• 45 44:52
    3:7
    (Vyvial)

FbC Hradec Králové - FBC Liberec 3:7
branky: 22. Šimon Bezpalec, 35. Vítek Ryba, 37. Filip Rathouský - 11. Michal Blažek, 23. Ondřej Cejnar, 25. Petr Kukla, 30. Michal Blažek, 37. Ondřej Cejnar, 43. Michael Sluka, 45. Ondřej Cejnar; rozhodčí: Karel Kotyza - Radek Hrdlička; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: Erik Zoubek ? - Oliver Sýkora ?; po třetinách: 0:1, 1:3, 2:3
44:52 GÓL FBC Liberec! 3:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #59 Ondřej Cejnar, asistoval #70 Ondřej Vyvial (3:7)
44:52 Akce která začala kvalitním zákrokem a výhozem Sýkory, rychlým přenesením hry Vyviala a zakončením Cejnara.
43:55 Vyloučen hráč #24 Vojtěch Vošický družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
43:55 Vošickému se očividně u nás na trestné líbí a opětovně dostal trest za sekání.
42:59 Liberec byl milimetr od gólu a střela však byla vyslána vysokou holí.
42:31 GÓL FBC Liberec! 3:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #15 Michael Sluka bez asistence (3:6)
42:03 Bezpalec a Kukla se teď do sebe pustili a chvílemi to vypadalo i na klučíčí pošťuchovačku, rozhodčí ale obratně zasáhl a oboum z kluků rázně domluvil.
37:50 Sýkora opět ukázal svoji kvalitu a vytěsnil samostatný únik Hradce.
36:19 GÓL FBC Liberec! 3:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #59 Ondřej Cejnar bez asistence (3:5)
36:19 Byť se Hradec do poslední třetiny probral s úplně jiným nábojem a Liberec spíše tlačí, tak i přes to se Libereckým daří skóre stále kontrolovat.
36:08 GÓL FbC Hradec Králové ! 3:4
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #42 Filip Rathouský, asistoval #12 Šimon Bezpalec (3:4)
34:58 Neskutečný gólman Hradce, prvně cross, pak dorážka, pak další cross, pak střela vytáhnutá když prakticky seděl a nakonec vytlačeno nad bránu, doslovný nonsense.
34:24 GÓL FbC Hradec Králové ! 2:4
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #2 Vítek Ryba, asistoval #64 Kryštof Stašek (2:4)
29:45 GÓL FBC Liberec! 1:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #41 Michal Blažek, asistoval #11 Jakub Dušek (1:4)
26:40 Libercký hráč s číslem 11 naprosto výborně zastavil šanci Hradce a jako bonus zahájil akci, která skoro skončila gólem.
24:44 GÓL FBC Liberec! 1:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #34 Petr Kukla, asistoval #58 Petr Zeman (1:3)
24:44 Hradec se ve svém oslabení dostal do breaku, který ale skončil propadnutím 3 hráčů a libercký únik 3 na 1 tak neměl problém najít jednoduché zakončení.
22:44 GÓL FBC Liberec! 1:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #59 Ondřej Cejnar, asistoval #57 Daniel Vik (1:2)
22:44 Rychlá odpověď Liberce v podání rychlé kombinace a zakončení do odkryté brány.
21:24 GÓL FbC Hradec Králové ! 1:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #12 Šimon Bezpalec, asistoval #42 Filip Rathouský (1:1)
21:24 Bezpalec se s trochou štěstí doslova procpal skrze 2 bránící hráče Liberce a zakončil na zadní tyč.
19:30 Hradecký brankář naprosto výborně vytěsnil 3 dorážky liberké přesilovky.
17:58 Vyloučen hráč #12 Šimon Bezpalec družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
17:10 Sýkora s jistotou vytěsnil střelu na zadní tyč.
15:13 Hned v prvních 5 vteřinách mohl Hradec potrestat liberecý trest, avšak neuspěl a Liberec se dostal do breaku, který naštěstí pro Hradec šel mimo.
13:51 Vyloučen hráč #42 Jakub Smutný družstva FBC Liberec na 2 minuty za blokování florbalky
13:08 Sýkora teď naprosto skvěle - byť si ho prvně dokázal samostatný hradecký hráč položit, ze situace "vybruslil" a vytěsnil de facto tutový gól!
11:38 Liberec teď ve velké šanci, míček se točil před čarou odkryté brány, však si žádný z libereckých dorážku nenašel.
10:01 GÓL FBC Liberec! 0:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #41 Michal Blažek, asistoval #88 Jakub Horák (0:1)
08:52 Hradec ve velké šanci - situace 2 na 1 při vlastním oslabení ale střela hradeckého kapitána šla až moc mimo konstrukci.
07:25 Binar u mantinelu přesekl hokejku libereckého hráče a rozhodčí ho bez váhání poslal na trestnou.
07:20 Vyloučen hráč #99 Ondřej Binar družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
05:31 Liberec je více na baloku a tlačí se do zakončení, Hradec však všechny pokusy prozatím likviduje
04:12 Samostatný únik Vyviala skončil trefou tyče hradecké svatině.
03:01 Vyrovnaná hra se prozatím spíše odehrává se na polovině Hradce, chybí tomu pouze zakončení.