36
  • 36 35:34
    2

SK Domaslavice - FBC TIGERS PORUBA 6:10
branky: 14. Martin Hamrozi, 18. Viktor Jakubek, 21. Filip Noga, 23. Filip Musiol, 31. Martin Hamrozi, 34. Filip Musiol - 5. Maxmilián Horňák, 5. Adam Žákovský, 7. Adam Žákovský, 8. Marek Ganišin, 14. Marek Ganišin, 21. Adam Žákovský, 21. Vojtěch Volný, 22. Marek Ganišin, 24. Adam Žákovský, 30. Adam Žákovský; rozhodčí: Adam Daniel - Matěj Veverka; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Filip Červenka ?, Lukáš Boruta ? - Václav Otisk ?; po třetinách: 0:4, 4:5, 2:1
35:34 Vyloučen hráč #35 Marek Ganišin družstva FBC TIGERS PORUBA na 2 minuty za sekání
33:29 GÓL SK Domaslavice! 6:10
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #4 Filip Musiol, asistoval #16 Tomáš Uher (6:10)
32:16 Timeout FBC TIGERS PORUBA
30:01 GÓL SK Domaslavice! 5:10
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #49 Martin Hamrozi, asistoval #8 Lukáš Hrobař (5:10)
29:52 GÓL FBC TIGERS PORUBA! 4:10
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil #12 Adam Žákovský, asistoval #27 Vojtěch Volný (4:10)
27:47 Vyloučen hráč #2 Vojtěch Schystal družstva FBC TIGERS PORUBA na 2 minuty za sekání
23:04 GÓL FBC TIGERS PORUBA! 4:9
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil #12 Adam Žákovský, asistoval #2 Vojtěch Schystal (4:9)
22:25 GÓL SK Domaslavice! 4:8
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #4 Filip Musiol, asistoval #63 Aleš Chrobok (4:8)
21:38 GÓL FBC TIGERS PORUBA! 3:8
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil #35 Marek Ganišin bez asistence (3:8)
21:38 Marek Ganišin parádní střelou přes zeď kompletuje hattrick.
20:59 GÓL FBC TIGERS PORUBA! 3:7
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil #27 Vojtěch Volný bez asistence (3:7)
20:41 GÓL FBC TIGERS PORUBA! 3:6
20:41 Střídání brankáře. Nový brankář #23 Lukáš Boruta družstva SK Domaslavice
20:41 Adam Žákovský kompletuje hattrick a nenahrál mu na něj nikdo jiný než Vojtěch Volný.
20:24 GÓL SK Domaslavice! 3:5
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #6 Filip Noga, asistoval #16 Tomáš Uher (3:5)
17:19 GÓL SK Domaslavice! 2:5
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #11 Viktor Jakubek, asistoval #16 Tomáš Uher (2:5)
16:39 Vyloučen hráč #24 Tomáš Jurán družstva FBC TIGERS PORUBA na 2 minuty za blokování florbalky
13:31 GÓL SK Domaslavice! 1:5
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #49 Martin Hamrozi, asistoval #6 Filip Noga (1:5)
13:00 GÓL FBC TIGERS PORUBA! 0:5
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil #35 Marek Ganišin, asistoval #27 Vojtěch Volný (0:5)
13:00 Vojtěch Volný dnes rozdává passy jako Roberto Carlos, tohle je již čtvrtá asistence co v zápase zaznamenal.
07:49 GÓL FBC TIGERS PORUBA! 0:4
07:49 Výborná vize Vojtěcha Volného, který perfektním passem našel Marka Ganišina a rázem to je 4:0
06:49 GÓL FBC TIGERS PORUBA! 0:3
04:57 GÓL FBC TIGERS PORUBA! 0:2
04:34 GÓL FBC TIGERS PORUBA! 0:1
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil #74 Maxmilián Horňák, asistoval #12 Adam Žákovský (0:1)