45
  • 45 44:30
    2

FBC Liberec - FBC Česká Lípa 9:5
branky: 9. Ondřej Vyvial, 18. Michal Šedivý, 27. Ondřej Cejnar, 27. Petr Zeman, 28. Ondřej Cejnar, 36. Lukáš Dolejš, 37. Petr Zeman, 37. Ondřej Vyvial, 42. Ondřej Čumpelík - 6. Ladislav Pekárek, 11. Mikeš Motejzík, 13. Mikeš Motejzík, 19. Mikeš Motejzík, 33. Jakub Trepeš; rozhodčí: Ladislav Láska - Tomáš Miksánek; vyloučení: 1:4; využití: 2:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Oliver Sýkora 19 - Milan Švajcr 15, Vojtěch Beránek 6; po třetinách: 1:3, 4:1, 4:1
45:00 Nejlepší hráči zápasu: Liberec: Lukáš Dolejš ; Česká Lípa: Mikeš Motejzlík
45:00 Komentář trenéra hostí (Ladislav Pekárek):
45:00 Komentář trenéra domácích (Matěj Klucho): Zápas mi připomněl po mnoha stránkách mužský Winter classic v Lípě, kde jsme v první třetině nebyli úplně stoprocentní. Rozhodně ale první část nebyla špatná a jediné, co nás trápilo, byla efektivita v zakončení. V průběhu zápasu se toto zlepšilo a kontrolovaně jsme došli pro vítězství. Těší mě, jak jsme toto těžké utkání zvládli.
45:00 Střely celkem: Liberec: 30 ; Česká Lípa: 24
45:00 Střely po třetí třetině: Liberec: 12 ; Česká Lípa: 5
44:30 Vyloučen hráč #5 Ladislav Pekárek družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za zvedání florbalky
41:31 GÓL FBC Liberec! 9:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Ondřej Čumpelík, asistoval #21 Richard Mizera (9:5)
40:44 Vyloučen hráč #44 Lubomír Jelínek družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za zvedání florbalky
36:49 Timeout FBC Česká Lípa
36:49 GÓL FBC Liberec! 8:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #70 Ondřej Vyvial, asistoval #59 Ondřej Cejnar (8:5)
36:49 Střídání brankáře. Nový brankář #53 Vojtěch Beránek družstva FBC Česká Lípa
36:09 GÓL FBC Liberec! 7:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #58 Petr Zeman bez asistence (7:5)
35:32 GÓL FBC Liberec! 6:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #71 Lukáš Dolejš, asistoval #17 Ondřej Čumpelík (6:5)
32:51 GÓL FBC Česká Lípa! 5:5
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #67 Jakub Trepeš bez asistence (5:5)
30:00 Střely po druhé třetině: Liberec: 11 ; Česká Lípa: 9
27:40 GÓL FBC Liberec! 5:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #59 Ondřej Cejnar, asistoval #9 Michal Šedivý (5:4)
26:33 GÓL FBC Liberec! 4:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #58 Petr Zeman, asistoval #87 Ondřej Vyšohlíd (4:4)
26:13 GÓL FBC Liberec! 3:4
24:11 Vyloučen hráč #25 Filip Cobl družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře
21:45 Vyloučen hráč #8 Bartoloměj Smolka družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
18:50 GÓL FBC Česká Lípa! 2:4
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #11 Mikeš Motejzík, asistoval #78 Jiří Moravík (2:4)
17:33 GÓL FBC Liberec! 2:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #9 Michal Šedivý, asistoval #19 Tomáš Čermák (2:3)
16:57 Vyloučen hráč #7 Oliver Šulc družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za zvedání florbalky
15:00 Střely po první třetině: Liberec: 7 ; Česká Lípa: 10
14:05 Probíhá poslední minuta první třetiny.
12:40 GÓL FBC Česká Lípa! 1:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #11 Mikeš Motejzík, asistoval #5 Ladislav Pekárek (1:3)
11:13 Liberec má zatím více nepřesných střeleckých pokusů.
10:50 GÓL FBC Česká Lípa! 1:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #11 Mikeš Motejzík bez asistence (1:2)
08:46 GÓL FBC Liberec! 1:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #70 Ondřej Vyvial, asistoval #8 Bartoloměj Smolka (1:1)
08:30 Švajcr zatím drží svůj tým.
07:16 Kukla by si měl srovnat mířidla.
05:25 GÓL FBC Česká Lípa! 0:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #5 Ladislav Pekárek bez asistence (0:1)
05:25 Pekárek krásnou indiviuální akcí přelstil Sýkoru a otevírá dnešní brankové skóre.
00:40 Zatím na míčku Liberec.