35
  • 35 34:31
    Frenštát p/R

1. FBK Eagles Orlová - FBC TJ Sokol Frenštát p.R. 3:2
branky: 21. Marek Krmášek, 23. David Džurina, 29. Matyáš Mlýnek - 3. David Svoboda, 16. Václav Hlísta; rozhodčí: Roman Sasín - Martin Ručka; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Vít Brož ? - Marek Strnadel ?; po třetinách: 0:1, 2:1, 1:0
35:57 Víťa Brož hrdinou. Oběma nohama zastavuje míček před brankovou čárou.
35:50 Matty Křenek trefuje levou tyč domácí brány!
34:31 Timeout FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
34:18 Rzyman z první netrefuje odkrytou bránu!
31:03 Brož tygřím skokem vytahuje střelu Rašovského z poloviny!
28:40 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 3:2
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #11 Matyáš Mlýnek, asistoval #2 Marek Krmášek (3:2)
28:40 Orlová otáčí dnešní skóre. Po důrazu na brankovišti se prosazuje Matyáš Mlýnek, který dostal zpoza brány od Marka Krmáška a následně první jmenovaný zadovkou poslal míček za Strnadela.
26:23 Kubla to opět zkoušel z dálky, ale projektil šel těsně nad, ale věříme, že se mladý střelec teprve zastřeluje a jeho čas přijde.
22:20 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 2:2
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #96 David Džurina, asistoval #2 Marek Krmášek (2:2)
22:20 Máme srovnáno! Chyby v obraně Frenštátu využil Marek Krmášek, který si na ose všimnul postaveného Davida Džuriny, který propaluje Strnadela.
20:43 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 1:2
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #2 Marek Krmášek, asistoval #9 Daniel Beneš (1:2)
20:43 Využitá přesilovka! Marek Krmášek ze středu natáhnul a propálil vše, co mu stálo v cestě. To je kanonýr.
20:10 Vyloučen hráč #27 Jonáš Jančálek družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za sekání
18:19 Prudká střela Kubly končí pár centimetrů nad horní tyčkou brány Frenštátu.
15:23 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R.! 0:2
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #36 Václav Hlísta, asistoval #17 Matty Křenek (0:2)
13:14 Vyloučen hráč #2 Marek Krmášek družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za vysoká florbalka
08:13 Marek Krmášek svou pumelici razítkuje hruď frenštátského brankáře.
07:11 Marek Strnadel a další úspěšný zákrok, tentokrát vykopnul střelu Marka Krmáška.
05:19 David Džurina to zkoušel na přední tyčku, ale hostující golman si přední tyčku pohlídal a kulatý nesmysl za svá záda nepustil.
03:35 David Džurina se dostal k dorážce na velkém brankovišti, ale Marek Strnadel jeho pokus kryje na brankové čáře.
02:54 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R.! 0:1
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #97 David Svoboda, asistoval #40 Ondřej Šimík (0:1)