5:4
    Jáchym HOLÝ
    (Sedliský)

FBC Štíři Č. Budějovice - Wizards SO Praha 10 5:4
branky: 4. Daniel Štěpánek, 15. Tomáš Dofek, 28. Matyáš Kouba, 30. Matyáš Kouba, 36. Vojtěch Fišer - 5. Tadeáš Zeiner, 14. Patrik Vachata, 25. Jakub Fořt, 43. Jáchym Holý; rozhodčí: Martin Mašín - Jan Hejsler; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Petr Vitoň ? - Adam Bednář ?; po třetinách: 2:2, 2:1, 1:1
43:20 Paťo ukázal, že má charakter, a přiznal se k teči.
42:56 GÓL Wizards SO Praha 10! 5:4
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #22 Jáchym Holý, asistoval #7 Marek Sedliský (5:4)
42:56 Opět asistoval Roman a taky David Bouda.
42:53 Stádníkovo Ensiferum. Dobrá klička.
40:49 Timeout Wizards SO Praha 10
37:54 Paťo vyčistil Bednářovo brankoviště. Wizards tohle přečkali bez úhony.
35:40 Paťo je opravdu dravec. Běhá uplně všude a vlaje mu řepa.
35:25 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 5:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #78 Vojtěch Fišer bez asistence (5:3)
32:47 Culík vlaje, Bednář hraje.
31:30 Matyáš Kouba, Budějovic chlouba.
29:44 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #79 Matyáš Kouba, asistoval #7 Matyáš Křivský (4:3)
29:44 Wizards už zase tečou. Kouba má dnes opravdu fazónu. O večerní zábavu má s přehledem postaráno.
29:13 Vyloučen hráč #77 Lukáš Tichopád družstva Wizards SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
27:57 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:3
27:57 Neskutečný granát Kouby, Bednář A. s tím mohl dělat leda houby.
26:12 Tak to je nepříjemné. Paťo se dobelhal na střídačku, a vypadá to na zranění. Právě je ošetřován zdravotníkem Peroutkem, tak snad nám Paťu vyléčí.
24:02 GÓL Wizards SO Praha 10! 2:3
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #68 Jakub Fořt, asistoval #22 Jáchym Holý (2:3)
24:02 Fořt skóruje. To jsem zvědav u koho si vybere odměnu, snad z toho nebude rozrušen.
19:26 Vyloučen hráč #55 Vojtěch Göpfert družstva Wizards SO Praha 10 na 2 minuty za nedovolené vrážení
19:26 Gopfert dneska není ve své kůži. Má tu fanynky ale ty ho očividně znervózňují. Je vidět frustrace, že dnes může dělat jen minimum. To třeba Horák má vystaráno.
18:17 Holý netrefil prázdnou kasu. To je fakt talpa, je až neuvěřitelné, co dokáže spálit.
17:32 Vyloučen hráč #64 Jaroslav Studenovský družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
17:32 Další přesilovka Wizards a Gopfert dělá fatál. Je vidět, že je nervózní a chce víc.
15:00 Jde se na druhou třetinu. Wizards už potřebují výhru jako sůl. Chtělo by to odskočit soupeřovi o více branek.
14:32 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #65 Tomáš Dofek, asistoval #23 Matyáš Cuřín (2:2)
14:32 Z píštalky sudího Hejslera zní folkmetal. Gól Budějovic.
13:33 GÓL Wizards SO Praha 10! 1:2
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #45 Patrik Vachata, asistoval #12 Vojtěch Stádník (1:2)
13:33 Asistoval Roman.
12:08 Paťo musel zatáhnout za záchrannou brzdu i v početní převaze Wizards.
11:45 Vyloučen hráč #95 Jan Kutheil družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
11:00 Wizards hrají důrazně jako kapela Svartsot na Metalfestu v Plzni.
09:30 Pozitivní věc je to, že se jediné dvě talpy na hřišti, Bednář M. a Bednář A. dokážou najít. Povedený výhoz...
09:20 Už je tady.
08:01 Dvě fanynky Wizards na tribuně se zatím tváří, že jim to moc nechutná. Tak uvidíme, jestli jim večer Horák zlepší náladu.
07:25 Bednář M. předvedl neskutečnou sekačku na obránce Českých Budějovic.
06:00 Holý se dneska již nemusí sprchovat, dokonale ho totiž vykoupal Kouba.
05:56 Pravidla florbalu hovoří jasně
04:08 GÓL Wizards SO Praha 10! 1:1
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #14 Tadeáš Zeiner, asistoval #55 Vojtěch Göpfert (1:1)
04:08 Nejdřív skóroval Holota, ale hned o chvilku později odpověděl Zeiner, a může se tak těšit na večer. Gopfert drží zatím stále jen cenu útěchy.
03:53 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #22 Daniel Štěpánek, asistoval #77 Tomáš Holota (1:0)
03:05 Paťo je na hřišti už opravdu dlouho. Asi mu to dneska fakt chutná, ale chtělo by to body.
02:23 Přesilovka Wizards nebyla moc dobrá. Vlastně Wizards nevymysleli vůbec nic...
00:20 Vyloučen hráč #58 Václav Kutheil družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za zvedání florbalky
00:20 Wizards mají hned v úvodu zápasu přesilovku. Uvidíme zda něco vymyslí, nebo to bude hrozný.
00:00 Zdravím všechny příznivce kvalitního florbalu a týmu Wizards. Wizards se dnes utkají s nepříjemným soupeřem z Českých Budějovic. Paťo už se netrpělivě rozcvičuje, a vyhlíží začátek zápasu, tak pojďme na to!