9:3
    Jan KREJČA
    ()

Tatran Střešovice - ACEMA Sparta Praha UNYP 9:3
branky: 1. Marek Hozman, 4. Šimon Vavroušek, 8. Michal Antonín Malhocký, 19. Marek Hozman, 20. Marek Hozman, 21. Michal Antonín Malhocký, 30. Matěj Hejzlar, 32. Kryštof Klement, 34. Adam Karel - 31. Marek Pleskač, 37. Jakub Čech, 44. Jan Krejča; rozhodčí: Dominik Dolejš - Matěj Novák; vyloučení: 3:2 + Vojtěch Andrášek 5; využití: 3:1; zásahy brankářů: Tomáš Týc ? - Michal Norek ?, Jan Hübschman ?; po třetinách: 3:0, 4:0, 2:3
45:00 Komentář trenéra hostů: nedostavil se
45:00 Komentář trenéra domácího týmu: Z naší strany velmi kvalitní vstup do utkání, nedovolit soupeři ani střelu na bránu a vypracovat si tříbrankový náskok je supr. Celkově povedené utkání. Děkuji soupeři za utkání.
43:40 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 9:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #56 Jan Krejča bez asistence (9:3)
36:26 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 9:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #79 Jakub Čech, asistoval #19 Jan Fator (9:2)
34:29 Vyloučen hráč #6 Michal Antonín Malhocký družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
33:54 GÓL Tatran Střešovice! 9:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #20 Adam Karel, asistoval #14 Kryštof Klement (9:1)
31:17 GÓL Tatran Střešovice! 8:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #14 Kryštof Klement, asistoval #20 Adam Karel (8:1)
30:15 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 7:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #41 Marek Pleskač bez asistence (7:1)
29:59 GÓL Tatran Střešovice! 7:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #61 Matěj Hejzlar, asistoval #36 Jakub Klápa (7:0)
24:33 Vyloučen hráč #36 Jakub Klápa družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za zvedání florbalky
20:38 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jan Hübschman družstva ACEMA Sparta Praha UNYP
20:37 GÓL Tatran Střešovice! 6:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #6 Michal Antonín Malhocký, asistoval #72 Šimon Vavroušek (6:0)
19:45 GÓL Tatran Střešovice! 5:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #5 Marek Hozman, asistoval #72 Šimon Vavroušek (5:0)
18:20 Vyloučen hráč #85 Vojtěch Andrášek družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 5 minuty za hrubost
18:19 GÓL Tatran Střešovice! 4:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #5 Marek Hozman, asistoval #46 Marek Jurkulák (4:0)
16:55 Vyloučen hráč #79 Jakub Čech družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nesportovní chování
15:46 Vyloučen hráč #9 Adam Carvan družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře
09:50 Vyloučen hráč #19 Jan Fator družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání
07:04 GÓL Tatran Střešovice! 3:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #6 Michal Antonín Malhocký, asistoval #9 Adam Carvan (3:0)
03:08 GÓL Tatran Střešovice! 2:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #72 Šimon Vavroušek, asistoval #5 Marek Hozman (2:0)
00:15 GÓL Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #5 Marek Hozman, asistoval #9 Adam Carvan (1:0)