tlaku.
15:00 Přestávka pomalu končí, mladý Skalík v brankovišti zatím nekompromisní, z žen nikdo nikde.
15:00 Rozhodčí nasadili stejné mikiny, DJ nastavil hudbu, ženy odešly do šaten na porady a my tady máme první přestávku.
14:59 Střely v 1. třetině: FBC Intevo Třinec 6 - FBC Ostrava 4
14:50 Konec třetiny ve znamení další šance Ostravy, tentokrát po standartní situaci z rohu.
14:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
13:15 Zoubková sportovně přiznává teč a na míčku zas a znovu od půlící čáry Ostrava.
12:45 Šibrová se snažila najít spoluhráčky v lepší pozici, bohužel její pas neprošel.
12:34 Mišúnová v situaci 2 na 1 sobecky střílí nad.
12:00 Zatím je to koukatelný florbal, sem tam někdo spadne, ale tutově lepší než poslední pohárové utkání Ostravy.
11:24 Důraz je důraz a Mlejnková prostě byla důrazná.
11:23 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:1
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #12 Natalie Hurníková (1:1)
11:11 Kiecková bohužel mezi marody nervózně přihlíží dalšímu tlaku Ostravy.
10:35 Otočka by Enenkelová, nice one.
10:22 Mára Gawlík začíná počítat diváky, tak snad se s jeho matikou za hodinku dočkáme.
10:00 Macigové to sjelo a Kawulokové vzala čistě míček obránkyně.
09:15 Rád bych napsal o nějaké šanci Třince z posledních minut, ale to je něco jak pohádka o červené Karkulce.
08:30 Ostrava tlačí ty kokos to je tlak.
07:30 Kluci vedle mě se k faulům raději nevyjadřují, každý z nich má už letos v repertoáru několik dvojek.
06:56 Hrobařová zachraňuje situaci, Ostrava teď víc na míčku.
06:18 První zákrok Szwzrzanczarové, předtím blok Mikulové.
05:51 Franková byla sice mírně tlačena do zad k mantinelu, ale nejevila zájem hrát a tak rozhodčí píská zdržování.
05:40 Třinec bude mít další standartku, že by další gól?
04:50 Martynková běžela sama, klička na beckhand, ale Dupčáková save.
04:25 Přibilo mi tady pár kolegů tak jsem chvíli nesledoval co se kde děje, ale řekněme po jedné šanci na obou stranách.
03:27 Krásný signál z rohu a je to gól!!!
03:26 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:0
Branku družstva FBC Třinec vstřelil #19 Veronika Třinecká, asistoval #40 Adéla Šibrová (1:0)
03:13 Zdravíme taktéž početné osazenstvo mužů na pravé straně tribuny.
02:21 Dobré střídání třinecké druhé lajny.
01:40 Na míčku na chvíli domácí slečny v červeném, ne však na dlouho.
01:35 První drobné upísknutí, nebo teda aspoň všichni viděli čistý balón.
00:40 První faul taktéž na straně domácího týmu, konkrétně v obraném rohu Mikulová.
00:26 Domácí začaly s agresivním presingem a první střelu utkání bohužel mimo vyprodukovala Mišúnová.
00:01 Jak by napsal Marek Gawlik, úvodní buly utkání vyhrál hostující celek.
00:00 Dnes asi na čas nezačneme, bo těm ženám to ale strašně trvá :-D
00:00 Před utkáním mi dovolte popřát všechno nejlepší, hodně zdraví a hlavně dlouhé roky nejen na hřišti jednomu z rozhodčích, panu Daliboru Jekielkovi, ke krásným kulatým skoro 40. narozeninám :-)
00:00 Spolukomentátorem u online mi dnes nebude nikdo jiný než juniorský střelec Šimon Czernek a já už se těším na jeho sportovní postřehy, jako kdo vyhrál buly.
00:00 Do začátku utkání chybí něco přes 20 minut a tak si prozatím alespoň připomeňme poslední utkání obou celků v této soutěži. Zatímco domácí FBC Intevo Třinec musel přetlačit IBK Hradec Králové na jeho půdě 7:2, hostující FBC Ostrava si i v oslabené sestavě plné nadějných juniorek pohodově poradil s Havířovským Torpedem bez inkasované branky 5:0.
00:00 Krásný čtvrteční podvečer všem florbalovým příznivcům. Bude mi ctí provázet vás dnešním pohárovým utkáním žen mezi domácím týmem FBC Intevo Třinec a hostujícím FBC Ostrava.