2:5
    Jan VOSÁHLO
    (Machatý)

FAT PIPE Start98 Kunratice - SOKOLI Pardubice 2:5
branky: 18. Lukáš Hamerník, 28. Lukáš Hamerník - 3. Jan Pek, 7. Michal Jeřáb, 27. Jan Vosáhlo, 32. Adam Černý, 33. Jan Vosáhlo; rozhodčí: Tomáš Jelínek - David Richter; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Adam Stříteský ? - Vojtěch Ujec ?; po třetinách: 0:2, 2:1, 0:2
44:59 Komentář trenéra hostí: Celé utkání jsme měli podkontrolou. Trochu nás trápí proměňování 100% šancí. Soupeři děkujeme za utkání
43:50 Pardubice v situaci dva na jedna opět nebodují.
41:50 Pardubice v situaci tři na jedna netrefují prázdnou branku.
32:50 Na hřišti je to vyhrocené, avšak sokoli si zajistili tří brankový náskok.
32:04 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #39 Jan Vosáhlo, asistoval #57 Ondřej Machatý (2:5)
31:28 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #20 Adam Černý, asistoval #7 Michal Puchner (2:4)
30:00 Vyloučen hráč #33 Jindřich Lego družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání
27:13 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 2:3
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #68 Lukáš Hamerník, asistoval #88 Adam Stříteský (2:3)
26:57 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #39 Jan Vosáhlo, asistoval #32 Tomáš Macháček (1:3)
21:44 Vyloučen hráč #92 Jindřich Anderle družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání
17:29 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 1:2
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #68 Lukáš Hamerník, asistoval #44 Jakub Kuzma (1:2)
15:01 o přestávce byl velmi bohatý doprovodný program
12:57 do haly přišel nachodský hráč Nikolas Osifčin a halou zazněl bouřlivý tleskot
11:21 pardubické ultras řídí Adam Poláček
09:52 atmosféra je zde neskutečná
08:25 věříme že se blíží vyrovnání
08:05 Vyloučen hráč #57 Ondřej Machatý družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání
06:11 GÓL SOKOLI Pardubice! 0:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #60 Michal Jeřáb, asistoval #11 Ota Černohorský (0:2)
03:12 Vyloučen hráč #60 Michal Jeřáb družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání
02:13 GÓL SOKOLI Pardubice! 0:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #96 Jan Pek, asistoval #32 Tomáš Macháček (0:1)
00:01 úvodní vhazování vyhráli domácí