3:3
    Petr ZABLOUDIL
    (Dostál)

Viking TJ Kobylisy - FAT PIPE Start98 Kunratice 3:3
branky: 1. Daniel Roubík, 27. Daniel Roubík, 39. Petr Zabloudil - 4. Jindřich Anderle, 11. Jakub Hübner, 32. Adam Šára; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Michal Měsíček; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Daniel Molčan 17 - Matěj Marian 12; po třetinách: 1:2, 1:0, 1:1
45:00 Komentář trenéra hostů: Vyrovnané utkání, kde mohli vyhrát oba týmy. Dělba bodů je nakonec zasloužená. Děkujeme soupeři za utkání.
45:00 Komentář trenéra domácích: Zlepšená hra nás dovedla k prvnímu bodu v soutěži. Bohužel se trápíme v koncovce.
38:11 GÓL Viking TJ Kobylisy! 3:3
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #24 Petr Zabloudil, asistoval #36 Marek Dostál (3:3)
31:09 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 2:3
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #80 Adam Šára bez asistence (2:3)
26:09 GÓL Viking TJ Kobylisy! 2:2
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #68 Daniel Roubík, asistoval #35 Jakub Scott (2:2)
19:42 Vyloučen hráč #86 Samuel Zajíc družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání
10:44 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 1:2
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #85 Jakub Hübner bez asistence (1:2)
03:13 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 1:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #92 Jindřich Anderle, asistoval #83 Oleksandr Kolisnichenko (1:1)
00:51 GÓL Viking TJ Kobylisy! 1:0
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #68 Daniel Roubík, asistoval #17 Tadeáš Rychetský (1:0)