7:6
    Vít LESTYAN
    (Mičulka)

TJ Slovan Havířov - FBC ORCA KRNOV 7:6
branky: 5. Vít Lestyan, 6. Lukáš Zelina, 16. Daniel Vávrů, 24. Vít Lestyan, 25. Karel Mičulka, 26. Vít Lestyan, 36. Vít Lestyan - 5. Martin Juroška, 11. Martin Juroška, 11. Adam Hlušíček, 16. Viktor Zatloukal, 19. Tomáš Fridel, 23. Tomáš Fridel; rozhodčí: Adam Tietz - Pavel Kelemen; vyloučení: 2:3 + Viktor Zatloukal OS; využití: 2:1; zásahy brankářů: David Hloušek ? - Marián Mrukvia ?; po třetinách: 2:3, 2:3, 3:0
35:59 Tak tohle si za rámeček kluci určitě nedají. Výhra na hokejkách Orcy a nakonec prohra.
35:11 GÓL TJ Slovan Havířov! 7:6
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #55 Vít Lestyan, asistoval #20 Karel Mičulka (7:6)
35:11 Tak tohle je studená sprcha. Lestyan přesnou střelou posílá Hvířov do vedení.
34:57 Timeout FBC ORCA KRNOV
34:25 Přesilovka velká bída, kluci si ani přesně nenahráli.
33:10 Minuta přesilovky pryč a zatím nic extra.
32:45 Friedel obkroužil celé hriště, ale špatně zakončil.
32:10 Vyloučen hráč #91 Tomáš Hodulík družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání
31:54 Poslední minuty zápasu běží a bude tu přesilovka pro hosty!!!
31:00 Šulymu není dnes přáno.
30:30 Přiostřuje se!!!!
29:38 Hosté ubránili tak snad to pro ně dobře dopadne! :/
27:45 Další oslabení hostů. Tohle snad ne, takové vedení a teď je v ohrožení otočení zápasu.
27:29 Vyloučen hráč #5 Tomáš Fridel družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání
27:03 Je tu vyrovnáno, špatná disciplína domácího Zatloukala způsobila dvě minuty.
25:16 GÓL TJ Slovan Havířov! 6:6
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #55 Vít Lestyan, asistoval #29 Michal Gorčák (6:6)
24:46 Vyloučen hráč #15 Viktor Zatloukal družstva FBC ORCA KRNOV - osobní trest
24:46 Vyloučen hráč #15 Viktor Zatloukal družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za nesportovní chování
24:08 GÓL TJ Slovan Havířov! 5:6
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #20 Karel Mičulka, asistoval #55 Vít Lestyan (5:6)
24:08 Rychlé snížení na začátku třetí třetiny a je tady drama, konečně vidíme tempo na obou stranaách.
23:31 Nestíhám psát pardon, Blaha jako dřevorubec přesekal soupeře a šel si sednout a hosté přesilovku hned využili. (rychlé shrnutí)
23:12 GÓL TJ Slovan Havířov! 4:6
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #55 Vít Lestyan, asistoval #91 Tomáš Hodulík (4:6)
22:31 Vyloučen hráč #17 Dominik Blaha družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání
22:11 GÓL FBC ORCA KRNOV! 3:6
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #5 Tomáš Fridel, asistoval #6 Adam Hlušíček (3:6)
22:11 Teď to ale napravil a Orca zvyšuje.
21:45 2 na 1 pro Orcu, ale Friedelovi nesedla střela.
21:10 Lestyan se šikovně proháčkoval mezi třemi hráči, ale k zakončení se nedostal.
20:15 Mičulka se snažil dorážet, ale hostující goalie má míček pod kontrolou.
19:26 Juroška je dnes při chuti, pere se jak drak, pojď Martine, pojď si pro ten HATTRICK!!!!
18:41 GÓL FBC ORCA KRNOV! 3:5
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #5 Tomáš Fridel, asistoval #19 Lukáš Mohyla (3:5)
18:41 Co na to říct? Krásný nához, krásná střela, krásný gol. Orca zvyšuje náskok.
17:55 ŠULY OPĚT PŘED GOLMANEM SÁM, ALE ZE VZDUCHU TO MĚL TĚŽKÉ A NETREFUJE BRANKU.
16:45 Vávrů sám před golmanem, ale přestřelil!!!!
15:40 GÓL TJ Slovan Havířov! 3:4
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #23 Daniel Vávrů, asistoval #15 Jakub Onderka (3:4)
15:40 A je tu snížení, přečíslení a dobré přihrávky a je to gol.
15:14 GÓL FBC ORCA KRNOV! 2:4
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #15 Viktor Zatloukal, asistoval #6 Adam Hlušíček (2:4)
15:14 Havířov celou dobu bránil dobře a pak měl break a pak break zpět a z toho gol. Chápete ne?
14:54 Přesilovka je za mě velká bída.
13:35 Bude se vylučovat, sekyra domácích posílá hosty do přesilovky.
13:11 Rychlý break Havířova končí za mantinelem.
12:45 Druhá část začala opatrně, takže se nic moc neděje. POME KLUCI HRAJEEEEEEM!
11:59 První část nám přinesla hned 5 golu a to je za mě super. Florbal je o golech a doufám, že to dnes nejsou poslední. Orca sice vede, ale i tak musíá svůj výkon zlepšit pokud chce vyhrát. Havířov má své lepší části, ale příjde mi, že rozcvička nebyla moc kvalitní.
11:59 Friedel z otočky střílel a těsně netrefil bránu. Je to škoda, ale konečně je to trošku záživné.
10:51 GÓL FBC ORCA KRNOV! 2:3
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #6 Adam Hlušíček, asistoval #5 Tomáš Fridel (2:3)
10:51 Tak to je rychlý obrat. Dva slepené goly posílají Orcu do vedení. POME KLUCI!
10:37 GÓL FBC ORCA KRNOV! 2:2
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #27 Martin Juroška, asistoval #29 Štěpán Imrich (2:2)
10:37 Juroška se vytočil a máme tu opět plichtu.
09:20 Hlušiček teď zkoušel na dvakrát vystřelit sám před golmanem, ale ani jednou netrefil. Vypadá to tedy, že dneska štěstí nechal u přítelkyně.
07:15 Hosté se teď dostali z tlaku domácích a je z toho break, který byl nepřesně zakončen.
05:58 GÓL TJ Slovan Havířov! 2:1
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #10 Lukáš Zelina, asistoval #20 Karel Mičulka (2:1)
05:58 To snad ne, míček skákal jako horký brambor před bránou, až nakonec doskákal do branky Orcy. Havířov jde do vedení.
05:10 Parádní přihrávka Friedela na Šulyho do prázdné brány, ale bohužel míček nebyl trefen.
04:26 GÓL FBC ORCA KRNOV! 1:1
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #27 Martin Juroška, asistoval #4 Čeněk Kohut (1:1)
04:26 A máme bleskově vyrovnáno!!!
04:07 GÓL TJ Slovan Havířov! 1:0
04:07 Break domácích a je z toho gol.
02:30 Šuly mohl z dorážky otevřít skore po střele Friedela, ale minul branku.
01:20 První velká šance domácích, ale hostující golman čape.
00:01 Dobrý podvečer naši diváci, právě začalo utkání dorostenců. Dnes vám budu psát lehký online o informacích, ať zde nejsou jen góly. :)