• 35 34:41
    6:5
    (Gryc)

FbC Coyotes Jablunkov - S.K. P.E.M.A. OPAVA 6:5
branky: 11. Viktor Mucha, 12. Adam Sikora, 24. Michal Bártek, 27. Adam Sikora, 34. Adam Sikora, 34. Michal Bártek - 10. Kryštof Kotrla, 13. Ondřej Nýč, 25. Ondřej Nýč, 34. Jan Gryc, 35. Kryštof Kotrla; rozhodčí: Radek Černý - Pavel Kelemen; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Rostislav Rychlik ? - Tadeáš Beil ?; po třetinách: 2:1, 1:1, 3:3
36:00 Střely ve 3. části: 15:19
34:41 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 6:5
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #34 Kryštof Kotrla, asistoval #44 Jan Gryc (6:5)
33:56 Timeout FbC Coyotes Jablunkov
33:56 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 6:4
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #44 Jan Gryc, asistoval #34 Kryštof Kotrla (6:4)
33:42 GÓL FbC Coyotes Jablunkov! 6:3
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil #27 Michal Bártek, asistoval #21 Adam Sikora (6:3)
33:06 GÓL FbC Coyotes Jablunkov! 5:3
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil #21 Adam Sikora, asistoval #37 Jakub Gorgosz (5:3)
31:54 Timeout S.K. P.E.M.A. OPAVA
31:54 Vyloučen hráč #68 Matouš Fojcik družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za sekání
29:33 Pema tlačí na soupeře a pokouší se vymáčknout z přesilovky všechno co v nich je.
27:57 Vyloučen hráč #37 Jakub Gorgosz družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za hákování
27:54 Trenér hostujícího celku v nervech. Zatímco domácí lavička se raduje.
27:10 Jablunkov využívá přesilovky a obrací zápas.
26:44 GÓL FbC Coyotes Jablunkov! 4:3
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil #21 Adam Sikora, asistoval #27 Michal Bártek (4:3)
26:38 Vyloučen hráč #19 Matěj Židek družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za hrubost
24:37 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 3:3
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #15 Ondřej Nýč bez asistence (3:3)
24:00 Střely ve 2. části: 16:5
23:59 Jablunkovu se podařilo v posledních vteřinách skórovat nádhernou střelou z ůhlu.
23:57 GÓL FbC Coyotes Jablunkov! 3:2
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil #27 Michal Bártek bez asistence (3:2)
22:36 Tadeáš Beil chytá střelu Václava Bolka a drží pemu v šanci na remízu.
21:03 Celek z Opavy je pod neustálým tlakem, ale stále odolává.
20:28 Zápas je aktuálně na bodu mrazu. Ani jeden z týmu se nedokáže prosadit.
15:41 Vyloučen hráč #12 Jakub Rabinský družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za hrubost
12:47 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 2:2
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #15 Ondřej Nýč, asistoval #35 Viktor Gratza (2:2)
12:00 Střely v 1. části: 15:6
11:09 GÓL FbC Coyotes Jablunkov! 2:1
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil #21 Adam Sikora bez asistence (2:1)
10:18 GÓL FbC Coyotes Jablunkov! 1:1
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil #44 Viktor Mucha, asistoval #27 Michal Bártek (1:1)
09:54 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 0:1
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #34 Kryštof Kotrla, asistoval #15 Ondřej Nýč (0:1)
04:36 Vyloučen hráč #12 Jakub Rabinský družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za sekání
01:45 Jablunkov se drží na míčku.
01:03 Zatím nezáživný florbal. Uvidíme co nastane dál.