• 45 44:49
    2
    Jan VOSÁHLO

FBC Liberec - SOKOLI Pardubice 6:4
branky: 1. Štěpán Sázavský, 7. Ondřej Cejnar, 17. Petr Zeman, 21. Jakub Smutný, 32. Ferdinand Jaroslav Nalezinek, 44. Petr Zeman - 5. Filip Záhrobský, 13. Michal Jeřáb, 13. Michal Puchner, 23. Ota Černohorský; rozhodčí: Miroslav Hnídek - Tomáš Novotný; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Oliver Sýkora 22 - Vojtěch Ujec 29; po třetinách: 2:3, 2:1, 2:0
45:00 Střely po třetí třetině: 8 - 8.
44:49 Vyloučen hráč #39 Jan Vosáhlo družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za nesportovní chování
43:39 Timeout SOKOLI Pardubice
43:39 GÓL FBC Liberec! 6:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #58 Petr Zeman, asistoval #23 Adam Stýblo (6:4)
31:34 GÓL FBC Liberec! 5:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #49 Ferdinand Jaroslav Nalezinek, asistoval #20 Štěpán Sázavský (5:4)
30:00 Střely po druhé třetině: 21 - 8.
23:48 Několik povedených zákroků teď předvedl domácí gólman Sýkora.
22:42 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #11 Ota Černohorský, asistoval #8 Tomáš Macháček (4:4)
20:30 GÓL FBC Liberec! 4:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #42 Jakub Smutný, asistoval #64 Štěpán Smejkal (4:3)
16:28 GÓL FBC Liberec! 3:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #58 Petr Zeman, asistoval #93 Petr Kukla (3:3)
15:00 Střely po první třetině: 6 - 10.
14:02 Hraje se poslední minuta první třetiny.
12:31 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #7 Michal Puchner, asistoval #9 Filip Záhrobský (2:3)
12:19 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #60 Michal Jeřáb, asistoval #27 Matyáš Oliva (2:2)
11:42 Domácí se snaží útočit, gólman Ujec však jejich šance maří.
07:40 Domácí hrají v plném počtu.
06:52 GÓL FBC Liberec! 2:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #59 Ondřej Cejnar, asistoval #70 Ondřej Vyvial (2:1)
05:40 Vyloučen hráč #39 Oliver Sýkora družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení
04:51 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #9 Filip Záhrobský, asistoval #7 Michal Puchner (1:1)
04:28 Rychlý přechod domácích do útoku přerušili obránci Pardubic, kteří následně zakládají útočnou akci.
00:50 GÓL FBC Liberec! 1:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #20 Štěpán Sázavský, asistoval #58 Petr Zeman (1:0)
00:01 Úvodní buly vyhrál tým domácích.