16:2
    Jakub HORÁK
    (Blažek)

FBC Liberec - FAT PIPE Start98 Kunratice 16:2
branky: 1. Ondřej Cejnar, 2. Ondřej Čumpelík, 3. Petr Faltus, 4. Petr Faltus, 6. Michael Sluka, 12. Ondřej Vyšohlíd, 12. Ondřej Čumpelík, 14. Ondřej Cejnar, 15. Ondřej Čumpelík, 27. Jakub Dušek, 30. Michal Šedivý, 34. Daniel Vik, 35. Jan Havránek, 39. Michal Blažek, 44. Ondřej Cejnar, 45. Jakub Horák - 12. Teodor Jireš, 31. Adam Šára; rozhodčí: Radek Hrdlička - Daniel Suchý; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Vilém Svrček ? - Václav Svoboda ?; po třetinách: 9:1, 2:0, 5:1
44:48 GÓL FBC Liberec! 16:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #88 Jakub Horák, asistoval #41 Michal Blažek (16:2)
43:22 GÓL FBC Liberec! 15:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #59 Ondřej Cejnar, asistoval #70 Ondřej Vyvial (15:2)
38:33 GÓL FBC Liberec! 14:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #41 Michal Blažek, asistoval #11 Jakub Dušek (14:2)
34:16 GÓL FBC Liberec! 13:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #48 Jan Havránek, asistoval #41 Michal Blažek (13:2)
33:32 GÓL FBC Liberec! 12:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #57 Daniel Vik, asistoval #87 Ondřej Vyšohlíd (12:2)
32:02 Vyloučen hráč #73 Lukáš Kott družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání
30:06 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 11:2
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #87 Adam Šára, asistoval #15 Teodor Jireš (11:2)
29:52 Vyloučen hráč #9 Michal Šedivý družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
29:52 Trestuhodný zákrok Šedivého, až mi z toho vlasy zšedly.
29:33 GÓL FBC Liberec! 11:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #9 Michal Šedivý, asistoval #34 Petr Kukla (11:1)
29:18 MOOONSTER SAVE v podání Kunratického gólmana.
26:21 GÓL FBC Liberec! 10:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #11 Jakub Dušek, asistoval #41 Michal Blažek (10:1)
26:21 Dušek gól
25:09 Kukla nastřeluje tyč , z liberecké lávky se ozývá "YEEES KRÁÁSA", krásnější by bylo, kdyby dokázal vstřelit míček do branky.
24:30 Teď nuda
20:50 Vyvis si běhá na půlce Startu jak zajíc na poli. Držení míčku v 2. třetine : LIB - 95% START - 5%
17:41 Honzi Michálek se vrátil z Dominikány a rozčiluje se, že mu rozhodčí nepískl faul
16:20 Kukla mimo
14:52 GÓL FBC Liberec! 9:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Ondřej Čumpelík bez asistence (9:1)
14:52 Čepice lítají, tribuny jásají, Čumpelajs hattrick hero.
13:59 GÓL FBC Liberec! 8:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #59 Ondřej Cejnar, asistoval #57 Daniel Vik (8:1)
13:59 Cejnar dává gól - do odkryté branky.
13:17 Jireš běhá na půlce soupeře jak motorová myš, vyslal svého kamaráda z týmu do velké šance, ten ale pořádně nesrovnal mířidla a vystřelil mimo branku.
11:28 GÓL FBC Liberec! 7:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Ondřej Čumpelík bez asistence (7:1)
11:28 Zatím vyrovnaný zápas, Čumpelík posíla svůj tým do vedení.
11:27 GÓL FBC Liberec! 6:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #87 Ondřej Vyšohlíd, asistoval #70 Ondřej Vyvial (6:1)
11:27 Tak asi ne.
11:08 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 5:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #15 Teodor Jireš, asistoval #30 Vojtěch Anderle (5:1)
11:08 Jireš zandal kličky jako Vojta Neymar 4D a snižuje stav zápasu, dočkáme se dříve zmiňovaného comebacku?
08:39 Čumpas si teď zahrál na rytíře, před brankou hostů však nezašermoval dostatečně , proto se skóre zápasu nemění.
06:02 Jireš mohl snížit skóre, když se ocitl v situaci 1na1 před bránou soupeře, ale z otočky - zidanovky minul bránu.
05:10 GÓL FBC Liberec! 5:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #15 Michael Sluka, asistoval #34 Petr Kukla (5:0)
05:10 Kuklič zpoza brány na Šlupku, který jen doťukl do prázdné brány.
03:11 GÓL FBC Liberec! 4:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #65 Petr Faltus, asistoval #41 Michal Blažek (4:0)
03:11 Další gól v bráně Kunratic, dočkáme se comebacku???????????
02:36 GÓL FBC Liberec! 3:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #65 Petr Faltus, asistoval #48 Jan Havránek (3:0)
02:36 Krásná přihrávka od mantinelu na střed a následná střela končí v bráně.
01:01 GÓL FBC Liberec! 2:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Ondřej Čumpelík, asistoval #34 Petr Kukla (2:0)
01:01 Čumpas nabral míček na své polovině, prošel obranou Startu jak nůž máslem a zakončil přesně nad nohu gólmana.
00:07 GÓL FBC Liberec! 1:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #59 Ondřej Cejnar bez asistence (1:0)
00:07 Je tu první gól zápasu, Cejnar se klasicky ustřelil.